Wokrjesna koparska liga, stafla III
Ottendorf/Lieg. – Großnaundorf 0:1 (0:1)
Frankenthal – Großröhrsdorf II 2:0 (2:0)
Großdrebnitz – Haselbachtal 2:5 (1:3)
Wóslink/Ska. – Marijina hwězda 1:2 (1:2)
Němske Pazlicy – Njebjelčicy 3:0 (2:0)
1. Frankenthal 17 53 : 25 43
2. Ottendorf/Liegau 17 42 : 16 41
3. Arnsdorf 18 45 : 20 35
4. Marijina hwězda 19 64 : 38 33
5. Großnaundorf 18 52 : 28 33
6. Sepicy 18 53 : 42 31
7. Großröhrsdorf II 19 34 : 26 30
8. Haselbachtal 18 42 : 44 26
Wokrjesna koparska liga, stafla I
HZ Budestecy – Mały Wjelkow 5:1 (2:0)
Wjernarjecy – Hodźij3:1 (2:1)
Wóspork – Póst Budyšin II 1:1 (0:1)
Malešecy – ST Budyšin 4:0 (1:0)
Wjazońca – Hnašecy II 2:0 (1:0)
Radwor – Wulka Dubrawa/Min. 0:0 (0:0)
1. ST Budyšin 19 59 : 26 47
2. Malešecy 19 58 : 24 43
3. HZ Budestecy 20 63 : 35 42
4. Załom 19 52 : 24 34
5. Kubšicy 18 42 : 22 34
6. Radwor 20 47 : 25 30
7. Wjazońca 20 36 : 49 28
8. Wóspork 20 29 : 52 25
9. Wulka Dubrawa/Min. 20 36 : 37 23
10. Porchow 20 44 : 56 23
11. Wjernarjecy 20 36 : 38 22
12. Póst Budyšin II 19 41 : 49 21
13. Hodźij 19 22 : 42 15
14. Hnašecy II 20 26 : 62 14
15. Mały Wjelkow 19 27 : 77 10
Wokrjesna koparska wyša liga
Wachau – Bukecy4:1 (2:0)
Ćisk – Großröhrsdorf 3:0 (3:0)
Ralbicy/Hórki – Kumwałd 3:1 (0:0)
Hory – Łuty3:0 (1:0)
Rakecy – Chrósćicy1:1 (0:1)
Ramnow – Póst Budyšin 0:4 (0:1)
Wjelećin – Kinspork2:0 (1:0)
1. Chrósćicy 24 57 : 20 57
2. Hory 24 60 : 24 46
3. Großröhrsdorf 24 63 : 38 46
4. Ralbicy/Hórki 23 58 : 24 44
5. Rakecy 24 48 : 37 39
6. Kumwałd 23 61 : 45 37
7. Póst Budyšin 24 52 : 46 34
8. Ćisk 24 50 : 48 34
9. Hnašecy 22 46 : 31 33
10. Ramnow 24 47 : 56 33
11. Połčnica 22 38 : 39 31
12. Kulow 23 41 : 39 25
13. Kinspork 24 43 : 48 23
14. Bukecy 23 30 : 62 20
Kopańca, krajna klasa
1. Niska 16 38 : 15 36
2. Mužakow 16 47 : 29 30
3. Laubegast 16 35 : 17 29
4. Radebeul 16 25 : 16 29
5. Budissa Budyšin II 16 27 : 21 26
6. Zschachwitz 15 32 : 25 25
7. Nowe Město 16 28 : 27 23
8. Trjebin 16 31 : 38 21
9. Biskopicy II 16 31 : 30 20
10. Drježdźanski SC 16 23 : 30 16
11. Nowosólc-Hródk 16 22 : 29 16
12. Budestecy 15 23 : 37 16
13. Póst Drježdźany 16 18 : 45 11
14. Drježdźany-Strěžin 16 15 : 36 9
Wokrjesna wyša liga
1. Chrósćicy 23 56 : 19 56
2. Großröhrsdorf 23 63 : 35 46
3. Hory 23 57 : 24 43
4. Ralbicy/Hórki 22 55 : 23 41
5. Rakecy 23 47 : 36 38
6. Kumwałd 22 60 : 42 37
7. Hnašecy 22 46 : 31 33
8. Ramnow 23 47 : 52 33
9. Póst Budyšin 23 48 : 46 31
