Wuslědki (20.05.19)

Montag, 20. Mai 2019 geschrieben von:

Kopańca muži, wokrjesna wyša liga

Połčnica – Großnaundorf 1:2 (1:0)

Radwor – Kumwałd4:1 (2:0)

Bukecy – Kinspork/Łužnica 1:3 (1:0)

Wojerecy – Módro-běli Kulow 1:3 (1:1)

LSV Hory – Rakečanske ST 2:3 (0:2)

Sokoł Ralbicy/Hórki

– Hnašecy-Dobruša1:2 (1:2)

Ramnow – Porchow5:0 (1:0)

Němske Pazlicy

– Germania Budyšin2:2 (2:1)

1. Rakečanske ST 26 96 : 17 73

2. Módro-běli Kulow 26 57 : 28 53

3. Drohotka Ramnow 26 67 : 34 52

4. LSV Hory 25 56 : 49 43

5. Póst Germania Budyšin 26 62 : 48 41

6. Wojerowski FC 26 58 : 44 41

7. Sokoł Ralbicy/Hórki 26 46 : 41 40

8. ST Hnašecy-Dobruša 25 48 : 49 38

9. Motor Kumwałd 26 48 : 54 34

10. TSV Połčnica 26 44 : 56 33

11. Natwar Němske Pazlicy 26 46 : 46 32

12. ST Kinspork/Łužnica 26 43 : 56 30

13. SG Großnaundorf 26 44 : 60 26

14. ST Radwor 26 36 : 71 17

15. Zeleno-běli Bukecy 26 35 : 95 17

16. ST Porchow 26 30 : 68 16

Wuslědki (15.05.19)

Mittwoch, 15. Mai 2019 geschrieben von:

Kopańca, wokrjesna liga, stafla 2

1. ST Marijina hwězda 23 66 : 12 58

2. HZ Łaz/Běły Chołmc 23 66 : 22 51

3. ST Ćisk II 23 41 : 32 41

4. SV Haselbachtal 23 46 : 28 40

5. Traktor Malešecy 21 50 : 25 39

6. HZ Wulke Ždźary 23 33 : 38 34

7. Wojerowski FC II 22 36 : 34 32

8. SJ Njebjelčicy 23 33 : 31 29

9. ST Nadrózna Hrabowka 23 38 : 45 29

10. FSV Łuty 22 37 : 42 27

11. ST Wulka Dubrawa 24 38 : 60 27

12. ST Lubuš 23 28 : 38 26

13. SJ Chrósćicy II 22 29 : 39 21

14. HZ Rakecy II/Šćeńca 24 25 : 58 18

15. ST Mały Wosyk 23 19 : 81 9

wokrjesna klasa, stafla 1

HZ Wjernarjecy II/Wjazońca II

– Mały Wjelkow1:7 (1:3)

Bukecy II – Wjelećin II 0:1 (0:0)

Horni kraj III – ST Budyšin II 2:5 (0:3)

Budissa Budyšink – Minakał 0:2 (0:2)

W. Dubrawa/Radwor II – Bart II wupad

1. Módro-běli Minakał 15 52 : 13 40

2. ST Budyšin II 15 52 : 18 38

3. ST Wjelećin II 15 40 : 27 28

4. Budissa 08 Budyšink 15 23 : 27 22

5. ST Mały Wjelkow 15 49 : 41 20

6. Zeleno-běli Bukecy II 15 27 : 36 18

7. ST Bart II 14 22 : 35 18

8. Horni kraj-Sprjewja III 15 18 : 30 14

9. Wjernarjecy/Wjazońca II 15 17 : 51 10

10. Wulka Dubr./Radwor II 14 19 : 41 4

Wuslědki (14.05.19)

Dienstag, 14. Mai 2019 geschrieben von:

Kopańca, 3. liga

Halleski FC – Braunschweig 1:0 (1:0)

Energija Choćebuz – Aalen 2:1 (1:1)

Hansa Rostock – Uerdingen  1:1 (1:1)

