Wuslědki (12.12.16)

póndźela, 12. decembera 2016 spisane wot:

Regionalna koparska liga

Budyšin – Meuselwitz 0:1 (0:1)

Choćebuz – Neugersdorf 3:1 (2:0)

Berlin – Lipsk II3:5 (1:3)

Hertha II – Lipsk1:2 (0:2)

1. FC Carl Zeiss Jena 17 33  :  6 42

2. Energija Choćebuz 17 27  :  9 35

3. Berlinski AK 17 30  :  21 33

4. RB Lipsk II 17 26  :  21 29

5. FC Viktoria Berlin 17 33  :  21 28

6. SV Babelsberg 03 17 30  :  24 28

7. BFC Dynamo 17 30  :  19 26

8. Lok Lipsk 17 25  :  23 26

9. Hertha BSC II 16 21  :  21 25

10. FC HŁ Neugersdorf 16 22  :  15 23

11. Wacker Nordhausen 16 24  :  23 23

12. FC Schönberg 17 27  :  31 22

13. Meuselwitz 17 13  :  16 18

14. AfB Auerbach 17 18  :  32 17

15. Union Fürstenwalde 17 14  :  32 12

16. Budissa Budyšin 17 15  :  26 11

17. Luckenwalde 16 12  :  29 11

18. TSG Neustrelitz 17 15  :  46 4

Wuslědki (07.12.16)

srjeda, 07. decembera 2016 spisane wot:

Krajna koparska klasa

Drježdźany – Weixdorf 1:1 (1:0)

1. Radebeulski BC 12 28  :  9 33

2. FC Neugersdorf II 12 33  :  13 25

3. Laubegast 12 30  :  17 25

4. Čerwje.-běli Mužakow 12 29  :  19 23

5. SZ Horni kraj Sprjewja 12 32  :  26 17

6. SG Weixdorf 12 23  :  22 17

7. FSV Nowosólc-Hródk 12 22  :  24 17

8. Drježdźanski SC 12 23  :  23 14

9. No. Město n. Sprjewju 12 19  :  25 14

10. Fortuna Trjebin 12 20  :  36 13

11. SJ Chrósćicy 12 18  :  23 12

12. Zschachwitz 12 21  :  37 9

13. Biskopičanske KT II 12 12  :  36 5

wokrjesna liga, stafla I

Malešecy – Budyšin II 4:2 (4:0)

1. Horni kraj-Sprjewja II 13 59  :  17 34

2. Traktor Malešecy 12 44  :  14 29

3. FV Concordia Załom 13 39  :  20 23

4. ST Budyšin 13 42  :  14 22

5. TSV Wjernarjecy 12 30  :  22 21

6. ST Porchow 12 20  :  15 20

7. Wulka Dub./Minakał 13 30  :  27 19

8. Germania Budyšin II 13 30  :  32 17

9. ST Hodźij  13 25  :  39 17

10. Postup Großharthau 13 34  :  31 16

11. ST Kubšicy 12 21  :  23 15

12. TSV 90 Wjazońca 13 18  :  51 10

13. ST Wjelećin II 13 19  :  56 7

14. HZ Wóspork/Hbjelsk II 13 14  :  64 2

Wuslědki (06.12.16)

wutora, 06. decembera 2016 spisane wot:

Regionalna koparska liga

Dynamo – Budyšin1:2 (1:1)

Nordhausen – Choćebuz 0:0 (0:0)

1. Carl Zeiss Jena 16 31  :  6 39

2. Berlinski AK 16 27  :  16 33

3. FC Energija Choćebuz 16 24  :  8 32

4. BFC Dynamo 16 30  :  17 26

5. RB Lipsk II 16 21  :  18 26

6. FC Viktoria Berlin 16 31  :  21 25

7. SV Babelsberg 03 16 27  :  23 25

8. Hertha BSC II 15 20  :  19 25

9. FC Neugersdorf 15 21  :  12 23

10. Wacker Nordhausen 16 24  :  23 23

11. Lokomotiwa Lipsk 16 23  :  22 23

12. FC Schönberg 16 24  :  31 19

13. AfB Auerbach 16 17  :  29 17

14. Meuselwitz 16 12  :  16 15

15. Union Fürstenwalde 16 14  :  30 12

16. Budissa Budyšin 16 15  :  25 11

17. FSV Luckenwalde 16 12  :  29 11

18. Neustrelitz 16 15  :  43 4

Wuslědki (05.12.16)

póndźela, 05. decembera 2016 spisane wot:

Wokrjesna koparska wyša liga

Ćisk – Kulow5:0 (1:0)

Bukecy – Großröhrsdorf 2:2 (1:1)

Hnašecy-Dobruša – Kumwałd 1:1 (0:1)

Rakecy – Ralbicy/Hórki 4:1 (4:1)

Ramnow – Wojerecy3:2 (2:2)

Ottendorf-Okrilla – Połčnica 4:3 (3:1)

Kinspork/Łužnica – Wjelećin 0:2 (0:1)

1. ST Ćisk  13 50  :  6 39

2. Rakečanske ST 14 39  :  22 28

3. SC Großröhrsdorf 14 19  :  11 24

4. Sokoł Ralbicy/Hórki 14 35  :  21 23

5. Póst Germania Budyšin 13 24  :  24 21

6. ST Kinspork/Łužnica 14 28  :  23 20

7. Motor Kumwałd 14 24  :  28 20

8. Módro-běli Kulow 14 26  :  26 19

9. ST Hnašecy-Dobruša 13 25  :  26 19

10. Wojerowski FC 14 26  :  30 16

11. Drohotka Ramnow 14 23  :  28 16

12. LSV Hory  13 33  :  25 15

13. FV Ottendorf-Okrilla  14 21  :  37 15

14. TSV Połčnica  14 22  :  35 11

15. Zeleno-běli Bukecy 14 23  :  47 11

16. ST Wjelećin 14 22  :  51 8

krajna liga

Eilenburg – Kamjenica 4:0 (1:0)

Hohen.-Ernstthal – Wocl Riesa 3:1 (2:0)

Grimma – Glauchau3:2 (0:0)

Zwenkau II – Niska0:3 (0:0)

Lößnitz – Reichenbach 1:1 (1:1)

Freiberg – Taucha2:1 (1:0)

1. FC Eilenburg 14 39  :  10 36

2. Jednota Kamjenc 14 34  :  13 32

3. FC Grimma 13 27  :  14 30

4. Wocl Riesa 14 30  :  25 25

5. Hohenstein-Ernstthal 14 33  :  21 23

6. VfL Pirna-Copitz 13 25  :  18 23

7. Rapid Kamjenica 14 26  :  26 18

8. Niska 13 18  :  17 16

9. Glauchau 14 25  :  30 14

10. Markkleeberg 12 21  :  27 14

11. FC Reichenbach 14 13  :  21 13

12. FC Lößnitz 14 12  :  25 13

13. SG Taucha 14 16  :  33 9

14. Freiberg 14 22  :  44 9

15. Zwenkau II 13 14  :  31 6

16. Žołto-běli Zhorjelc 0 0  :  0 0

Wuslědki (01.12.16)

štwórtk, 01. decembera 2016 spisane wot:

Wokrjesna wyša koparska liga

1. ST Ćisk  12 45  :  6 36

2. Rakečanske ST 13 35  :  21 25

3. Sokoł Ralbicy/Hórki 13 34  :  17 23

4. SC Großröhrsdorf 13 17  :  9 23

5. Póst Germ. Budyšin 13 24  :  24 21

6. ST Kinspork/Łužnica 13 28  :  21 20

7. Módro-běli Kulow 13 26  :  21 19

8. Motor Kumwałd 13 23  :  27 19

9. ST Hnašecy-Dobruša 12 24  :  25 18

10. Wojerowski FC 13 24  :  27 16

11. LSV Hory  13 33  :  25 15

12. Drohotka Ramnow 13 20  : 26 13

13. FV Ottendorf-Okrilla  13 17  :  34 12

14. TSV Połčnica  13 19  :  31 11

15. Zeleno-běli Bukecy 13 21  :  45 10

16. ST Wjelećin 13 20  :  51 5

Wuslědki (30.11.16)

srjeda, 30. nowembera 2016 spisane wot:

Wokrjesne koparske pokalne koło

Hermsdorf – Kulow4:6 (1:3)

Großröhrsdorf II – Arnsdorf 3:1 (0:0)