10. Ćisk 23 47 : 48 31
11. Połčnica 22 38 : 39 31
12. Kulow 23 41 : 39 25
13. Kinspork 23 43 : 46 23
14. Bukecy 22 29 : 58 20
15. Wjelećin 22 32 : 69 16
16. Wachau 23 32 : 73 13
17. Łuty 22 19 : 80 10
Wokrjesna koparska liga, stafla II
Njeswačidło – Ćisk II2:5 (1:3)
Bluń – Lubuš4:5 (1:1)
Hory II – Ralbicy/Hórki II 1:1 (1:0)
HZ Łaz – Rakecy II0:2 (0:1)
1. Wojerecy 1919 17 52 : 14 41
2. Rakecy II 18 47 : 14 39
3. FC Łužica 19 37 : 20 34
4. Nowe Město II 18 66 : 32 30
5. HZ Łaz 18 24 : 18 30
6. Hórnikecy 19 36 : 35 29
7. Bluń 18 41 : 36 28
8. Njeswačidło 19 43 : 43 26
9. Nadr. Hrabowka 18 41 : 31 25
10. Hory II 19 38 : 30 25
11. Lubuš 18 39 : 46 24
12. Ćisk II 19 39 : 58 22
13. Ralbicy/Hórki II 19 33 : 42 19
14. Wětnica/Hola 19 28 : 76 11
15. Šćeńca 18 27 : 96 7
Wokrjesna koparska liga, stafla I
Póst Budyšin II – Wjernarjecy 3:3 (1:2)
Hodźij – HZ Budestecy 0:2 (0:1)
Kubšicy – Radwor1:1 (0:0)
ST Budyšin – Porchow 2:1 (1:1)
1. ST Budyšin 18 59 : 22 47
2. Malešecy 18 54 : 24 40
3. HZ Budestecy 19 58 : 34 39
4. Załom 18 52 : 24 33
5. Kubšicy 17 38 : 22 31
6. Radwor 19 47 : 25 29
Wokrjesna koparska liga stafla III
Arnsdorf – Němske Pazlicy 3:0 (1:0)
Haselbachtal – Wóslink/Skaskow 1:0 (1:0)
Njebjelčicy – Großdrebnitz 3:0 (1:0)
Marijina hwězda – Sepicy 1:3 (0:1)
1. Ottendorf/Liegau 16 42 : 15 41
2. Frankenthal 15 45 : 22 37
3. Arnsdorf 18 45 : 20 35
4. Sepicy 17 50 : 36 31
5. Großnaundorf 16 51 : 25 30
6. Marijina hwězda 18 62 : 37 30
7. Großröhrsdorf II 18 34 : 24 30
8. Njebjelčicy 16 33 : 25 25
9. Haselbachtal 16 34 : 42 20
10. Hlinowc 17 27 : 41 16
11. Němske Pazlicy 16 19 : 37 15
12. Wóslink/Skaskow 18 21 : 54 8
13. Großharthau 16 17 : 50 8
14. Großdrebnitz 17 15 : 67 7
Wokrjesna wyša liga
Hnašecy – Wjelećin2:1 (1:1)
Kumwałd – Połčnica3:4 (2:1)
Póst Budyšin – Ćisk0:1 (0:1)
Łuty – Kulow0:5 (0:1)
Kinspork – Rakecy1:5 (0:2)
Chrósćicy – Ramnow 5:0 (2:0)
1. Chrósćicy 23 56 : 19 56
2. Großröhrsdorf 23 63 : 35 46
3. Hory 23 57 : 24 43
4. Ralbicy/Hórki 22 55 : 23 41
5. Rakecy 23 47 : 36 38
6. Kumwałd 22 60 : 42 37
7. Hnašecy 22 46 : 31 33
Wokrjesna wyša koparska liga
Kulow – Bukecy2:3 (1:2)
Wachau – Póst Budyšin 1:1 (1:1)
Ćisk – Chrósćicy2:2 (1:0)
Hnašecy – Kumwałd0:2 (0:0)
Hory – Großröhrsdorf 2:2 (1:2)
Ramnow – Kinspork1:1 (0:0)
Wjelećin – Rakecy2:1 (1:1)
Ralbicy/Hórki – Łuty8:2 (4:0)
1. Chrósćicy 22 51 : 19 53
2. Hory 22 56 : 21 43
3. Großröhrsdorf 22 61 : 35 43
