Kopańca, wokrjesna wyša liga
Łaz/Běły Chołmc – Großnaund. 2:3 (1:2)
Horni kraj-Sprjewja – Wachau 8:0 (8:0)
SC Großröhrsdorf – ST Radwor 4:1 (2:1)
Kulow – Drohotka Ramnow 3:1 (2:0)
Połčnica – Biskopičanske KT II 0:4 (0:1)
Sokoł – ST Hnašecy-Dobruša 3:2 (1:2)
Natwar Němske Pazlicy – ST Ćisk 5:0 (1:0)
1. Biskopičanske KT II 22 87 : 15 54
2. ST Horni kraj-Sprjewja 22 77 : 23 53
3. ST Hnašecy-Dobruša 22 86 : 41 45
4. Sokoł Ralbicy/Hórki 21 52 : 35 42
5. SG Großnaundorf 21 41 : 36 40
6. SC Großröhrsdorf 22 51 : 37 39
7. Natwar Němske Pazlicy 22 61 : 51 37
8. Módro-běli Kulow 22 44 : 38 35
9. Drohotka Ramnow 21 52 : 33 32
10. TSV Połčnica 22 33 : 40 32
11. FV Ottendorf-Okrilla 22 36 : 56 20
12. HZ Łaz/Běły Chołmc 22 21 : 63 18
13. TSV Wachau 21 34 : 59 17
14. Hlinowski SK 22 32 : 58 13
15. ST Radwor 22 33 : 76 13
16. ST Ćisk 22 28 : 107 6
Wokrjesna liga stafla I
Wjernarjecy – SZ Drjewnica 3:1 (2:0)
Arnsdorf – Bretnig-Hauswalde 2:0 (1:0)
SJ Chrósćicy II – ST Wjelećin 2:1 (0:1)
Marijina hwězda – ST Porchow 0:4 (0:2)
1. Arnsdorfske KT 18 62 : 24 43
2. Bretnig-Hauswalde 18 65 : 30 40
3. ST Marijina hwězda 18 54 : 31 33
4. ST Porchow 17 45 : 26 33
5. SZ Steinigtwolmsdorf 18 53 : 43 28
6. Motor Kumwałd 18 54 : 49 24
7. TSV Wjazońca 17 36 : 33 24
8. ST Wjelećin 18 40 : 46 24
9. SJ Chrósćicy II 17 27 : 40 22
10. HZ Huska/Hodźij 17 34 : 32 20
11. TSV Wjernarjecy 18 37 : 48 20
12. HZ Frankenthal 17 23 : 49 17
13. Rakecy II/Minakał II 17 26 : 68 16
14. SZ Drjewnica 18 16 : 53 9
Kopańca, wokrjesna wyša liga
TSV Wachau – TSV Połčnica 0:1 (0:0)
Biskopičanske KT II – Kulow 6:1 (4:0)
ST Ćisk – Sokoł Ralbicy/Hórki 3:2 (1:2)
Łaz/Běły Chołmc – Otte.-Okrilla 3:1 (1:0)
Ramnow – Němske Pazlicy 4:1 (2:0)
Großnaund. – Hnašecy-Dobruša 2:3 (1:3)
Hlinowski SK – Großröhrsdorf 1:2 (0:1)
Radwor – Horni kraj-Sprjewja 2:3 (0:2)
1. Biskopičanske KT II 21 83 : 15 51
2. ST Horni kraj-Sprjewja 21 69 : 23 50
3. ST Hnašecy-Dobruša 21 84 : 38 45
4. Sokoł Ralbicy/Hórki 20 49 : 33 39
5. SG Großnaundorf 20 38 : 34 37
6. SC Großröhrsdorf 21 47 : 36 36
7. Natwar Němske Pazlicy 21 56 : 51 34
8. Drohotka Ramnow 20 51 : 30 32
9. Módro-běli Kulow 21 41 : 37 32
10. TSV Połčnica 21 33 : 36 32
11. HZ Łaz/Běły Chołmc 21 19 : 60 18
12. TSV Wachau 20 34 : 51 17
13. FV Ottendorf-Okrilla 21 31 : 55 17
14. Hlinowski SK 21 31 : 53 13
15. ST Radwor 21 32 : 72 13
16. ST Ćisk 21 28 : 102 6
Wokrjesna liga stafla I
Wjazońca – ST Marijina hwězda 3:0 (1:0)
Rak./Minakał II – Bretnig-Haus. 1:8 (1:6)
SZ Drjewnica – HZ Huska/Hodźij 0:4 (0:2)
Steinigtwolmsd. – SJ Chrósćicy II 6:1 (4:0)
ST Porchow – Motor Kumwałd 1:2 (0:1)
