Kopańca, wokrjesna wyša liga muži
ST Hnašecy-Dobruša –
TSV Wachau2:0 (0:0)
HZ Łaz/Běły Chołmc –
Módro-běli Kulow0:1 (0:0)
ST Ćisk –
Póst Germania Budyšin 1:2 (1:0)
ST Horni kraj-Sprjewja –
Natwar Němske Pazlicy 1:5 (0:1)
FV Ottendorf-Okrilla 05 –
ST Porchow5:1 (2:0)
Sokoł Ralbicy/Hórki –
Biskopičanske KT II1:2 (0:1)
ST Kinspork/Łužnica –
SC 1911 Großröhrsdorf 0:2 (0:2)
SG Großnaundorf –
ST Radwor2:1 (0:1)
1. Módro-běli Kulow 3 7 : 0 9
2. Biskopičanske KT II 3 8 : 2 9
3. Natwar Němske Pazlicy 3 8 : 3 6
4. Sokoł Ralbicy/Hórki 3 6 : 2 6
5. SG Großnaundorf 3 6 : 3 6
6. FV Ottendorf-Okrilla 05 3 8 : 6 6
7. ST Horni kraj-Sprjewja 3 10 : 9 6
8. ST Hnašecy-Dobruša 3 8 : 7 6
9. Póst Germania Budyšin 3 7 : 7 6
10. SC 1911 Großröhrsdorf 3 6 : 7 3
11. TSV Wachau 3 4 : 6 3
12. ST Porchow 3 6 : 3
13. ST Radwor 3 2 : 6 3
14. HZ Łaz/Běły Chołmc 3 0 : 3 0
15. ST Kinspork/Łužnica 3 1 : 7 0
16. ST Ćisk 3 2 : 11 0
wokrjesna liga, stafla 1
Arnsdorfske KT –
Zeleno-běli Bukecy4:1 (2:0)
Traktor Malešecy –
TSV Wjazońca2:1 (1:1)
HZ Huska/Hodźij –
HZ Kumwałd/Schönbach 3:2 (3:1)
TSV Wjernarjecy –
HZ Frankenthal3:1 (1:1)
ST Wjelećin – TSV Połčnica1:5 (1:1)
SV Haselbachtal – ST Kubšicy 2:2 (0:1)
Bretnig-Hauswalde – ST Bart 4:0 (0:0)
1. Arnsdorfske KT 3 10 : 2 9
2. Bretnig-Hauswalde 3 9 : 4 6
3. HZ Huska/Hodźij 2 6 : 4 6
4. Zeleno-běli Bukecy 3 6 : 6 6
5. Traktor Malešecy 3 5 : 4 5
6. TSV Połčnica 2 6 : 2 4
7. ST Kubšicy 2 6 : 4 4
8. ST Bart 3 4 : 7 4
9. TSV Wjernarjecy 1 3 : 1 3
10. SV Haselbachtal 3 3 : 7 1
11. TSV Wjazońca 2 3 : 5 0
Kopańca, wokrjesna liga, stafla 2
HZ Wóslink/Skaskow/Kulow II –
ST 1896 Wulka Dubrawa 3:1 (1:1)
Wojerowski FC II – ST Lubuš 2:2 (1:1)
LSV Hory – Rakečanske ST II 4:1 (3:1)
SJ Chrósćicy II –
ST Marijina hwězda3:0 (2:0)
Módro-běli Minakał –
Zeleno-běli Sepicy1:3 (0:0)
SJ Njebjelčicy –
ST Natwar Němske Pazlicy II 0:3 (0:1)
FSV Łuty – ST Hlinowc 0:1 (0:0)
1. ST Hlinowc 3 11 : 1 9
2. ST Natwar Němske
Pazlicy II 3 9 : 1 9
3. LSV Hory 3 8 : 3 9
4. HZ Wóslink/Skaskow/
Kulow II 3 6 : 4 6
5. FSV Łuty 3 4 : 3 6
6. ST Lubuš 3 7 : 3 4
7. ST Marijina hwězda 3 5 : 4 4
8. Zeleno-běli Sepicy 3 4 : 5 4
9. ST 1896 Wulka Dubrawa 3 6 : 4 3
10. SJ Chrósćicy II 3 4 : 12 3
11. SJ Njebjelčicy 3 2 : 5 2
12. Wojerowski FC II 3 6 : 8 1
13. Módro-běli Minakał 3 1 : 10 0
14. Rakečanske ST II 3 2 : 12 0
wokrjesna klasa, stafla 3
HZ Łaz/Běły Chołmc II –
ST Módro-běli Njeswačidło 3:1 (3:1)