Wehen Wiesbaden – Osnabrück 1:0 (1:0)

Unterhaching – VfL Lotte 3:0 (1:0)

Würzburg – Kaiserslautern 2:0 (1:0)

Meppen – Carl Zeiss Jena 0:1 (0:1)

1860 Mnichow – Fortuna Köln 3:2 (2:2)

Großaspach – Zwickau 5:2 (3:1)

Preußen Münster – Karlsruhe 1:4 (0:2)

1. VfL Osnabrück 37 55 : 27 76

2. Karlsruheski SC 37 62 : 35 71

3. SV Wehen Wiesbaden 37 68 : 45 67

4. Halleski FC 37 44 : 32 63

5. FC Würzburger Kickers 37 54 : 44 54

6. F.C. Hansa Rostock 37 46 : 45 54

7. SC Preußen Münster 37 48 : 48 52

8. FSV Zwickau 37 47 : 47 49

9. 1. FC Kaiserslautern 37 45 : 49 48

10. KFC Uerdingen 05 37 45 : 59 48

11. TSV 1860 Mnichow 37 48 : 48 47

12. SV Meppen 37 46 : 49 47

13. SpVgg Unterhaching 37 49 : 45 45

14. Eintr. Braunschweig 37 47 : 53 44

15. FC Energija Choćebuz 37 50 : 57 44

16. FC Carl Zeiss Jena 37 44 : 57 43

17. Sonnenhof Großaspach 37 36 : 39 42

18. Přećeljo sporta Lotte 37 30 : 44 40

19. SC Fortuna Köln 37 38 : 62 39

20. VfR Aalen 37 44 : 61 30

regionalna liga žonow

RB Lipsk – Rudne horiny Aue 11:1 (4:0)

Lipsk-juh – Biskopičanske KT 4:0 (3:0)

Steglitzski FC – Viktoria Berlin 1:7 (0:4)

Jena II – BSC Marzahn 5:1 (2:0)

Fort. Drježdźany – Union Berlin 0:6 (0:4)

Magdeburg – Hohen Neuendorf 3:1 (2:0)

wokrjesna wyša liga

Rakecy – Wojerecy3:0 (1:0)

Kulow – Połčnica3:0 (3:0)

Kumwałd – Großnaundorf 0:2 (0:0)

Hnašecy-Dobruša – Něm. Pazlicy 1:1 (0:0)

Germania Budyšin – Ramnow 2:3 (1:1)

Radwor – Bukecy7:1 (5:1)

Kinspork/Łužn. – Ralbicy/Hórki 1:2 (1:1)

Porchow – Hory1:3 (1:2)

1. Rakečanske ST 25 93 : 15 70

2. Módro-běli Kulow 25 54 : 27 50

Wuslědki (13.05.19)

Montag, 13. Mai 2019 geschrieben von:

Kopańca, regionalna liga muži

Hertha BSC II – Lok Lipsk 0:2 (0:1)

BFC Dynamo – Altglienicke 0:4 (0:2)

Nordhausen – Rathenow 3:1 (1:0)

Meuselwitz – Berlinski AK 3:0 (2:0)

Viktoria Berlin – Kamjenica 4:2 (2:2)

Biskopičanske KT – Halberstadt 1:1 (1:1)

Fürstenwalde – Auerbach 1:1 (1:1)

Babelsberg – Erfurt3:1 (1:0)

pinca tabulki

9. Germania Halberstadt 33 42 : 38 43

10. VfB Auerbach 33 46 : 53 43

11. BFC Dynamo 33 38 : 59 42

12. ZFC Meuselwitz 33 50 : 54 41

13. Union Fürstenwalde 33 43 : 56 40

14. VSG Altglienicke 33 52 : 55 39

15. Biskopičanske KT 33 29 : 51 34

16. Hornja Łuž. Neugersd. 33 38 : 63 34

17. Optik Rathenow 33 34 : 63 27

18. Budissa Budyšin 33 20 : 49 26

krajna klasa

Großröhrsdorf – Horni kraj-Sprj. 1:2 (1:1)