HZ Frankenthal – Wjernarjecy 5:3 (3:1)
ST Wjelećin – Arnsdorfske KT 0:3 (0:1)
1. Bretnig-Hauswalde 17 65 : 28 40
2. Arnsdorfske KT 17 60 : 24 40
3. ST Marijina hwězda 17 54 : 27 33
4. ST Porchow 16 41 : 26 30
5. SZ Steinigtwolmsdorf 17 51 : 42 25
6. TSV Wjazońca 17 36 : 33 24
7. ST Wjelećin 17 39 : 44 24
8. Motor Kumwałd 17 48 : 49 21
9. HZ Huska/Hodźij 16 33 : 30 20
10. SJ Chrósćicy II 16 25 : 39 19
11. TSV Wjernarjecy 17 34 : 47 17
12. HZ Frankenthal 16 23 : 43 17
13. HZ Rakecy/Minakał II 17 26 : 68 16
14. SZ Drjewnica 17 15 : 50 9
Kopańca, krajna klasa
Wojerowski FC – Rot. Drježdźany 1:3 (0:2)
Póst Budyšin – BSV Sebnitz 3:3 (1:0)
Chrósćicy – Drježdźanski SC 0:3 (0:0)
Nowosólc-Hródk – Běła Woda 2:1 (2:1)
1. FV Přezjednota Niska 18 63 : 10 46
2. Drježdźanski SC 18 42 : 26 39
3. FSC Wódrjeńca 18 52 : 40 30
4. SZ Drježdźany Strěžin 18 38 : 31 30
5. ST Wesenitzal 17 27 : 28 26
6. Radebergerske ST 18 34 : 37 26
7. TSV Rotacija Drježdźany 18 29 : 34 26
8. FSV Nowosólc-Hródk 17 26 : 23 24
9. BSV Sebnitz 18 31 : 28 23
10. SG Weixdorf 18 30 : 28 22
11. Póst German. Budyšin 18 27 : 45 21
12. Wojerowski FC 18 27 : 35 18
13. SJ Chrósćicy 18 18 : 36 18
14. Rakečanske ST 17 26 : 45 18
15. Mód.-běli Zschachwitz 18 36 : 42 17
16. VfB Běła Woda 17 31 : 49 16
Kopańca, wokrjesna wyša liga
Łaz/Běły Chołmc – Kulow 0:3 (0:2)
ST Radwor – Sokoł Ralbicy/Hórki 2:3 (1:0)
1. Biskopičanske KT II 20 77 : 14 48
2. ST Horni kraj-Sprjewja 20 66 : 21 47
3. ST Hnašecy-Dobruša 20 81 : 36 42
4. Sokoł Ralbicy/Hórki 19 47 : 30 39
5. SG Großnaundorf 19 36 : 31 37
6. Natwar Němske Pazlicy 20 55 : 47 34
7. SC Großröhrsdorf 20 45 : 35 33
8. Módro-běli Kulow 20 40 : 31 32
9. Drohotka Ramnow 19 47 : 29 29
10. TSV Połčnica 20 32 : 36 29
11. TSV Wachau 19 34 : 50 17
12. FV Ottendorf-Okrilla 20 30 : 52 17
13. HZ Łaz/Běły Chołmc 20 16 : 59 15
14. Hlinowski SK 20 30 : 51 13
15. ST Radwor 20 30 : 69 13
16. ST Ćisk 20 25 : 100 3
Wokrjesna klasa stafla III
1. Běła/Cunn./N. Pazlicy III 12 52 : 22 26
2. Zeleno-běli Sepicy 11 42 : 17 25
3. ST Njeswačidło 12 40 : 18 23
4. SJ Njebjelčicy 12 28 : 22 22
5. W. Dubrawa II/Radwor II 12 26 : 26 19
6. HZ Halštrow/Hlinowc II 12 23 : 32 15
7. ST Lubuš II 12 26 : 23 14
8. HZ Ralbicy II/Pančicy II 11 17 : 27 12
9. Jednota Kamjenc 12 18 : 24 11
10. Wujězd/Łaz/B. Chołmc 12 22 : 35 11
11. FSV Łuty II 12 10 : 58 4
Kopańca, wyša liga mužojo
Auerbach – Ludwigsfeldski KK 2:0 (1:0)
Union Sandersdorf – VFC Plauen 0:1 (0:0)
Biskopičanske KT – Wernigerode 5:0 (2:0)
SC Freital – FC Grimma 2:0 (1:0)
Arnstadt – Germ. Halberstadt 0:2 (0:2)
Marienberg – Budissa Budyšin 4:0 (1:0)
VfL Halle – VfB Kśišow 1:1 (0:1)