ST Jednota Kamjenc II –
ST Lubuš II2:4 (2:4)
HZ Nadrózna Hrabowka –
HZ Wulka Dubrawa II / Radwor II 5:1 (3:1)
HZ Běła/Cunnersdorf/Němske
Pazlicy III –
HZ Halštrow/Hlinowc II 2:0 (2:0)
1. HZ Nadrózna Hrabowka 3 10 : 4 6
2. ST Lubuš II 2 9 : 4 6
3. HZ Běła/Cunnersdorf/
Němske Pazlicy III 3 8 : 4 6
4. HZ Łaz/Běły Chołmc II 2 5 : 2 6
5. HZ Halštrow/Hlinowc II 3 5 : 4 6
6. HZ Ralbicy II/
Njebjelčicy II 2 3 : 2 3
7. ST Módro-běli
Njeswačidło 3 8 : 8 3
8. ST Jednota Kamjenc II 3 5 : 8 3
9. HZ Mały Wosyk/
Pančicy II 2 0 : 6 0
10. HZ Wulka Dubrawa II/
Radwor II 3 2 : 13 0
Kopańca,
regionalna liga muži
FC Čerwjeno-běli Erfurt –
Berlinski AK0:1 (0:1)
BFC Dynamo –
FC Carl Zeiss Jena 0:2 (0:1)
Tennis Borussia Berlin –
Hertha BSC II3:3 (0:0)
FC Energija Choćebuz –
ZFC Meuselwitz4:0 (1:0)
Greifswaldski KK – Lok Lipsk 3:1 (3:1)
FC Viktoria 1889 Berlin –
SV Babelsberg0:1 (0:1)
BSG Chemija Lipsk –
SV Lichtenberg 473:2 (2:0)
1. Berlinski AK 4 6 : 0 12
2. FC Carl Zeiss Jena 4 10 : 1 10
3. SV Babelsberg 4 8 : 4 10
4. FC Čerwjeno-běli Erfurt 4 10 : 3 7
5. FC Energija Choćebuz 4 7 : 2 7
6. Lok Lipsk 4 11 : 7 7
7. Kamjeničanski FC 3 4 : 0 7
8. VSG Altglienicke 3 6 : 3 7
9. Greifswaldski KK 4 3 : 4 4
10. BSG Chemija Lipsk 4 8 : 10 4
10. Hertha BSC II 4 8 : 10 4
12. SV Lichtenberg 47 4 4 : 9 4
13. BFC Dynamo 4 2 : 5 3
14. ZFC Meuselwitz 4 5 : 10 3
15. FC Viktoria 1889 Berlin 4 5 : 7 2
16. FSV 63 Luckenwalde 3 3 : 6 2
17. Tennis Borussia Berlin 4 3 : 16 1
18. Germania Halberstadt 3 1 : 7 0
Kopańca, wokrjesna wyša liga
Módro-běli Kulow – ST Ćisk 4:0 (1:0)
Biskopičanske KT II –
HZ Łaz/Běły Chołmc1:0 (1:0)
Natwar Němske Pazlicy –
FV Ottendorf-Okrilla 05 3:0 (2:0)
SC 1911 Großröhrsdorf –
ST Horni kraj-Sprjewja 2:4 (0:3)
Póst Germania Budyšin –
ST Kinspork/Łužnica 3:1 (2:1)
ST Radwor –
Sokoł Ralbicy/Hórki0:4 (0:0)
SG Großnaundorf –
ST Hnašecy-Dobruša4:1 (2:1)
ST Porchow – TSV Wachau 3:1 (2:1)
1. Módro-běli Kulow 2 6 : 0 6
2. ST Horni kraj-Sprjewja 2 9 : 4 6
3. Biskopičanske KT II 2 6 : 1 6
4. Sokoł Ralbicy/Hórki 2 5 : 0 6
5. SG Großnaundorf 2 4 : 2 3
6. Natwar Němske Pazlicy 2 3 : 2 3
7. ST Porchow 2 5 : 5 3
8. TSV Wachau 2 3 : 3 3
9. ST Hnašecy-Dobruša 2 5 : 6 3
9. Póst Germania Budyšin 2 5 : 6 3
11. ST Radwor 2 1 : 4 3
12. SC 1911 Großröhrsdorf 1 2 : 4 0
13. HZ Łaz/Běły Chołmc 2 0 : 2 0
14. FV Ottendorf-Okrilla 05 1 0 : 3 0
15. ST Kinspork/Łužnica 2 1 : 5 0
