Kopańca, wokrjesna wyša liga
Kumwałd – Bukecy5:1 (2:0)
Kulow – Großnaundorf 2:1 (1:0)
Rakecy – Połčnica5:0 (2:0)
Póst Budyšin – Hory3:0 (1:0)
Hnašecy-Dobruša – Ramnow 3:2 (2:2)
Kinspork/Łužn. – Něm. Pazlicy 1:4 (1:0)
Radwor – Ralbicy/Hórki 1:2 (0:1)
Porchow – Wojerowski FC 3:5 (1:1)
wokrjesna liga, stafla 2
Łuty – Wulka Dubrawa 2:1 (1:1)
Malešecy – Lubuš3:0 (1:0)
Ćisk II – Wulke Ždźary 1:0 (1:0)
Pančicy – Rakecy II/Šćeńca 2:0 (1:0)
Njebjelčicy – Haselbachtal 1:1 (0:1)
Nadr. Hrabowka – Mały Wosyk 5:2 (2:1)
1. ST Marijina hwězda 8 24 : 4 21
2. ST Ćisk II 8 21 : 5 21
3. HZ Łaz/Běły Chołmc 8 22 : 8 17
4. Traktor Malešecy 8 17 : 8 17
5. HZ Wulke Ždźary 9 13 : 7 16
6. FSV Łuty 8 19 : 10 14
7. ST Lubuš 8 15 : 10 13
8. Wojerowski FC II 9 13 : 12 12
9. ST Wulka Dubrawa 9 17 : 18 11
10. SV Haselbachtal 8 10 : 13 10
11. SJ Njebjelčicy 8 8 : 13 9
12. SJ Chrósćicy II 8 9 : 17 7
13. ST Nadrózna Hrabowka 7 10 : 18 6
14. ST Mały Wosyk 9 9 : 39 3
15. HZ Rakecy II/Šćeńca 9 3 : 28 0
Koparska tabulka wokrjesneje wyšeje ligi
1. Rakečanske ST 9 30 : 3 27
2. Póst Germania Budyšin 9 25 : 15 19
3. Módro-běli Kulow 9 20 : 11 18
4. LSV Hory 9 20 : 11 17
5. Sokoł Ralbicy/Hórki 9 19 : 14 17
6. Drohotka Ramnow 9 18 : 13 16
7. Wojerowski FC 9 26 : 16 15
8. Natwar Němske Pazlicy 9 15 : 11 14
9. SG Großnaundorf 9 19 : 19 12
10. ST Kinspork/Łužnica 9 15 : 17 12
11. TSV Połčnica 9 15 : 20 12
12. ST Hnašecy-Dobruša 9 19 : 22 10
13. Motor Kumwałd 9 15 : 24 10
14. Zeleno-běli Bukecy 9 12 : 37 4
15. ST Porchow 9 11 : 29 3
16. ST Radwor 9 9 : 26 1
Kopańca
wokrjesna klasa, stafla 1
Bart II – Wjelećin II 3:5 (0:4)
Bukecy II – ST Budyšin II 2:3 (1:1)
1. Módro-běli Minakał 7 23 : 4 19
2. ST Budyšin II 7 21 : 8 16
3. ST Mały Wjelkow 7 24 : 15 13
4. ST Bart II 7 16 : 15 12
5. ST Wjelećin II 6 20 : 17 11
6. ST Zeleno-běli Bukecy II 7 13 : 19 9
7. SV Budissa 08 Budyšink 6 5 : 10 7
8. Wulka Dubr./Radwor II 7 14 : 17 4
9. Horni kraj-Sprjewja III 6 8 : 14 4
10. Wjernarj./Wjazońca II 6 3 : 28 0
wokrjesna klasa, stafla 2
Hodźij II – Frankenthal II 3:0 (2:0)
Wjazońca – Porchow II 6:0 (5:0)
1. TSV Wjazońca 6 24 : 4 16
2. ST Drjewnica 6 25 : 13 13
3. SG Steinigtwolmsdorf 6 20 : 10 13
4. SV Großharthau 6 27 : 8 12
5. Mały Wosyk/Pančicy II 7 13 : 16 8
6. ST Hodźij II 6 13 : 19 6
