Wuslědki (04.02.16)

štwórtk, 04. februara 2016 spisane wot:

Wokrjesna wyša koparska liga

Póst Budyšin – Hnašecy 3:0 (2:0)

SJ Ćisk – Wachau4:1 (2:1)

Łuty – Wjelećin1:1 (0:0)

Rakecy – Kulow3:1 (1:1)

Kinspork – Ralbicy/Hórki 0:2 (0:0)

Chrósćicy – Połčnica0:3 (0:3)

1. Chrósćicy 17 42  :  13 44

2. Hory 17 49  :  10 39

3. Großröhrsdorf 17 45  :  28 32

4. Ralbicy/Hórki 17 37  :  17 30

5. Kumwałd 17 44  :  33 29

6. Póst Budyšin 17 42  :  36 27

7. Hnašecy 17 33  :  23 24

8. SJ Ćisk 17 34  :  33 23

9. Rakecy 17 30  :  29 23

10. Ramnow  17 31  :  37 23

11. Połčnica 17 31  :  27 22

12. Kinspork 17 34  :  32 18

13. Kulow 17 25  :  30 15

Wokrjesna koparska liga, stafla III

Sepicy – Njebjelčicy1:1 (1:1)

1. Ottendorf/Liegau 14 40  :  14 35

2. Frankenthal 14 43  :  23 34

3. Arnsdorf 14 37  :  15 28

4. Großnaundorf 14 44  :  20 26

5. Marijina hwězda 14 47  :  31 24

Wuslědki (01.02.16)

póndźela, 01. februara 2016 spisane wot:

Regionalna koparska liga

1. Nordhausen 18 38  :  14 41

2. Zwickau 18 35  :  13 40

3. Jena 18 23  :  9 35

4. Berlinski AK 18 26  :  12 34

5. Neugersdorf 18 30  :  18 34

6. BFC Dynamo 18 40  :  29 34

7. Babelsberg 03 18 24  :  10 31

8. Auerbach 19 32  :  26 31

9. Neustrelitz 19 29  :  23 28

10. Hertha BSC II 18 29  :  33 25

11. Budissa Budyšin 18 28  :  21 23

12. RB Lipsk II 18 22  :  28 19

13. Meuselwitz 18 20  :  31 19

14. Schönberg 18 22  :  26 18

15. FC Viktoria 18 18  :  34 12

16. Luckenwalde 18 13  :  44 10

17. Rathenow 18 14  :  40 8

18. Halberstadt 18 16  :  48 5

Wuslědki (21.01.16)

štwórtk, 21. januara 2016 spisane wot:

Volleyball wobwodna liga – mužojo

1. ST Kupoj/Nowa Łuka 10 28 : 11 25

2. Viktoria Worklecy 92 9 23 : 10 21

3. TSV Kundraćicy 9 17 : 16 14

4. VfB Zhorjelc 10 21 : 22 14

5. Módro-běli Wojerecy II 9 17 : 17 12

6. TuS Niska 7 14 : 14 11

7. OSC Lubij I 9 15 : 19 10

8. TSG Hamor Běła Woda 8 9 : 21 6

9. Tr. Mittelherwigsdorf 7 5 : 19 4

Volleyball wobwodna liga – žony

1. VV Schönbach 10 23 : 13 21

2. ST Chróstawa 10 25 : 16 19

3. TSV Kundraćicy 9 20 : 14 18

4. OSC Lubij I 9 20 : 12 17

5. ST Kupoj/Nowa Łuka 9 19 : 16 15

6. VfB Zhorjelc 9 16 : 16 13

7. MSV Budyšin 04 9 17 : 21 12

8. ST Marijina hwězda 9 14 : 21 10

9. VV Žitawa 09 II 10 5 : 30 1

Volleyball sakska liga – mužojo

1. SSV Drježdźan  11 33 : 7 31

2. USV TU Drježdźany II 10 25 : 8 24

3. TSV Lipsk 76  11 22 : 21 19

4. ST Schneeberg  11 21 : 20 18

5. ST Kamjenica-Harthau 11 20 : 21 15

6. SV Krostitz  11 17 : 26 11

7. Póst Drježdźany 11 18 : 28 11

8. Křižna šula Drježdźany 10 13 : 26 8

9. MSV Budyšin 04 10 15 : 27 7

Wuslědki (22.12.15)

wutora, 22. decembera 2015 spisane wot:

Wokrjesna wyša koparska liga

Ćisk – Sokoł Ralbicy/Hórki3:4 (1:1)

ST Hnašecy/Dobruša – Ramnow2:3 (0:1)

Wjelećin – Hory2:1 (1:0)

1. Chrósćicy  16  42  :  10  44

2. Hory  16 44  :  10  36

3. Großröhrsdorf  16  41  :  27  29

4. Ralbicy/Hórki 16 35  :  17  27

5. Kumwałd 15  40  :  29  26

6. Hnašecy 16  33  :  20  24

7. Kinspork 16  34  :  30  24

8. Póst Budyšin 16  39  :  36  24

9. Ramnow 15  31  :  29  23

10. Rakecy 16  27  :  28  20

10. Ćisk 16  10  : 32  20

12. Połčnica 16  28  :  27  19

13. Kulow 16  24  :  27  15

Krajna liga

Glauchau – Kamjenc0:0 (0:0)

čoło tabulki

1. Wocl Riesa 15 37  :  19 33

2. BSG Chemija 15 40  :  16 32

3. Kamjenc 16 28  :  9 31

Wuslědki (21.12.15)

póndźela, 21. decembera 2015 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga, stafla I

ST Budyšin – ST 1922 Radwor2:1 (0:1)

1. ST Budyšin 14 48  :  19 38

2. Załom 14 41  :  18 27

3. HZ Budestecy 13 44  :  26 27

4. Kubšicy 14 27  :  19 26

5. Malešecy 13 39  :  22 25

6. Radwor 13 29  :  15 24

7. Wóspork 13 22  :  25 23

8. Póst Budyšin II  14 33  :  34 18

9. Wjazońca  14 27  :  37 18

10. Wjernarjecy 12 24  :  22 14

11. Porchow 13 32  :  44 13

12. Wulka Dubrawa  14 25  :  28 12

13. Hodźij 14 17  :  33 11

14. Mały Wjelkow 14 23  :  59 9

15. Hnašecy II 13 17  :  47 7

Wuslědki (17.12.15)

štwórtk, 17. decembera 2015 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga, stafla III

Großröhrsdorf II – Njebjelčicy 3:0 (2:0)

Frankenthal – Wóslink/Skaskow 6:2 (4:0)

Großnaundorf – Arnsdorf 1:1 (1:0)

Kamjenc II – Haselbachtal 4:1 (1:0)

Mar. hwězda – Němske Pazlicy 4:0 (1:0)

Sepicy – Großharthau 3:1 (0:1)

Hlinowc – Ottendorf/Liegau 1:4 (1:2)

1. Frankenthal 14 43  :  23 34

2. Ottendorf/Liegau 13 37  :  14 32

3. Arnsdorf 14 37  :  15 28

4. Marijina hwězda 14 47  :  31 24

5. Großröhrsdorf II 14 29  :  19 24

6. Großnaundorf 13 42  :  20 23

7. Sepicy 13 38  :  34 21

Wuslědki (16.12.15)

srjeda, 16. decembera 2015 spisane wot:

Wokrjesna wyša koparska liga

Bukecy – Łuty1:1 (0:1)

Póst Budyšin – Kumwałd 3:2 (1:1)

Kinspork – Połčnica3:1 (0:1)

Ćisk – Hory0:1 (0:0)

Wachau – Wjelećin5:3 (1:2)

Rakecy – Ralbicy/Hórki 0:4 (0:2)

Chrósćicy – Hnašecy/Dobruša1:0 (1:0)

Ramnow – Kulow2:1 (1:0)

