Kopańca, wokrjesna wyša liga
Wachau – Póst Budyšin 1:1 (0:0)
Horni kraj-Sprjewja – Połčnica4:0 (3:0)
Wojerowski FC – Hory 5:1 (3:1)
Ralbicy/Hórki – Hnašecy-Dobr. 4:2 (2:1)
Biskopicy II – Großröhrsdorf 0:0 (0:0)
Porchow – HZ Łaz/Běły Chołmc wupad
Kinspork/Łužnica –Pančicy 1:0 (0:0)
Großnaundorf – Kulow 1:1 (0:0)
Kopańca, krajna liga
Niska – Kamjenc1:2 (1:1)
Mittweida – Riesa2:3 (0:1)
Großenhain – Markkleeberg 3:0 (2:0)
Drježdź.-Strěžin – Marienberg 0:2 (0:1)
Lipsk – Glauchau1:1 (0:1)
Taucha – Pirna-Copitz 2:0 (1:0)
Wilsdruff – Radebeul1:3 (0:1)
Freital – Drježdźany-Laubegast 0:0 (0:0)
Markranstädt – Rabenstein 2:1 (1:0)
Nowosólc-Hródk – Lößnitz 0:2 (0:0)
krajna klasa
1. BSV 68 Sebnitz 2 9 : 2 6
2. ST Trjebin 2 7 : 1 6
3. SV Wesenitzal 2 7 : 4 6
4. FSV Wódrjeńca 02 2 8 : 1 4
5. VfB Běła Woda 1909 2 6 : 2 4
6. SC Borea Drježdźany 1 4 : 0 3
7. FC Wocl Rěčicy-jězor 1 2 : 0 3
8. ST Ćisk 2 5 : 6 3
9. SJ Chrósćicy 2 3 : 4 3
10. TSV Rotacija Drježdźany 1 1 : 1 1
11. Rakečanske ST 2 2 : 4 1
12. Drohotka Ramnow 2 2 : 5 0
13. SG Weixdorf 2 0 : 3 0
14. VfB Žitawa 1 2 : 7 0
15. Drježdźanski SC 1898 2 0 : 8 0
16. Sachsenwerk Drježdź. 2 1 : 11 0
wokrjesna wyša liga
Połčnica – Němske Pazlicy 1:1 (0:0)
Hnašecy-Dobr. – Wojerowski FC2:4 (1:4)
Łaz/Běły Chołmc – Wachau 0:1 (0:0)
Kulow – Porchow5:1 (2:1)
Hory – Horni kraj-Sprjewja 0:3 (0:1)
Kinspork/Łužnica – Biskopicy II 1:2 (1:1)
1. SG Großnaundorf 2 8 :0 6
1. ST Horni kraj-Sprjewja 2 8 :0 6
3. TSV Wachau 2 7 :1 6
4. Natwar Němske Pazlicy 2 3 :1 4
5. Sokoł Ralbicy/Hórki 2 3 :2 4
6. SC 1911 Großröhrsdorf 1 3 :0 3
7. Wojerowski FC 1 4 :2 3
8. Biskopičanske KT II 1 2 :1 3
9. Módro-běli Kulow 2 6 :7 3
10. ST Porchow 2 3 :6 3
11. Póst Germania Budyšin 1 1 :1 1
12. TSV Połčnica 2 1 :4 1
13. HZ Łaz/Běły Chołmc 2 1 :3 0
14. ST Kinspork/Łužnica 2 1 :6 0
14. ST Marijina hwězda 2 1 :6 0
16. LSV Hory 2 0 :5 0
17. ST Hnašecy-Dobruša 2 2 :9 0
Kopańca, regionalna liga muži
Lichtenberg – Luckenwalde 0:3 (0:1)
Kamjeničanski FC – Altglienicke 0:2 (0:1)
Choćebuz – Fürstenwalde 6:1 (3:1)
Lok Lipsk – Berlinski AK 1:2 (0:1)
Tasmania Berlin – Rathenow 3:3 (2:1)
Meuselwitz – Carl Zeiss Jena 1:3 (1:1)
Halberstadt – Auerbach7:1 (4:0)
Eilenburg – Borussia Berlin 0:2 (0:0)
Hertha BSC II – Chemija Lipsk 0:1 (0:0)
Babelsberg – BFC Dynamo 2:1 (1:1)
wyša liga mužojo
Halle – Wernigerode0:2 (0:1)
Biskopičanske KT – Plauen 2:2 (1:1)
Zorbau – Erfurt0:4 (0:1)
Neugersdorf – Arnstadt 7:1 (3:1)