7. Biskopicy/Biskopicy III 6 7 : 18 4
8. ST Porchow II 5 5 : 22 3
9. SG Frankenthal II 6 2 :26 1
wokrjesna klasa, stafla 3
Njeswačidło – Bluń 7:0 (3:0)
Wóslink/Skaskow – Sepicy 2:1 (1:1)
wokrjesna klasa, stafla 4
L.-Augustusbad – Njebjelčicy II 2:0 (0:0)
Haselbachtal II – HZ Bretnig-Hauswalde II/Ramnow II1:1 (1:0)
1. TSV Wachau II 7 29 : 10 16
2. Arnsdorfske KT II 7 19 : 15 15
3. SV Liegau-Augustusbad 7 18 : 12 13
4. ST Hlinowc 6 16 : 10 13
5. SV Hermsdorf II 7 22 : 24 12
6. TSV Połčnica II 7 18 : 12 10
7. SJ Njebjelčicy II 6 22 : 13 7
8. ST Kinspork/Łužnica II 7 14 : 21 6
9. HZ Bretnig-Hauswalde II/Ramnow II 7 4 : 23 2
10. ST Haselbachtal II 7 6 : 28 2
krajne pokalne koło
Plauen – Budissa Budyšin 4:6 (0:1)
Niska – Mittweida6:1 (4:1)
Neugersdorf – FSV Zwickau 1:2 (1:2)
Lößnitz – Taucha4:2 (0:2)
Chemija Lipsk – FC Lipsk 4:1 (2:0)
Syrau – Běła Woda 3:1 (1:0)
Kopańca
wokrjesna wyša liga
Wojerecy – Germania Budyšin 2:3 (2:1)
Połčnica – Porchow1:3 (1:0)
Kulow – Kumwałd3:2 (2:2)
Hory – Hnašecy-Dobruša 3:1 (1:0)
Sokoł Ralbicy/Hórki – Bukecy 3:4 (3:3)
Großnaundorf – Rakecy 0:5 (0:4)
Němske Pazlicy – Radwor 3:2 (0:0)
Ramnow – Kinspork/Łužnica 3:0 (1:0)
1. Rakečanske ST 8 25 : 3 24
2. LSV Hory 8 20 : 8 17
3. Póst Germania Budyšin 8 22 : 15 16
4. Drohotka Ramnow 8 16 : 10 16
5. Módro-běli Kulow 8 18 : 10 15
6. Sokoł Ralbicy/Hórki 8 17 : 13 14
7. Wojerowski FC 8 21 : 13 12
8. SG Großnaundorf 8 18 : 17 12
9. ST Kinspork/Łužnica 8 14 : 13 12
10. TSV Połčnica 8 15 : 15 12
11. Natwar Němske Pazlicy 8 11 : 10 11
12. ST Hnašecy-Dobruša 8 16 : 20 7
13. Motor Kumwałd 8 10 : 23 7
14. Zeleno-běli Bukecy 8 11 : 32 4
15. ST Porchow 8 8 : 24 3
16. ST Radwor 8 8 : 24 1
wokrjesna liga, stafla 2
Wojerowski FC II – Malešecy 1:1 (1:1)
Łaz/Běły Chołmc – Chrósćicy II 6:0 (4:0)
Wulka Dubrawa – Wulke Ždźary 2:3 (2:2)
Rakecy II/Šćeńca – Łuty 1:6 (0:2)
Mały Wosyk – Marijina hwězda 0:8 (0:3)
Njebjelčicy – Ćisk II1:4 (1:2)
1. ST Marijina hwězda 7 22 : 4 18
2. ST Ćisk II 7 20 : 5 18
3. HZ Łaz/Běły Chołmc 8 22 : 8 17
4. HZ Wulke Ždźary 8 13 : 6 16
5. Traktor Malešecy 7 14 : 8 14
6. ST Lubuš 7 15 : 7 13
7. Wojerowski FC II 8 12 : 10 12
8. FSV Łuty 7 17 : 9 11
9. ST Wulka Dubrawa 8 16 : 16 11
10. SV Haselbachtal 7 9 : 12 9
11. SJ Njebjelčicy 7 7 : 12 8
12. SJ Chrósćicy II 7 7 : 16 4