16. ST Ćisk 2 1 : 9 0
wokrjesna liga, stafla 2
ST Lubuš – FSV Łuty0:1 (0:1)
LSV Hory – Wojerowski FC II 3:2 (3:0)
ST Natwar Němske Pazlicy II –
HZ Wóslink/Skaskow/Kulow II 3:0 (0:0)
ST Marijina hwězda –
Módro-běli Minakał4:0 (2:0)
Zeleno-běli Sepicy –
SJ Njebjelčicy1:0 (0:0)
ST Hlinowc – SJ Chrósćicy II 7:1 (3:0)
ST 1896 Wulka Dubrawa –
Rakečanske ST II5:0 (3:0)
1. ST Hlinowc 2 10 : 1 6
2. ST Natwar Němske
Pazlicy II 2 6 : 1 6
3. FSV Łuty 2 4 : 2 6
3. LSV Hory 2 4 : 2 6
5. ST Marijina hwězda 2 5 : 1 4
6. ST 1896 Wulka Dubrawa 2 5 : 1 3
6. ST Lubuš 2 5 : 1 3
8. HZ Wóslink/Skaskow/
Kulow II 2 3 : 3 3
9. SJ Njebjelčicy 2 2 : 2 2
10. Zeleno-běli Sepicy 2 1 : 4 1
Kopańca, wokrjesna liga stafla 2
HZ Wóslink/Skaskow/Kulow II –
Zeleno – běli Sepicy3:0 (1:0)
FSV Łuty – Wojerowski FC II3:2 (3:0)
LSV Hory –
ST 1896 Wulka Dubrawa 1:0 (0:0)
Rakečanske ST II –
ST Natwar Němske Pazlicy II 1:3 (1:3)
SJ Chrósćicy II – ST Lubuš 0:5 (0:2)
Módro-běli Minakał –
ST Hlinowc0:3 (0:0)
SJ Njebjelčicy –
ST Marijina hwězda1:1 (0:0)
1. ST Lubuš 1 5 : 0 3
2. HZ Wóslink/Skaskow/
Kulow II 1 3 : 0 3
2. ST Hlinowc 1 3 : 0 3
4. ST Natwar Němske
Pazlicy II 1 3 : 1 3
5. FSV Łuty 1 3 : 2 3
6. LSV Hory 1 1 : 0 3
7. SJ Njebjelčicy 1 1 : 1 1
7. ST Marijina hwězda 1 1 : 1 1
9. Wojerowski FC II 1 2 : 3 0
10. ST 1896 Wulka
Dubrawa 1 0 : 1 0
11. Rakečanske ST II 1 1 : 3 0
12. Módro-běli Minakał 1 0 : 3 0
12. Zeleno-běli Sepicy 1 0 : 3 0
14. SJ Chrósćicy II 1 0 : 5 0
Kopańca, wokrjesna wyša liga
ST Horni kraj-Sprjewja –
Póst Germania Budyšin 5:2 (3:0)
ST Hnašecy-Dobruša –
ST Porchow4:2 (4:1)
HZ Łaz/Běły Chołmc –
ST Radwor0:1 (0:0)
ST Ćisk - Biskopičanske KT II 1:5 (1:2)
TSV Wachau –
Natwar Němske Pazlicy 2:0 (0:0)
Sokoł Ralbicy/Hórki –
SG Großnaundorf1:0 (0:0)
ST Kinspork/Łužnica –
Módro-běli Kulow0:2 (0:0)
1. Biskopičanske KT II 1 5 : 1 3
2. ST Horni kraj-Sprjewja 1 5 : 2 3
3. ST Hnašecy-Dobruša 1 4 : 2 3
4. Módro-běli Kulow 1 2 : 0 3
4. TSV Wachau 1 2 : 0 3
6. Sokoł Ralbicy/Hórki 1 1 : 0 3
6. ST Radwor 1 1 : 0 3
8. FV Ottendorf-Okrilla 05 0 0 : 0 0
8. SC 1911 Großröhrsdorf 0 0 : 0 0
10. SG Großnaundorf 1 0 : 1 0
10. HZ Łaz/Běły Chołmc 1 0 : 1 0
12. ST Porchow 1 2 : 4 0
13. Natwar Němske Pazlicy 1 0 : 2 0
13. ST Kinspork/Łužnica 1 0 : 2 0
15. Póst Germania Budyšin 1 2 : 5 0
16. ST Ćisk 1 1 : 5 0
Kopańca, krajna liga
Jednota Kamjenc –
BSC Rapid Kamjenica 2:0 (0:0)
FC 1910 Lößnitz –
SSV Markranstädt0:3 (0:1)