Magdeburg II – Rudolstadt 4:0 (2:0)
1. VFC Plauen 18 40 : 12 46
2. Biskopičanske KT 19 50 : 22 45
3. Germania Halberstadt 18 47 : 26 39
4. 1. FC Magdeburg II 18 47 : 24 36
5. VfB Kśišow 19 42 : 28 36
6. SG Union Sandersdorf 19 33 : 25 29
7. SC Freital 19 30 : 27 26
8. VfB Auerbach 18 28 : 26 26
9. Ludwigsfeldski KK 18 24 : 30 24
10. Jednota Wernigerode 19 37 : 44 21
11. Budissa Budyšin 19 27 : 34 21
12. FC Jednota Rudolstadt 19 24 : 36 17
13. Motor Marienberg 18 22 : 62 16
14. VfL Halle 17 28 : 40 14
15. FC Grimma 17 16 : 39 13
16. ST Arnstadt 19 18 : 38 11
Krajna liga
H. Ł. Neugersdorf – Rabenstein 1:0 (0:0)
Markranstädt – Reichenbach 0:1 (0:1)
FC Lößnitz – Radefeldske ST 2:1 (1:0)
Radebeulski BC – Wilsdruff 0:0 (0:0)
VfL Pirna-Copitz – Markkleeberg 4:0 (3:0)
Glauchau – Borea Drježdźany 2:2 (0:0)
Kamjenica – Drjež. Laubegast 1:4 (1:2)
Rapid Kamjenica – SZ Taucha 1:4 (1:2)
1. SZ Taucha 17 41 : 11 38
2. SZ Rjemjesło Rabenstein 18 28 : 11 34
3. SSV Markranstädt 17 23 : 12 33
4. VfB Empor Glauchau 18 32 : 25 32
5. SC Borea Drježdźany 18 31 : 25 29
6. FC Lößnitz 18 20 : 14 29
7. Drježdźany Laubegast 18 40 : 23 28
8. H. Łužica Neugersdorf 17 24 : 22 26
9. VfB Fortuna Kamjenica 18 26 : 25 25
10. Reichenbacher FC 18 22 : 22 25
11. SZ Motor Wilsdruff 18 24 : 28 22
12. VfL Pirna-Copitz 18 22 : 34 20
13. Kickers Markkleeberg 17 26 : 27 19
14. Radebeulski BC 18 18 : 29 16
15. Radefeldske ST 18 17 : 37 15
Kopańca, wokrjesna liga stafla I
Motor Kumwałd – TSV Wjazońca 5:6 (3:3)
SJ Chrósćicy II – SZ Drjewnica 2:0 (1:0)
Mar. hwězda – Rakecy/Minakał II 1:1 (0:0)
TSV Wjernarjecy – ST Porchow 0:3 (0:0)
Bretnig-Hauswalde – ST Wjelećin 2:2 (2:1)
1. Arnsdorfske KT 16 57 : 24 37
2. Bretnig-Hauswalde 16 57 : 27 37
3. ST Marijina hwězda 16 54 : 24 33
4. ST Porchow 15 40 : 24 30
5. ST Wjelećin 16 39 : 41 24
6. SZ Steinigtwolmsdorf 16 45 : 41 22
7. TSV Wjazońca 16 33 : 33 21
8. SJ Chrósćicy II 14 22 : 30 19
9. Motor Kumwałd 16 46 : 48 18
10. TSV Wjernarjecy 16 31 : 42 17
11. HZ Rakecy/Minakał II 16 25 : 60 16
12. HZ Huska/Hodźij 14 26 : 28 14
13. HZ Frankenthal 15 18 : 40 14
14. SZ Drjewnica 16 15 : 46 9
Kopańca, regionalna liga muži
Šwikawa– FC Energija Choćebuz 0:2 (0:1)
1. Greifswaldski KK 24 45 : 17 49
2. FC Energija Choćebuz 23 48 : 25 47
3. BFC Dynamo 23 41 : 19 47
4. VSG Altglienicke 23 44 : 32 37
5. Viktoria Berlin 22 30 : 21 37
6. SV Babelsberg 22 29 : 24 37
7. FC Čerwjeno-běli Erfurt 24 38 : 35 32
8. FC Carl Zeiss Jena 23 33 : 28 31
9. FSV Luckenwalde 24 36 : 40 31
10. BSG Chemija Lipsk 21 20 : 24 29
11. Kamjeničanski FC 23 24 : 36 29
12. FSV Šwikawa 23 37 : 42 28