13. ST Nadrózna Hrabowka 6 5 : 16 3
14. ST Mały Wosyk 8 7 : 34 3
15. HZ Rakecy II/Šćeńca 8 3 : 26 0
Kopańca, regionalna liga žonow
RB Lipsk – Steglitz5:0 (2:0)
Magdeburg – Jena II 2:0 (1:0)
Drježdźany – Aue1:2 (1:1)
BSC Marzahn – Viktoria Berlin 1:4 (1:2)
Union Berlin – Biskopicy 6:0 (2:0)
Neuendorf – Lipsk-juh 3:1 (2:1)
NOFV-wyša liga
Niska – Grimma0:3 (0:2)
Großenhain – Taucha 5:2 (3:0)
Markkleeberg – Lößnitz 0:2 (0:1)
Radebeul – Markranstädt 2:0 (2:0)
Olbernhau – Mittweida 2:0 (0:0)
Kamjenica – Glauchau 3:1 (1:0)
Nowosólc-Hrodk – Pirna-Copitz 3:0 (0:0)
1. FC Grimma 7 17 : 3 17
2. Jednota Kamjenc 7 18 : 4 16
3. FC 1910 Lößnitz 7 15 : 6 15
4. SV Olbernhau 7 13 : 9 13
5. FSV Nowosólc-Hrodk 7 12 : 7 12
6. Radebeulski BC 08 7 12 : 8 12
7. Großenhainski FV 90 7 13 : 8 11
8. Kickers Markkleeberg 7 9 : 10 10
9. BSC Rapid Kamjenica 7 10 : 13 9
10. SV Germania Mittweida 7 7 : 16 9
11. SSV Markranstädt 7 6 : 9 7
12. VfL Pirna-Copitz 07 7 9 : 11 6
13. BSG Wocl Riesa 7 9 : 17 6
14. FV Přezjednota Niska 7 7 : 16 6
15. SG Taucha 99 7 8 : 16 5
16. VfB Empor Glauchau 7 7 : 19 4
Kopańca, regionalna liga muži
BFC Dynamo – Viktoria Berlin 1:1 (1:0)
Babelsberg – Biskopicy1:0 (0:0)
Budissa Budyšin – Lok Lipsk 0:2 (0:1)
Auerbach – Neugersdorf 0:2 (0:1)
Kamjenica – Nordhausen 2:0 (0:0)
Erfurt – Meuselwitz2:1 (0:0)
Fürstenwalde – Altglienicke 3:2 (3:2)
Berlinski AK – Rathenow 2:0 (1:0)
Halberstadt – Hertha BSC II 1:1 (1:1)
1. Kamjeničanski FC 12 31 : 9 36
2. Berlinski AK 12 20 : 12 26
3. Hertha BSC II 12 26 : 14 24
4. Wacker Nordhausen 12 14 : 7 23
5. Čerwjeno-běli Erfurt 12 18 : 11 20
6. FC Viktoria Berlin 12 18 : 15 18
7. SV Babelsberg 12 19 : 16 17
8. Hornja Łuž. Neugersd. 12 17 : 18 17
9. BFC Dynamo 12 13 : 22 15
10. Biskopičanske KT 12 11 : 14 14
11. Budissa Budyšin 12 8 : 15 14
12. Germania Halberstadt 12 16 : 16 13
13. ZFC Meuselwitz 12 21 : 22 13
14. Union Fürstenwalde 12 15 : 21 13
15. Lok Lipsk 12 13 : 16 12
16. VSG Altglienicke 12 17 : 23 12
17. VfB Auerbach 12 11 : 17 12
18. Optik Rathenow 12 9 : 29 4
wokrjesny koparski pokal
Lubuš II – Malešecy 0:3 (0:1)
Arnsdorf II – Ramnow 1:8 (1:5)
Wjazońca – HZ Wulke Ždźary 3:0 (1:0)
Njeswačidło – Wachau 1:7 (0:3)
Bukecy II – Bretnig-Hauswalde 2:0 (0:0)
HZ Łaz/Běły Chołmc – Ralbicy5:4 (1:0)
ST Budyšin – Němske Pazlicy 0:4 (0:2)