4. Ralbicy/Hórki 22 55 : 23 41
5. Kumwałd 21 57 : 38 37
6. Rakecy 22 42 : 35 35
7. Ramnow 22 47 : 47 33
8. Póst Budyšin 22 48 : 45 31
9. Hnašecy 21 44 : 30 30
10. Ćisk 22 46 : 48 28
11. Połčnica 21 34 : 36 28
12. Kinspork 22 42 : 41 23
13. Kulow 22 36 : 39 22
14. Bukecy 21 26 : 57 17
15. Wjelećin 21 31 : 67 16
16. Wachau 22 32 : 71 13
17. Łuty 21 19 : 75 10
Wokrjesna koparska liga, stafla I
Hnašecy II – Wulka Dubrawa/M. 1:3 (0:0)
HZ Budestecy – Póst Budyšin II 4:1 (1:1)
Wóspork – ST Budyšin 0:6 (0:2)
Malešecy – Porchow2:1 (1:1)
Wjazońca – Kubšicy0:8 (0:3)
Radwor – Mały Wjelkow 8:1 (1:1)
1. ST Budyšin 17 57 : 21 44
2. Malešecy 17 50 : 23 37
3. HZ Budestecy 18 56 : 34 36
4. Załom 17 46 : 24 30
5. Kubšicy 16 37 : 21 30
6. Radwor 18 46 : 24 28
7. Wjazońca 18 33 : 45 25
8. Wóspork 18 28 : 45 24
9. Porchow 18 43 : 54 22
10. Wulka Dubrawa/Min. 18 32 : 36 19
11. Póst Budyšin II 17 37 : 45 19
12. Wernarjecy 18 30 : 34 18
13. Hodźij 17 21 : 37 15
14. Hnašecy II 17 25 : 52 14
15. Mały Wjelkow 18 26 : 72 10
Krajna koparska klasa
Budissa II – Nowosólc-Hródk 0:0 (0:0)
Laubegast – Radebeul 1:1 (1:1)
Mužakow – Drježdźanski SC 2:3 (1:0)
Nowe Město – Póst Drježdźany 1:1 (0:1)
Trjebin – Biskopicy II 2:3 (1:3)
1. Niska 15 36 : 14 33
2. Mužakow 15 44 : 26 29
3. Radebeul 15 22 : 13 28
4. Laubegast 15 34 : 17 26
5. Budissa Budyšin II 15 27 : 20 26
6. Zschachwitz 14 31 : 23 25
7. Biskopicy II 15 31 : 28 20
8. Nowe Město 15 25 : 27 20
9. Trjebin 15 30 : 38 18
10. Drježdźanski SC 15 23 : 29 16
11. Nowosólc-Hródk 15 22 : 28 16
12. Budestecy 14 21 : 37 13
13. Drježdźany-Strěžin 15 15 : 33 9
14. Póst Drježdźany 15 17 : 45 8
Regionalna liga
Nordhausen – Babelsberg 03 2:0 (2:0)
FC Viktoria – BFC Dynamo 3:2 (2:0)
Rathenow – Halberstadt 0:3 (0:1)
Hertha BSC II – RB Lipsk II 1:1 (1:1)
Auerbach – Berlinski AK wotprajena
Meuselwitz – Schönberg 1:0 (0:0)
Luckenwalde – Zwickau 0:5 (0:4)
Neustrelitz – Neugersdorf 0:2 (0:2)
Budissa Budyšin – Jena 0:2 (0:0)
1. Zwickau 22 50:14 52
2. Nordhausen 23 44:22 47
3. Neugersdorf 22 37:22 42
4. BFC Dynamo 22 49:34 41
5. Berlinski AK 21 33:14 40
6. Babelsberg 03 23 33:15 38
7. Jena 22 26:14 38
8. Auerbach 22 39:30 34
9. Hertha BSC II 23 35:42 33
10. RB Lipsk II 23 35:35 28
11. Neustrelitz 22 31:31 28
12. Meuselwitz 23 26:41 28
13. Budissa Budyšin 23 29:22 25
14. Schönberg 23 27:33 25
15. FC Viktoria 22 26:40 20
16. Halberstadt 23 27:52 16
17. Luckenwalde 22 16:63 10
18. Rathenow 23 17:50 9