Oderwitz II – Weixdorf 4:1 (2:0)

Drježdźany-Strěžin – Běła Woda  2:1 (1:2)

Neugersdorf II – Nowe Město 1:1 (0:0)

Laubegast – Rotacija Drježdźany 3:2 (1:0)

Ćisk – Borea Drježdźany 2:2 (0:0)

Chrósćicy – Trjebin4:2 (3:0)

1. LSV Nowe Město 21 66 : 21 48

2. Laubegast 21 57 : 32 41

3. SZ Drježdźany-Strěžin 21 39 : 22 41

4. FC Neugersdorf II 21 38 : 30 32

5. FSV Oderwitz II 21 38 : 31 31

6. VfB Běła Woda 1909 21 53 : 38 30

7. SG Weixdorf 21 46 : 42 30

8. SJ Chrósćicy 21 47 : 53 27

9. SC Borea Drježdźany 21 36 : 42 27

10. ST Ćisk 21 31 : 43 24

11. SC Großröhrsdorf 21 32 : 37 20

12. TSV Rotacija Drježdź. 21 34 : 48 20

13. ST Horni kraj-Sprjewja 21 33 : 72 19

14. ST Trjebin 21 22 : 61 9

Wuslědki (09.05.19)

Donnerstag, 09. Mai 2019 geschrieben von:

Kopańca muži, 3. liga

Osnabrück – Hansa Rostock 1:2 (1:2)

Halle – Preußen Münster 1:2 (0:2)

Karlsruhe – Großaspach 2:1 (2:0)

Zwickau – Mnichow5:2 (2:1)

Jena – Würzburger Kickers 3:4 (1:2)

Kaiserslautern – Unterhaching 4:0 (0:0)

Lotte – Wiesbaden0:1 (0:0)

Uerdingen – Energija Choćebuz 1:2 (1:1)

Aalen – Braunschweig 1:3 (0:2)

1. VfL Osnabrück 36 55 : 26 76

2. Karlsruheski SC 36 58 : 34 68

3. SV Wehen Wiesbaden 36 67 : 45 64

4. Halleski FC 36 43 : 32 60

5. F.C. Hansa Rostock 36 45 : 44 53

6. SC Preußen Münster 36 47 : 44 52

7. FC Würzburger Kickers 36 52 : 44 51

8. FSV Zwickau 36 45 : 42 49

9. 1. FC Kaiserslautern 36 45 : 47 48

10. KFC Uerdingen 05 36 44 : 58 47

11. SV Meppen 35 45 : 47 46

12. TSV 1860 Mnichow 36 45 : 46 44

13. Eintr. Braunschweig 36 47 : 52 44

14. SpVgg Unterhaching 36 46 : 45 42

15. FC Energija Choćebuz 36 48 : 56 41

16. VfL Přećeljo sporta Lotte 

 36 30 : 41 40

17. FC Carl Zeiss Jena 36 43 : 57 40

18. SG Sonnenhof Großaspach

 36 31 : 37 39

19. SC Fortuna Köln 35 35 : 58 38

20. VfR Aalen 36 43 : 59 30

Wuslědki (07.05.19)

Dienstag, 07. Mai 2019 geschrieben von:

Kopańca muži, wokrjesna liga, stafla II

1. ST Marijina hwězda 22 60 : 11 55

2. HZ Łaz/Běły Chołmc 22 63 : 19 50

3. ST Ćisk II 22 41 : 28 41

4. Traktor Malešecy 21 50 : 25 39

5. SV Haselbachtal 22 42 : 28 37

6. HZ Wulke Ždźary 23 33 : 38 34

7. Wojerowski FC II 22 36 : 34 32

8. SJ Njebjelčicy 22 30 : 28 28

9. FSV Łuty 22 37 : 42 27

10. 1896 Wulka Dubrawa 23 37 : 54 27

11. Nadrózna Hrabowka 22 36 : 45 26

12. ST Lubuš 23 28 : 38 26

13. SJ Chrósćicy II 22 29 : 39 21

14. HZ Rakecy II/Šćeńca 23 25 : 56 18

15. ST Mały Wosyk 23 19 : 81 9

Wuslědki (02.05.19)