Merseburg – International Lipsk 1:0 (1:0)
Nordhausen – Carl Zeiss Jena II 1:3 (0:0)
Rudolstadt – Kśišowwupad
Martinroda – Grimma 1:2 (0:1)
Sandersdorf – Budyšin 2:4 (0:1)
krajna klasa
Sebnitz – Žitawa7:2 (3:2)
Sachsenwerk Drježdźany – Ćisk 1:4 (1:2)
Běła Woda – Rakečanske ST 1:1 (0:1)
Rotacija Drježdźany – Wódrjeńca 1:1 (0:0)
Chrósćicy – Weixdorf 1:0 (0:0)
Trjebin – Drježdźanski SC 4:0 (3:0)
Ramnow – Wesenitzal 2:3 (1:2)
Kopańca, krajna klasa
Žitawa – Rotacija Drježdźany wupad
Rakecy – Trjebin1:3 (1:1)
Ćisk – Běła Woda 1:5 (0:3)
Wódrjeńca – Sachsenw. Drježdź. 7:0 (1:0)
Rěčicy-jězor – Ramnow 2:0 (1:0)
Weixdorf – Sebnitz0:2 (0:2)
Drježdźanski SC – Borea Drježdź. 0:4 (0:0)
1. FSV Wódrjeńca 02 1 7 :0 3
2. VfB Běła Woda 1909 1 5 :1 3
3. SC Borea Drježdźany 1 4 :0 3
4. SV Wesenitzal 1 4 :2 3
5. ST Trjebin 1 3 :1 3
6. BSV 68 Sebnitz 1 2 :0 3
6. FC Wocl Rěčicy-jězor 1 2 :0 3
8. TSV Rotacija Drježdźany 0 0 :0 0
8. VfB Žitawa 0 0 :0 0
10. SJ Chrósćicy 1 2 :4 0
11. Rakečanske ST 1 1 :3 0
12. SG Weixdorf 1 0 :2 0
12. Drohotka Ramnow 1 0 :2 0
14. ST Ćisk 1 1 :5 0
15. Drježdźanski SC 1898 1 0 :4 0
16. Sachsenwerk Drježdźany 1 0 :7 0
Kopańca, regionalna liga muži
Halberstadt – Rathenow 2:0 (1:0)
Eilenburg – Carl Zeiss Jena 1:3 (1:1)
Babelsberg – Chemija Lipsk 0:2 (0:1)
Tasmania Berlin – Luckenwalde 0:4 (0:1)
Choćebuz – Auerbach 5:0 (2:0)
Altglienicke – Fürstenwalde 3:3 (0:2)
Lichtenberg – Hertha BSC II 0:0 (0:0)
Kamjeničanski FC – Berlinski AK 0:0 (0:0)
Meuselwitz – BFC Dynamo 2:3 (1:1)
1. FSV 63 Luckenwalde 5 14 :2 13
2. Berlinski AK 5 10 :2 13
3. BFC Dynamo 4 11 :4 12
4. Kamjeničanski FC 5 8 :4 10
5. BSG Chemija Lipsk 5 7 :4 10
6. Germania Halberstadt 4 8 :5 9
7. VSG Altglienicke 4 9 :6 8
8. FC Energija Choćebuz 4 8 :3 7
9. SV Babelsberg 4 3 :5 6
10. Hertha BSC II 4 2 :5 5
11. SV Tasmania Berlin 5 4 :8 5
12. Lok Lipsk 3 4 :4 4
12. FC Carl Zeiss Jena 4 4 :4 4
14. Union Fürstenwalde 5 9 :13 4
15. Tennis Borussia Berlin 3 4 :6 3
16. ZFC Meuselwitz 5 5 :9 3
17. SV Lichtenberg 47 5 2 :6 2
18. FC Eilenburg 5 3 :8 2
19. Optik Rathenow 5 2 :8 2
20. VfB Auerbach 4 4 :15 0
Kopańca, wokrjesna wyša liga
Porchow – Marijina hwězda 2:1 (1:1)
Wachau – Kulow6:1 (3:1)
Wojerowski FC – Póst Germania Budyšin
dočasnje zakónčena
Horni kraj – Hnašecy-Dobruša 5:0 (0:0)
Großröhrsdorf – Połčnica 3:0 (2:0)
Němske Pazlicy – Hory 2:0 (0:0)
Großnaund. – Kinspork/Łužnica 4:0 (1:0)
1. TSV Wachau 1 6 :1 3