13. Lok Lipsk 22 31 : 41 27
14. ZFC Meuselwitz 23 30 : 34 26
15. Hertha BSC II 23 38 : 47 25
16. FC Eilenburg 24 28 : 42 23
17. Berlinski AK 23 17 : 45 17
18. F.C. Hansa Rostock II 24 29 : 46 16
Wokrjesna wyša liga
Módro-běli Kulow – TSV Wachau 3:0 (1:0)
TSV Połčnica – ST Radwor 1:1 (0:1)
H. kraj-Sprjewja – Hlinowski SK 3:0 (1:0)
Sokoł Ralbicy/Hórki – Ramnow 2:2 (2:1)
Ně. Pazlicy – Biskopičanske KT II 2:2 (0:1)
1. Biskopičanske KT II 20 77 : 14 48
2. ST Horni kraj-Sprjewja 20 66 : 21 47
3. ST Hnašecy-Dobruša 20 81 : 36 42
4. SG Großnaundorf 19 36 : 31 37
5. Sokoł Ralbicy/Hórki 18 44 : 28 36
6. Natwar Němske Pazlicy 20 55 : 47 34
7. SC Großröhrsdorf 20 45 : 35 33
8. Módro-běli Kulow 19 37 : 31 29
9. TSV Połčnica 20 32 : 36 29
10. Drohotka Ramnow 18 44 : 28 26
11. TSV Wachau 18 33 : 47 17
12. FV Ottendorf-Okrilla 20 30 : 52 17
13. HZ Łaz/Běły Chołmc 19 16 : 56 15
14. Hlinowski SK 20 30 : 51 13
15. ST Radwor 19 28 : 66 13
16. ST Ćisk 20 25 : 100 3
Kopańca, wyša liga mužojo
1. VFC Plauen 17 39 : 12 43
2. Biskopičanske KT 08 18 45 : 22 42
3. Germania Halberstadt 17 45 : 26 36
4. VfB 1921 Kśišow 18 41 : 27 35
5. 1. FC Magdeburg II 17 43 : 24 33
6. SG Union Sandersdorf 18 33 : 24 29
7. Ludwigsfeldski KK 17 24 : 28 24
8. SC Freital 18 28 : 27 23
9. VfB Auerbach 17 26 : 26 23
10. Jednota Wernigerode 18 37 : 39 21
11. Budissa Budyšin 18 27 : 30 21
12. FC Jednota Rudolstadt 18 24 : 32 17
13. VfL Halle 96 16 27 : 39 13
14. FC Grimma 16 16 : 37 13
15. Motor Marienberg 17 18 : 62 13
16. ST 09 Arnstadt 18 18 : 36 11
krajna liga
1. SZ Taucha 99 16 37 : 10 35
2. SZ Rjemjesło Rabenstein 17 28 : 10 34
3. SSV Markranstädt 16 23 : 11 33
4. VfB Empor Glauchau 17 30 : 23 31
5. SC Borea Drježdźany 17 29 : 23 28
6. FC 1910 Lößnitz 17 18 : 13 26
7. Drježdźany 06 Laubegast 17 36 : 22 25
8. VfB Fortuna Kamjenica 16 25 : 19 25
9. FC HŁ Neugersdorf 16 23 : 22 23
10. Reichenbacher FC 17 21 : 22 22
11. SZ Motor Wilsdruff 17 24 : 28 21
12. Kickers 94 Markkleeberg 16 26 : 23 19
13. VfL Pirna-Copitz 07 17 18 : 34 17
14. Radebeulski BC 08 17 18 : 29 15
15. Radefeldske ST 90 17 16 : 35 15
16. BSC Rapid Kamjenica 16 12 : 60 0
Kopańca, krajna klasa
Přezjednota Niska – SJ Chrósćicy 2:0 (1:0)
Drježdźany 1898 – Zschachwitz 3:1 (1:0)
Radeberg – FSC Wódrjeńca 02 1:3 (0:0)
Rot. Drježdźany – DD Strěžin 4:2 (1:1)
SG Weixdorf – Wojerowski FC 3:2 (2:2)
1. FV Přezjednota Niska 17 61 : 9 43
2. Drježdźanski SC 1898 16 37 : 25 33
3. SZ Drježdźany Strěžin 16 35 : 26 29
4. FSC Wódrjeńca 02 16 47 : 36 27
5. ST Wesenitzal 16 26 : 28 23
6. TSV Rotacija Drježdźany 16 26 : 29 23
7. Radebergerske ST 17 30 : 36 23