Donnerstag, 02. Mai 2019 geschrieben von:

Kopańca muži, krajna klasa

1. LSV Nowe Město 19 62 : 20 44

2. SZ Drježdźany-Strěžin 19 37 : 18 38

3. Laubegast 19 49 : 28 35

4. FC Neugersdorf II 18 36 : 24 31

5. VfB Běła Woda 1909 19 52 : 36 29

6. SG Weixdorf 19 44 : 38 27

7. FSV Oderwitz II 19 34 : 30 27

8. SC Borea Drježdźany 19 30 : 37 23

9. ST Ćisk 19 29 : 40 23

10. SC Großröhrsdorf 19 28 : 31 20

11. TSV Rotacija Drježdźany 19 30 : 42 20

12. SJ Chrósćicy 18 38 : 48 18

13. ST Horni kraj-Sprjewja 19 29 : 66 16

14. ST Trjebin 19 17 : 57 6

wokrjesna wyša liga

1. Rakečanske ST 23 86 : 14 64

2. Drohotka Ramnow 23 58 : 30 46

3. Módro-běli Kulow 23 51 : 27 46

4. Germania Budyšin 23 54 : 38 40

5. Wojerowski FC 23 55 : 37 38

6. Sokoł Ralbicy/Hórki 23 42 : 36 37

7. LSV Hory 22 46 : 41 37

8. TSV Połčnica 23 42 : 47 33

9. ST Hnašecy-Dobruša 22 43 : 46 31

10. Motor Kumwałd 23 42 : 48 31

11. Natw. Němske Pazlicy 23 41 : 41 29

12. ST Kinspork/Łužnica 23 37 : 51 26

13. SG Großnaundorf 23 40 : 59 19

14. Zeleno-běli Bukecy 23 33 : 80 17

15. ST Porchow 23 28 : 58 16

16. ST Radwor 23 23 : 68 8

wokrjesna liga, stafla II

1. ST Marijina hwězda 21 57 : 10 52

2. HZ Łaz/Běły Chołmc 22 63 : 19 50

3. ST Ćisk II 21 35 : 27 38

4. Traktor Malešecy 20 46 : 25 36

5. SV Haselbachtal 21 40 : 28 34

6. HZ Wulke Ždźary 22 32 : 32 34

7. Wojerowski FC II 21 31 : 29 31

8. SJ Njebjelčicy 21 30 : 26 28

9. ST Wulka Dubrawa 22 35 : 51 27

10. ST Lubuš 22 28 : 34 26

11. FSV Łuty 21 34 : 40 24

12. ST Nadr. Hrabowka 21 33 : 43 23

13. SJ Chrósćicy II 21 24 : 34 20

14. HZ Rakecy II / Sćeńca 22 24 : 53 18

15. ST Mały Wosyk 22 17 : 78 9

wokrjesna klasa, stafla I

1. Módro-běli Minakał 13 47 : 13 34

2. ST Budyšin II 13 45 : 16 32

3. ST Wjelećin II 13 37 : 25 24

4. SV Budissa 08 Budyšink 13 18 : 25 19

5. ST Zeleno-běli Bukecy II 13 27 : 33 18

6. ST Bart II 13 22 : 30 18

7. ST Mały Wjelkow 13 36 : 39 14

8. Horni kraj-Sprjewja III 13 16 : 22 14

9. Wjern. II/Wjazońca II 13 14 : 42 9

Wuslědki (24.04.19)

Mittwoch, 24. April 2019 geschrieben von:

Kopańca, regionalna liga muži

BFC Dynamo – Biskopicy 1:4 (1:2)

Lok Lipsk – Altglienicke 1:3 (1:1)

Auerbach – Meuselwitz 2:1 (1:0)