Großenhainski FV 90 –
VfL Pirna-Copitz 071:0 (0:0)
FSV Motor Marienberg –
VfB Fortuna Kamjenica 3:1 (1:1)
SG Taucha 99 –
Drježdźany 06 Laubegast 0:2 (0:0)
FC Módro-běli Lipsk –
SZ Drježdźany Strěžin 3:2 (2:1)
Radebeulski BC 08 –
VfB Empor Glauchau 1:1 (0:0)
SG Rjemjesło Rabenstein –
Radefelder SV 902:1 (0:0)
1. Jednota Kamjenc 2 7 : 2 6
2. SG Rjemjesło Rabenstein 2 6 : 2 6
3. Drježdźany 06 Laubegast 2 5 : 1 6
3. Großenhainski FV 90 2 5 : 1 6
5. SSV Markranstädt 2 3 : 0 4
6. FSV Motor Marienberg 2 3 : 1 4
7. FC 1910 Lößnitz 2 4 : 3 3
8. Radefelder SV 90 2 3 : 3 3
9. VfL Pirna-Copitz 07 2 1 : 1 3
10. FC Módro-běli Lipsk 2 4 : 5 3
11. VfB Empor Glauchau 2 1 : 1 2
12. Radebeulski BC 08 2 1 : 2 1
13. SG Taucha 99 2 0 : 2 1
14. FC International Lipsk 1 1 : 2 0
15. FSV Wódrjeńca 02 1 2 : 5 0
16. SZ Drježdźany Strěžin 2 3 : 7 0
17. VfB Fortuna Kamjenica 2 2 : 7 0
18. BSC Rapid Kamjenica 2 0 : 6 0
krajna klasa
FV Přezjednota Niska –
SJ Chrósćicy1:1 (0:1)
SC Borea Drježdźany –
Drohotka Ramnow5:4 (3:2)
SV Wesenitztal –
Radebergerske ST6:2 (3:0)
Drježdźanski SC 1898 –
FSV 1990 Nowosolc-Hrodk 0:0 (0:0)
Wojerowski FC –
VfB Běła Woda 19091:1 (1:1)
Rakečanske ST –
SG Weixdorf3:3 (2:1)
TSV Rotacija Drježdźany –
BSV 68 Sebnitz2:2 (1:1)
1. SV Wesenitztal 2 10 : 3 6
2. SC Borea Drježdźany 2 8 : 5 6
3. SJ Chrósćicy 2 4 : 1 4
4. TSV Rotacija Drježdźany 2 3 : 2 4
5. Drježdźanski SC 1898 2 2 : 1 4
6. Wojerowski FC 2 2 : 2 2
Kopańca, krajna klasa
TSV Cossebaude – Wojerowski FC1:1 (1:1)
Radebergerske ST –
Drježdźanski SC 1898 1:2 (0:1)
BSV 68 Sebnitz – SV Wesenitztal 1:4 (0:2)
VfB Běła Woda 1909 –
FV Přezjednota Niska 0:0 (0:0)
SJ Chrósćicy – Rakečanske ST 3:0 (1:0)
Drohotka Ramnow –
TSV Rotacija Drježdźany 0:1 (0:0)
SG Weixdorf –
SC Borea Drježdźany1:3 (0:2)
1. SV Wesenitztal 1 4 : 1 3
2. SJ Chrósćicy 1 3 : 0 3
3. SC Borea Drježdźany 1 3 : 1 3
4. Drježdźanski SC 1898 1 2 : 1 3
5. TSV Rotacija Drježdźany 1 1 : 0 3
6. Wojerowski FC 1 1 : 1 1
6. TSV Cossebaude 1 1 : 1 1
8. FV Přezjednota Niska 1 0 : 0 1
8. VfB Běła Woda 1909 1 0 : 0 1
10. FSV 1990
Nowosolc-Hrodk 0 0 : 0 0
11. Radebergerske ST 1 1 : 2 0
12. Drohotka Ramnow 1 0 : 1 0
13. SG Weixdorf 1 1 : 3 0
14. BSV 68 Sebnitz 1 1 : 4 0
15. Rakečanske ST 1 0 : 3 0
16. VfB Žitawa zg. 0 0 : 0 0
Kopańca, regionalna liga muži
FC Viktoria 1889 Berlin –
Lok Lipsk2:2 (1:2)
Hertha BSC II –
SV Babelsberg0:1 (0:1)