Lubuš – Wjelećin0:2 (0:0)
Arnsdorf – Porchow 0:3 (0:1)
Ottendorf-Okrilla – Großnaund. 2:0 (0:0)
Pančicy – Nadrózna Hrabowka 1:0 (0:0)
Wachau II – Póst Budyšin 0:1 (0:1)
Němske Pazlicy II – Chrósćicy II 5:3 (0:1)
Sepicy – Wojerowski FC 0:3 (0:2)
Haselbachtal – Rakecy 0:2 (0:0)
Wjernarjecy – Großröhrsdorf II 0:3 (0:2)
Koparska tabulka, krajna klasa
1. LSV Nowe Město 6 25 : 8 14
2. FC Neugersdorf II 6 14 : 8 13
3. SG Weixdorf 6 15 : 13 12
4. VfB Běła Woda 1909 6 23 : 11 11
5. SZ Drježdźany-Strěžin 6 13 : 7 11
6. FSV Oderwitz II 6 10 : 5 10
7. SC Borea Drježdźany 6 10 : 8 8
8. Laubegast 6 11 : 10 8
9. SC Großröhrsdorf 6 7 : 8 6
10. SJ Chrósćicy 6 12 : 19 5
11. TSV Rotacija Drježdźany 6 8 : 16 5
12. ST Ćisk 6 12 : 16 4
13. ST Trjebin 6 5 : 18 4
14. ST Horni kraj Sprjewja 6 9 : 27 3
Kopańca, wokrjesna liga, stafla 1
Germ. Budyšin II – ST Budyšin 0:0 (0:0)
Bretnig-Hauswalde – Wjernarjecy 5:1 (1:0)
Huska/Hodźij – Kubšicy 1:5 (0:3)
Bart – Großröhrsdorf II 0:1 (0:1)
Biskopicy II – Wachau 2:9 (0:5)
Arnsdorf – Frankenthal 3:0 (2:0)
Ottendorf-Okrilla – HZ Lomnitz II 3:0 (1:0)
wokrjesna liga, stafla 2
Łuty – Mały Wosyk5:1 (3:1)
Wulke Ždźary – Rakecy II/Šćeńca 3:0 (1:0)
Malešecy – Łaz/Běły Chołmc 2:2 (2:0)
Ćisk II – Wulka Dubrawa 5:0 (2:0)
Chrósćicy II – Haselbachtal 1:2 (1:0)
Marijina hwězda – Lubuš 2:0 (1:0)
Nadr. Hrabowka – Wojerecy II 2:0 (2:0)
1. ST Ćisk II 6 16 : 4 15
2. ST Marijina hwězda 6 14 : 4 15
3. HZ Łaz/Běły Chołmc 7 16 : 8 14
4. ST Lubuš 7 15 : 7 13
5. Traktor Malešecy 6 13 : 7 13
6. Wojerowski FC II 6 11 : 8 11
7. HZ Wulke Ždźary 6 9 : 4 10
8. SV Haselbachtal 6 9 : 11 9
9. FSV Łuty 6 11 : 8 8
10. ST 1896 Wulka Dubrawa 6 13 : 13 8
11. SJ Njebjelčicy 6 6 : 8 8
12. SJ Chrósćicy II 6 7 : 10 4
13. ST Nadrózna Hrabowka 6 5 : 16 3
14. HZ Rakecy II / Sćeńca 7 5 : 19 3
15. ST Mały Wosyk 7 6 : 29 0
Kopańca, regionalna liga muži
Babelsberg – Meuselwitz 1:4 (1:3)
BFC Dynamo – Neugersdorf 2:1 (2:0)
Fürstenwalde – Viktoria Berlin 1:0 (0:0)
Biskopicy – Altglienicke 0:2 (0:1)
Berlinski AK – Budissa Budyšin 2:0 (2:0)
Auerbach – Nordhausen 1:1 (0:1)
Erfurt – Hertha II3:3 (2:2)
Kamjenica – Lipsk3:1 (3:0)
Halberstadt – Rathenow 2:0 (0:0)
1. Kamjeničanski FC 10 25 : 9 30
2. Berlinski AK 10 17 : 11 22
3. Hertha BSC II 10 23 : 13 20