1. Chrósćicy 16 42  :  10 44

2. Hory 15 43  :  8 36

3. Großröhrsdorf 16 41  :  27 29

4. Kumwałd 15 40  :  29 26

5. Ralbicy/Hórki 15 31  :  14 24

6. Hnašecy/Dobruša 15 31  :  17 24

7. Kinspork 16 34  :  30 24

8. Póst Budyšin 16 39  :  36 24

9. Ramnow  14 28  :  27 20

10. Rakecy 16 27  :  28 20

11. Ćisk 15 27  :  28 20

12. Połčnica 16 28  :  27 19

13. Kulow 16 24  :  27 15

14. Wachau 16 27  :  56 12

15. Bukecy 16 17  :  43 10

16. Łuty 16 14  :  53 9

17. Wjelećin 15 20  :  53 8

Wuslědki (14.12.15)

póndźela, 14. decembera 2015 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga, stafla II

Nowe Město II – Šćeńca 19:0 (11:0)

Bluń – Ralbicy/Hórki II 2:1 (2:0)

Lubuš – Rakecy II1:2 (0:1)

FC Łužica – Ćisk II1:3 (1:1)

HZ Łaz – Hory II0:0 (0:0)

N. Hrabowka – Njeswačidło 2:2 (2:1)

Wojerecy 1919 – Hórnikecy 3:0 (1:0)

1. Wojerecy 1919 14 38  :  13 32

2. Rakecy II 13 37  :  8 30

3. FC Łužica 14 29  :  14 28

Wuslědki (08.12.15)

wutora, 08. decembera 2015 spisane wot:

Wokrjesna wyša koparska liga

Kulow – ST Ćisk1:1 (1:0)

Połčnica – Rakecy4:2 (2:1)

Hnašecy – Kinspork0:1 (0:0)

Kumwałd – Chrósćicy 3:4 (2:4)

Hory – Wachau4:0 (3:0)

Wjelećin – Bukecy1:1 (1:1)

Ralbicy/Hórki – Ramnow 1:1 (0:0)

Łuty – Großröhrsdorf 0:5 (0:2)

1. Chrósćicy 15 41  :  10 41

2. Hory 14 42  :  8 33

3. Großröhrsdorf 16 41  :  27 29

4. Kumwałd 14 38  :  26 26

5. Hnašecy 14 31  :  16 24

6. Ralbicy/Hórki 14 27  :  14 21

7. Póst Budyšin 15 36  : 34 21

8. Kinspork 15 31  : 29 21

9. Rakecy 15 27  : 24 20

10. ST Ćisk 14 27  : 27 20

11. Połčnica 15 27  : 24 19

12. Ramnow  13 26  : 26 17

13. Kulow 15 23  : 25 15

14. Bukecy 15 16  : 42 9

Wokrjesna koparska liga, stafla I

Hnašecy II – Załom0:3 (0:1)

Malešecy – Mały Wjelkow 7:2 (2:1)

Wjazońca – ST Budyšin 2:2 (0:2)

Wulka Dubrawa – Póst BudyšinII 0:1 (0:1)

Kubšicy – Hodźij3:0 (1:0)

Radwor – Porchow3:1 (1:0)

Wuslědki (07.12.15)

póndźela, 07. decembera 2015 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga, stafla III

Großharthau – Hlinowc 3:2 (2:1)

Arnsdorf – Großröhrsdorf II 4:2 (2:0)

Wóslink – Großnaundorf 0:5 (0:4)

Ottendorf/Liegau – Frankenthal 6:1 (3:1)

Němske Pazlicy – Sepicy 0:3 (0:2)

Großdrebnitz – Marijina hwězda 1:6 (1:1)

Njebjelčicy – Kamjenc II 4:0 (2:0)

1. Frankenthal 13 37  :  21 31

2. Ottendorf/Liegau 12 33  :  13 29

3. Arnsdorf 13 36  :  14 27

4. Großnaundorf 12 41  :  19 22

5. Marijina hwězda 13 43  :  31 21

6. Großröhrsdorf II 13 26  :  19 21

7. Hlinowc 12 29  :  21 19

8. Njebjelčicy 12 28  :  21 18

nawěšk

nowostki LND