FC Energija Choćebuz –
FSV 63 Luckenwalde3:0 (2:0)
BSG Chemija Lipsk –
VSG Altglienick1:2 (1:0)
Germania Halberstadt –
ZFC Meuselwitz0:3 (0:2)
Greifswaldski KK –
Kamjeničanski FC0:0 (0:0)
Tennis Borussia Berlin –
FC Carl Zeiss Jena0:6 (0:2)
FC Čerwjeno-běli Erfurt –
SV Lichtenberg 475:0 (3:0)
BFC Dynamo –
Berlinski AK0:1 (0:0)
1. SV Babelsberg 2 5 : 2 6
2. VSG Altglienicke 2 4 : 1 6
3. Berlinski AK 2 3 : 0 6
4. FC Carl Zeiss Jena 2 7 : 1 4
5. FC Čerwjeno-běli Erfurt 2 6 : 1 4
6. Kamjeničanski FC 2 3 : 0 4
7. Lok Lipsk 2 6 : 4 4
8. ZFC Meuselwitz 2 4 : 2 3
9. FC Energija Choćebuz 2 3 : 2 3
10. BFC Dynamo 2 2 : 2 3
11. SV Lichtenberg 47 2 2 : 6 3
12. FC Viktoria 1889 Berlin 2 3 : 3 2
13. Greifswaldski KK 2 0 : 2 1
14. FSV 63 Luckenwalde 2 1 : 4 1
15. BSG Chemija Lipsk 2 3 : 6 0
16. Hertha BSC II 2 2 : 5 0
17. Germania Halberstadt 2 1 : 5 0
18. Tennis Borussia Berlin 2 0 : 9 0
Kopańca, wyša liga mužojo
VfB Auerbach – SC Freital 1:1 (1:1)
Budissa Budyšin –
SV Módro-běli Zorbau 3:3 (2:2)
FC Jednota Wernigerode –
FC Grimma0:1 (0:0)
FC Jednota Rudolstadt –
FC Eilenburg3:5 (2:1)
Biskopičanske KT 08 –
Ludwigsfeldski KK1:0 (0:0)
VFC Plauen –
SG Union Sandersdorf 0:1 (0:1)
FC Hornja Łužica Neugersdorf –
FC An der Fahner Höhe 0:0 (0:0)
FSV Wacker Nordhausen –
VfB 1921 Kśišow5:1 (2:0)
VfL Halle 96 –
SV 1890 Westerhausen 2:1 (2:1)
1. Biskopičanske KT 08 2 9 : 0 6
2. FC Grimma 2 7 : 0 6
3. VfL Halle 96 2 6 : 2 6
4. FC Eilenburg 2 6 : 3 6
5. Budissa Budyšin 2 6 : 4 4
5. SV Módro-běli Zorbau 2 6 : 4 4
7. SC Freital 2 3 : 1 4
8. SG Union Sandersdorf 2 2 : 1 4
9. FSV Wacker Nordhausen 2 5 : 2 3
10. FC Jednota Wernigerode 2 4 : 1 3
11. VfB Auerbach 2 2 : 2 2
12. FC Hornja Łužica
Neugersdorf 2 0 : 2 1
13. FC An der Fahner Höhe 2 0 : 4 1
14. Ludwigsfeldski KK 2 1 : 4 0
14. VFC Plauen 2 1 : 4 0
16. VfB 1921 Kśišow 2 2 : 9 0
17. FC Jednota Rudolstadt 2 3 : 11 0
18. SV 1890 Westerhausen 2 1 : 10 0
krajna liga
SSV Markranstädt –
SG Taucha 990:0 (0:0)
FSV Wódrjeńca 02 –
Jednota Kamjenc2:5 (1:2)
Radefelder SV 90 –
FC International Lipsk 2:1 (0:1)
VfL Pirna-Copitz 07 –
Radebeulski BC 081:0 (0:0)
SZ Drježdźany Strěžin –
Großenhainski FV 90 1:4 (1:1)
VfB Empor Glauchau –
FSV Motor Marienberg 0:0 (0:0)
Drježdźany 06 Laubegast –
FC Módro-běli Lipsk3:1 (1:1)
BSC Rapid Kamjenica –
FC 1910 Lößnitz0:4 (0:4)
SG Rjemjesło Rabenstein –
VfB Fortuna Kamjenica 4:1 (1:0)
1. FC 1910 Lößnitz 1 4 : 0 3