Großnaundorf – Ottend.-Okrilla  4:2 (1:2)

Hnašecy-Dobruša II

– Steinigtwolmsdorf  20:0 (10:0)

Budyšin II – Załom1:5 (0:2)

Wehrsdorf – Ramnow 1:4 (0:1)

Bukecy II – Łaz/Běły Chołmc 0:4 (0:2)

Malešecy – Rakecy6:7 (1:0)

Wětnica/Hola – Wojerecy 0:3 (0:2)

Łaz/Běły Chołmc II – Liegau-Aug. 1:4 (1:1)

Wachau II – Lomnitz/Großna. II 5:0 (1:0)

Hory II– Wjazońca 1:2 (0:1)

Drjewnica – Sepicy0:3 (0:1)

Germania Budyšin – Ćisk 0:4 (0:1)

Wuslědki (29.11.16)

wutora, 29. nowembera 2016 spisane wot:

Regionalna koparska liga

Choćebuz – Luckenwalde 2:1 (1:1)

Budyšin – Viktoria1:3 (0:1)

1. FC Carl Zeiss Jena 15 29  :  4 38

2. FC Energija Choćebuz 15 24  :  8 31

3. Berlinski AK 15 23  :  15 30

4. BFC Dynamo 15 29  :  15 26

5. RB Lipsk II 15 20  :  14 26

6. Hertha BSC II 15 20  :  19 25

7. FC Viktoria Berlin 15 29  :  19 24

8. FC Neugersdorf 15 21  :  12 23

9. FC Lok Lipsk 15 22  :  18 23

10. SV Babelsberg 03 15 25  :  23 22

11. FSV Nordhausen 15 24  :  23 22

12. AfB Auerbach 15 16  :  26 17

13. FC Schönberg 15 20  :  30 16

14. ZFC Meuselwitz 15 9  :  15 12

15. FSV Fürstenwalde 15 13  :  26 12

16. FSV Luckenwalde 15 12  :  27 11

17. Budissa Budyšin 15 13  :  24 8

18. TSG Neustrelitz 15 11  :  42 1

krajna klasa

1. Radebeul 12 28  :  9 33

2. Neugersdorf II 12 33  :  13 25

3. Laubegast 12 30  :  17 25

4. Mužakow 12 29  :  19 23

5. ST Horni kraj-Sprjewja 12 32  :  26 17

6. Nowosólc-Hródk 12 22  :  24 17

7. SG Weixdorf 11 22  :  21 16

8. Nowe Město 12 19  :  25 14

9. Drježdźanski SC 11 22  :  22 13

10. ST Trjebin 12 20  :  36 13

11. Chrósćicy 12 18  :  23 12

Wuslědki (28.11.16)

póndźela, 28. nowembera 2016 spisane wot:

Wobwodna volleyballowa klasa, wuchodna Sakska – žony

1. SV Haselbachtal 6  15 : 6 14

2. CVJM Zhorjelc 5 14 : 4 13

3. VF BW Wojerecy 4 12 : 1 12

4. ST Viktoria Worklecy  6 11  : 12 9

5. VV Žitawa 09 III 5 7 : 10 6

6. MSV Budyšin 04 II  5 7 : 14 2

7. TSG Hamor-Běła Woda 7 2 : 21 1

– mužojo

1. TSV Niederoderwitz 7 21 : 5 19

2. CVJM Zhorjelc 7 18 : 5 18

3. SZ Wulka Dubrawa 7 13 : 14 10

4. VV Žitawa 09 II 6 12 : 12 9

5. SZ Hnašecy-Dobruša 7 9 : 13 9

6. SZ Kupoj-Nowa Łuka II 7 12 : 14 8

7. OSV Kamjenc  6 11 : 13 8

8. TuS Niska 7 11 : 16 8

9. MSV Budyšin 04 III  6 3 : 18 1

wobwodna liga, wuchodosakska

– mužojo

1. Fitnes Koblicy 8 23 : 10 20

2. OSC Lubij 8 22 : 10 18

3. Viktoria Worklecy  8 18 : 12 15

4. VfB Zhorjelc  8 20 : 14 15

5. TSV Kundraćicy 8 17 : 15 13

6. MSV Budyšin 04 II 8 15 : 18 10

7. Módro-běli Wojerecy II 8 11 : 18 9

8. Mittelherwigsdorf 8 10 : 20 6

9. TSG Hamor Běła Woda 8 5 : 24 2

Wuslědki (24.11.16)