2. ST Horni kraj-Sprjewja 1 5 :0 3
3. SG Großnaundorf 1 4 :0 3
4. SC 1911 Großröhrsdorf 1 3 :0 3
5. Natwar Němske Pazlicy 1 2 :0 3
6. Sokoł Ralbicy/Hórki 1 2 :1 3
6. ST Porchow 1 2 :1 3
8. Biskopičanske KT II 0 0 :0 0
8. Wojerowski FC 0 0 :0 0
8. Póst Germania Budyšin 0 0 :0 0
11. ST Marijina hwězda 1 1 :2 0
11. HZ Łaz/Běły Chołmc 1 1 :2 0
13. LSV Hory 1 0 :2 0
14. TSV Połčnica 1 0 :3 0
15. ST Kinspork/Łužnica 1 0 :4 0
16. Módro-běli Kulow 1 1 :6 0
17. ST Hnašecy-Dobruša 1 0 :5 0
Kopańca, regionalna liga muži
Kamjenica – Fürstenwalde 1:0 (1:0)
Berlinski AK – Borussia Berlin 2:0 (0:0)
Babelsberg – Lichtenberg 1:0 (0:0)
Tasmania Berlin – Hertha BSC II 1:1 (1:1)
Lok Lipsk – FC Carl Zeiss Jena 0:0 (0:0)
Halberstadt – Luckenwalde 0:5 (0:3)
Eilenburg – BFC Dynamo 0:2 (0:2)
Altglienicke – Auerbach 3:1 (0:1)
Meuselwitz – Chemija Lipsk 1:2 (1:2)
1. BFC Dynamo 3 8 : 2 9
2. Berlinski AK 3 6 : 1 9
3. FSV 63 Luckenwalde 3 7 : 1 7
4. VSG Altglienicke 3 6 : 3 7
5. Kamjeničanski FC 3 5 : 3 6
6. Germania Halberstadt 3 6 : 5 6
7. SV Babelsberg 3 3 : 3 6
8. SV Tasmania Berlin 3 4 : 2 5
9. Lok Lipsk 3 4 : 4 4
10. Hertha BSC II 3 2 : 5 4
11. ZFC Meuselwitz 2 1 : 1 3
12. Union Fürstenwalde 3 5 : 6 3
13. Tennis Borussia Berlin 3 4 : 6 3
14. FC Energija Choćebuz 2 2 : 3 1
15. BSG Chemija Lipsk 2 1 : 3 1
15. FC Carl Zeiss Jena 3 1 : 3 1
15. SV Lichtenberg 47 3 1 : 3 1
18. FC Eilenburg 3 1 : 4 1
18. Optik Rathenow 2 1 : 4 1
20. VfB Auerbach 3 4 : 10 0
2. hrajny dźeń w regionalnej lize sewjerowuchod
Rathenow – Lokomotiwa Lipsk 0:3
BFC Dynamo – Choćebuz 2:1
Luckenwalde – Eilenburg 1:0
Chemija Lipsk – Halberstadt 0:2
Hertha BSC II – Meuselwitz 1:0
Lichtenberg – Tasmania Berlin 1:1
Tabulka regionalneje ligi po druhim hrajnym dnju
1. Germania Halberstadt 2 6 : 0 6
2. BFC Dynamo 2 6 : 2 6
3. Berlinski AK 2 4 : 1 6
4. Tasmania Berlin 2 3 : 1 4
5. VSG Altglienicke 2 3 : 2 4
6. FSV 63 Luckenwalde 2 2 : 1 4
7. Kamjeničanski FC 2 4 : 3 3
8. Union Fürstenwalde 2 5 : 5 3
9. Lok Lipsk 2 4 : 4 3
9. Tennis Borussia Berlin 2 4 : 4 3
11. ZFC Meuselwitz 2 1 : 1 3
12. SV Babelsberg 2 2 : 3 3
13. Hertha BSC II 2 1 : 4 3
14. FC Energija Choćebuz 2 2 : 3 1
15. FC Eilenburg 2 1 : 2 1
15. SV Lichtenberg 47 2 1 : 2 1
17. BSG Chemija Lipsk 2 1 : 3 1
18. Optik Rathenow 2 1 : 4 1
19. FC Carl Zeiss Jena 2 1 : 3 0
20. VfB Auerbach 2 3 : 7 0
Kopańca, tabulka třećeje ligi
1. Dynamo Drježdźany 36 56 : 29 69
2. Hansa Rostock 36 50 : 32 67