4. Wacker Nordhausen 10 13 : 5 20
5. Čerwjeno-běli Erfurt 10 14 : 8 16
6. SV Babelsberg 10 18 : 15 14
7. FC Viktoria Berlin 10 16 : 14 14
8. Biskopičanske KT 10 10 : 11 14
9. BFC Dynamo 10 11 : 17 14
10. H. Łužica Neugersdorf 10 13 : 16 13
11. Germania Halberstadt 10 15 : 14 12
12. VfB Auerbach 10 11 : 13 12
13. VSG Altglienicke 10 15 : 19 12
14. Budissa Budyšin 10 7 : 13 11
15. ZFC Meuselwitz 10 16 : 19 10
16. Lok Lipsk 10 10 : 15 8
17. Union Fürstenwalde 10 10 : 18 7
18. Optik Rathenow 10 9 : 23 4
krajna klasa
Ćisk – Běła Woda 3:4 (3:1)
Drježdź.-Strěžin – Rot. Drježdź. 3:4 (1:3)
Oderwitz II – Trjebin2:1 (2:1)
Neugersdorf II – Horni kraj 3:5 (1:3)
Weixdorf – Nowe Město 1:4 (1:2)
Laubegast – Großröhrsdorf 2:0 (2:0)
Chrósćicy – Borea Drježdźany 1:3 (1:2)
1. LSV Nowe Město 5 25 : 8 13
2. VfB Běła Woda 1909 5 21 : 8 11
3. SZ Drježdźany-Strěžin 5 12 : 6 10
4. FC Neugersdorf II 5 11 : 7 10
5. FSV Oderwitz II 5 10 : 5 9
6. SG Weixdorf 5 12 : 11 9
7. SC Borea Drježdźany 5 9 : 7 7
8. Laubegast 5 10 : 9 7
9. TSV Rotacija Drježdźany 5 7 : 13 5
10. ST Ćisk 5 12 : 14 4
11. SC Großröhrsdorf 5 5 : 8 3
12. ST Trjebin 5 4 : 17 3
13. ST Horni kraj-Sprjewja 5 7 : 23 3
14. SJ Chrósćicy 5 8 : 17 2
wokrjesna wyša liga
Bukecy – Němske Pazlicy 1:2 (0:0)
Rakecy – Kulow 3:1 (3:0)
Kopańca, regionalna liga žonow
Jena II – Drježdźany2:0 (1:0)
Rudne horiny Aue – Marzahn 1:1 (0:0)
Biskopicy – Hohen Neuendorf 0:7 (0:5)
Union Berlin – Viktoria Berlin 0:2 (0:1)
Steglitz – Magdeburg 0:2 (0:1)
Lipsk-juh – RB Lipsk 1:6 (1:4)
čoło tabulki
1. FC Viktoria Berlin 5 21 : 2 15
2. Union Berlin 5 16 : 4 12
3. USV Jena II 5 11 : 1 12
4. Magdeburgski FFC 5 14 : 7 12
5. RB Lipsk 5 22 : 6 9
6. Hohen Neuendorf 5 16 : 7 9
7. Steglitzski FC Stern 5 15 : 8 9
8. Biskopičanske KT 5 5 : 16 6
NOFV-wyša liga
Pirna-Copitz – Olbernhau 0:0 (0:0)
Riesa – Markkleeberg 2:4 (1:0)
Radebeul – Niska3:0 (1:0)
Lößnitz – Mittweida3:0 (1:0)
Taucha – Grimma0:0 (0:0)
Markranstädt – Großenhain 1:0 (1:0)
Glauchau – Nowosólc-Hrodk 1:2 (0:2)
Kamjenica – Kamjenc 2:1 (2:1)
čoło tabulki
1. FC 1910 Lößnitz 4 12 : 1 12
2. FC Grimma 4 8 : 3 8
3. FSV Nowosólc-Hrodk 4 7 : 4 8
4. Jednota Kamjenc 4 8 : 4 7
5. Großenhainski FV 90 4 6 : 3 7
6. SV Olbernhau 4 9 : 7 7
7. SSV Markranstädt 4 6 : 5 6
8. BSC Rapid Kamjenica 4 6 : 7 6