štwórtk, 24. nowembera 2016 spisane wot:

Regionalna koparska liga

Schönberg – Budissa Budyšin 2:0 (1:0)

Choćebuz – Babelsberg  3:0 (1:0)

RB Lipsk II – Jena3:0 (2:0)

1. Jena 14 27  :  4 35

2. Berlinski AK 14 23  :  14 30

3. Energija Choćebuz 14 22  :  7 28

4. BFC Dynamo 14 27  :  12 26

5. RB Lipsk II 14 19  :  13 25

6. Hertha BSC II 14 19  :  18 24

7. FC Viktoria 14 26  :  18 21

8. Nordhausen 14 23  :  22 21

9. Neugersdorf 14 20  :  12 20

10. Lok Lipsk 14 19  :  17 20

11. Babelsberg 03 14 23  :  23 19

12. Schönberg 14 20  :  28 16

13. Auerbach 14 13  :  24 14

14. Meuselwitz 14 9  :  13 12

15. Fürstenwalde 14 12  :  25 11

16. Luckenwalde 14 11  :  25 11

17. Budissa Budyšin 14 12  :  21 8

18. Neustrelitz 14 10  :  39 1

krajna liga

Grimma – Rapid Kamjenica 2:1 (2:0)

Zwenkau II – Kamjenc 2:4 (1:1)

1. Kamjenc 13 34  :  13 31

2. Eilenburg 12 31  :  9 30

3. Grimma 11 24  :  12 26

4. Pirna-Copitz 12 24  :  14 23

5. Wocl Riesa 12 26  :  20 22

6. Rapid Kamjenica 13 26  :  22 18

7. Hohenst.-Ernstthal 12 26  :  20 17

8. Markkleeberg 11 19  :  24 14

9. Niska 11 15  :  16 13

10. Glauchau 12 23  :  27 13

11. Taucha 12 15  :  27 9

12. Reichenbach 12 8  :  20 9

Wuslědki (22.11.16)

wutora, 22. nowembera 2016 spisane wot:

Krajna koparska klasa

Nowe Město – Neugersdorf II 2:1 (0:1)

Biskopicy II – Radebeul 0:2 (0:0)

Chrósćicy – Zschachwitz 3:1 (2:0)

1. Radebeul 11 25  :  8 30

2. Laubegast 11 29  :  14 25

3. Neugersdorf II 11 30  :  12 22

4. Mužakow 11 27  :  18 20

5. Nowosólc-Hródk 11 21  :  21 17

6. ST Horni kraj Sprjewja 11 24  :  25 14

7. Nowe Město 11 18  :  23 14

8. SG Weixdorf 10 18  :  20 13

9. ST Trjebin 11 19  :  28 13

10. Chrósćicy 12 18  :  23 12

11. Drježdźanski SC 10 19  :  20 10

12. Zschachwitz 11 19  :  34 9

13. Biskopičanske KT II 11 11  :  32 5

wokrjesna wyša liga

Kumwałd – Ralbicy/Hórki 1:3 (0:2)

Budyšin – Hnašecy-Dobruša 3:1 (2:1)

Kulow – Bukecy1:1 (1:1)

1. ST Ćisk  12 45  :  6 36

2. Rakečanske ST 13 35  :  21 25

3. Sokoł Ralbicy/Hórki 13 34  :  17 23

4. SC Großröhrsdorf 13 17  :  9 23

5. Póst German. Budyšin 13 24  :  24 21

6. ST Kinspork/Łužnica 13 28  :  21 20

7. Módro-běli Kulow 13 26  :  21 19

8. Motor Kumwałd 13 23  :  27 19

9. ST Hnašecy-Dobruša 12 24  :  25 18

10. Wojerowski FC 13 24  :  27 16

11. LSV Hory  13 33  :  25 15

12. Drohotka Ramnow 13 20  :  26 13

13. FV Ottendorf-Okrilla  13 17  :  34 12

14. Zeleno-běli Bukecy 13 21  :  45 10

15. TSV Połčnica  12 16  :  30 8

nawěšk

nowostki LND