8. SG Weixdorf 17 30 : 28 21
9. 1990 Nowosólc-Hrodk 15 23 : 21 20
10. Póst Germ. Budyšin 16 23 : 38 20
11. BSV 68 Sebnitz 16 24 : 24 19
12. Wojerowski FC 16 25 : 30 18
13. SJ Chrósćicy 16 18 : 32 18
14. Rakečanske ST 16 26 : 45 17
15. VfB Běła Woda 1909 15 29 : 43 16
16. Módro-běli Zschachwitz 17 32 : 42 14
wokrjesna liga, stafla 1
TSV Wjazońca – TSV Wjernarjecy 4:1 (2:0)
Minakał II – ST Wjelećin 2:5 (1:2)
ST Porchow – HZ Huska/Hodźij 0:3 (0:1)
HZ Frankenthal – SJ Chrósćicy II 3:2 (1:1)
Drjewnica 05 – Arnsdorfske KT 2:0 (1:0)
Steinigtwolmsdorf – Hauswalde 3:5 (3:3)
ST Marijina hwězda – Kumwałd 5:0 (3:0)
1. Arnsdorfske KT 15 56 : 20 37
2. Bretnig-Hauswalde 15 55 : 25 36
3. ST Marijina hwězda 15 53 : 23 32
4. ST Porchow 14 37 : 24 27
5. ST Wjelećin 15 37 : 39 23
6. SZ Steinigtwolmsdorf 15 41 : 40 19
7. Motor Kumwałd 15 41 : 42 18
8. TSV Wjazońca 15 27 : 28 18
9. TSV Wjernarjecy 15 31 : 39 17
10. SJ Chrósćicy II 13 20 : 30 16
11. HZ Rakecy II / Minakał II 15 24 : 59 15
12. HZ Huska/Hodźij 14 26 : 28 14
13. HZ Frankenthal 15 18 : 40 14
14. SZ Drjewnica 05 15 15 : 44 9
wokrjesna liga, stafla 2
FSV Łuty – ST Lubuš1:1 (0:1)
Wulka Dubrawa – Něm. Pazlicy II 3:0 (2:0)
ST Kubšicy – Zeleno-běli Bukecy wupad
Hory – Kulow II4:1 (2:0)
Kopańca, regionalna liga muži
Lok Lipsk – SV Babelsberg 1:0 (1:0)
BFC Dynamo – Greifswaldski KK 0:0 (0:0)
Energija Choćebuz – Berlinski AK 2:1 (1:1)
1. Greifswaldski KK 23 43 : 15 48
2. BFC Dynamo 21 38 : 18 43
3. FC Energija Choćebuz 21 43 : 25 41
4. Viktoria Berlin 21 29 : 19 37
5. VSG Altglienicke 21 40 : 27 36
6. SV Babelsberg 20 26 : 21 35
7. FC Čerwjeno-běli Erfurt 23 37 : 31 32
8. FSV 63 Luckenwalde 23 34 : 38 30
9. FSV Zwickau 22 37 : 40 28
10. Kamjeničanski FC 22 23 : 35 28
11. FC Carl Zeiss Jena 21 29 : 26 27
12. BSG Chemija Lipsk 20 19 : 24 26
13. Hertha BSC II 21 37 : 41 25
14. ZFC Meuselwitz 21 25 : 29 23
15. Lok Lipsk 20 26 : 39 23
16. FC Eilenburg 22 25 : 40 19
17. Berlinski AK 21 17 : 42 17
18. F.C. Hansa Rostock II 23 26 : 44 13
wokrjesna wyša liga
Biskopicy II – Ralbicy/Hórki 7:0 (2:0)
Hlinowski SK 1931 – Połčnica 1:3 (0:1)
ST Radwor - Módro-běli Kulow 3:1 (1:1)
1. Biskopičanske KT II 19 75 : 12 47
2. ST Horni kraj-Sprjewja 19 63 : 21 44
3. ST Hnašecy-Dobruša 19 75 : 34 39
4. SG Großnaundorf 18 35 : 30 36
5. Sokoł Ralbicy/Hórki 17 42 : 26 35
6. Natwar Němske Pazlicy 19 53 : 45 33
7. SC 1911 Großröhrsdorf 19 41 : 35 30
8. TSV Połčnica 19 31 : 35 28
9. Módro-běli Kulow 18 34 : 31 26
10. Drohotka Ramnow 17 42 : 26 25
11. TSV Wachau 17 33 : 44 17
12. Ottendorf-Okrilla 05 19 29 : 51 16
13. HZ Łaz/Běły Chołmc 18 16 : 52 15