3. TSV 1860 Mnichow 36 66 : 30 65
4. FC Ingolstadt 04 36 48 : 38 65
5. 1. FC Saarbrücken 36 64 : 49 56
6. SV Wehen Wiesbaden 36 57 : 48 56
7. SC Verl 36 65 : 53 54
8. 1. FC Magdeburg 36 41 : 43 50
9. Viktoria Köln 36 48 : 55 49
10. Waldhof Mannheim 36 48 : 54 48
11. Türkgücü Mnichow 36 44 : 50 46
12. Halleski FC 36 46 : 58 46
13. FSV Zwickau 36 42 : 44 45
14. MSV Duisburg 36 50 : 60 43
15. 1. FC Kaiserslautern 36 43 : 48 41
16. SV Meppen 36 35 : 58 38
17. KFC Uerdingen 05 36 36 : 49 37
18. Bayern Mnichow II 36 45 : 55 36
19. VfB Lübeck 36 39 : 54 34
20. HZ Unterhaching 36 39 : 55 31
zbywacy program načolnych mustwow – 37. hrajny dźeń
15.05. 14:00 Dynamo Drježdźany –
Viktoria Köln
15.05. 14:00 HZ Unterhaching –
FC Hansa Rostock
15.05. 14:00 MSV Duisburg –
FC Ingolstadt
16.05. 14:00 TSV 1860 Mnichow –
FC Bayern Mnichow II
zbywacy program načolnych mustwow – 38. hrajny dźeń
22.05. 13:30 SV Wehen Wiesbaden –
Dynamo Drježdźany
22.05. 13:30 FC Hansa Rostock –
VfB Lübeck
22.05. 13:30 FC Ingolstadt –
TSV 1860 Mnichow
David Matik
Wuslědki a tabulki Němskeje lodohokejoweje ligi (DEL)
hłowne koło DEL
Krefeldske pinguiny – Nürnberg 0:3
Iserlohn Roosters – Straubing Tigers 0:5
Düsseldorf – Worjoły Mannheim 2:3
Red Bull Mnichow – Bremerhaven 6:2
Augsburgske pantery – Wolfsburg 1:4
Schwenningen – Běłe mjedwj. Berlin 4:2
ERC Ingolstadt – Kölnske žrawcy 3:2
Mannheim – Běłe mjedwjedźe Berlin 1:4
Straubing Tigers – Kölnske žrawcy 3:5
Augsburgske pantery – Iserlohn 2:5
skupina-sewjer
1. (3.) Běłe mjedwjedźe Berlin 35 73
2. (4.) Pinguins Bremerhaven 34 61
3. (9.) Iserlohn Roosters 33 48
4. (6.) Grizzlys Wolfsburg 34 49
5. (8.) Düsseldorfer EG 34 48
6. (12.) Kölnske žrawcy 35 46
7. (14.) Krefeldske pinguiny 34 15
skupina-juh
1. (1.) Worjoły Mannheim 35 79
2. (2.) EHC Red Bull Mnichow 34 70
3. (5.) ERC Ingolstadt 33 57
4. (7.) Straubing Tigers 34 47
5. (10.) Schwenninger Wild Wings 34 46
6. (11.) Augsburgske pantery 35 44
7. (13.) Nürnberg Ice Tigers 34 34
hłowne koło DEL 2
1. (1.) Kassel Huskies 49 112
2. (2.) Tölzske lawy 50 92
3. (3.) EHC Freiburg 49 89
4. (4.) Bietigheim Steelers 49 89
5. (5.) Lawy Frankfurt 49 87
6. (6.) ESV Kaufbeuren 50 80
7. (7.) Ravensburg Towerstars 50 72
8. (8.) Sokoły Heilbronn 49 68
9. (9.) LP Crimmitschau 49 66
10. (10.) EC Bad Nauheim 49 60
11. (11.) EV Landshut 50 60
12. (12.) Łužiske liški 50 58
13. (13.) LL Drježdźany 49 56
14. (14.) EHC Bayreuth Tigers 50 49