Halberstadt – Neugersdorf 2:0 (1:0)

Kamjenica – Hertha BSC II 1:0 (1:0)

Budissa Budyšin – Rathenow 0:4 (0:1)

Erfurt – Viktoria Berlin 2:2 (2:0)

Berlinski AK – Nordhausen 4:1 (2:1)

Biskopicy – Neugersdorf 0:1 (0:1)

1. Kamjeničanski FC 30 70 : 28 73

2. Berlinski AK 30 56 : 30 63

3. Hertha BSC II 30 55 : 36 54

4. Wacker Nordhausen 29 47 : 33 49

5. Čerwjeno-běli Erfurt 30 53 : 35 48

6. Lok Lipsk 30 46 : 34 47

7. SV Babelsberg 30 49 : 38 43

8. Germania Halberstadt 30 39 : 34 41

9. VfB Auerbach 30 41 : 48 39

10. FC Viktoria Berlin 30 41 : 33 36

11. Union Fürstenwalde 30 37 : 52 36

12. BFC Dynamo 29 32 : 52 36

13. ZFC Meuselwitz 30 44 : 52 34

14. VSG Altglienicke 30 45 : 52 33

15. Biskopičanske KT 30 28 : 45 33

16. H. Łužica Neugersdorf 30 29 : 56 28

17. Budissa Budyšin 30 17 : 41 25

18. Optik Rathenow 30 27 : 57 21

krajna klasa

Chrósćicy – Drježdźany-Strěžin 1:1 (1:0)

1. LSV Nowe Město 18 58 : 18 41

2. Laubegast 18 46 : 24 35

3. SZ Drježdźany-Strěžin 18 32 : 17 35

4. VfB Běła Woda 1909 18 49 : 31 29

5. FC Neugersdorf II 17 34 : 23 28

6. FSV Oderwitz II 18 32 : 26 27

7. SG Weixdorf 18 39 : 35 24

8. ST Ćisk 18 28 : 37 23

9. SC Borea Drježdźany 18 26 : 34 20

10. Rotacija Drježdźany 18 29 : 40 20

11. SJ Chrósćicy 17 36 : 45 18

12. SC Großröhrsdorf 18 25 : 30 17

13. ST Horni kraj-Sprjewja 18 26 : 64 13

14. ST Trjebin 18 16 : 52 6

wokrjesna wyša liga

Radwor – Połčnica0:4 (0:2)

wokrjesna liga, stafla 1

Germania Budyšin II – Bart 8:0 (5:0)

Horni kraj-Sprjewja II – Wachau 1:1 (0:1)

Wuslědki (23.04.19)

Dienstag, 23. April 2019 geschrieben von:

Wuslědki a tabulka wólnočasneje koparskeje ligi Zapadołužiskeho koparskeho zwjazka

Hórnikecy/Ćisk – Bluń/Lubuš 2:1

Rakecy/Sćeńca – Hermsdorf 5:0

Hory – Kulow 1:4

Ralbicy – Aktiwist/Lok/Wojerecy 3:1

Aktiwist/Lok/Woj. – Rakecy/Šćeńca 2:5

Hermsdorf – Hórnikecy/Ćisk 0:4

1. HZ Rakecy/Sćeńca  4  14 : 5  9

2. Sokoł Ralbicy/Hórki  3  8 : 5  7

3. HZ Natwar Wojerecy/

Wětnica  2 10 : 1  6

4. HZ Hórnikecy/Ćisk 3 7 : 4  6

5. HZ Bluń/Lubuš  3  3 : 3  4

6. HFC Jednota Wojerecy  3  6 : 7  4

7. Módro-běli Kulow  2  5 : 4  3

8. LSV Hory  3  4 : 6  3

9. Hermsdorfske ST  3  3 : 12  1

10. HZ Aktiwist/Lok/

SC Wojerecy  4  6 : 19  0

Wuslědki (17.04.19)

Mittwoch, 17. April 2019 geschrieben von:

Kopańca, 3. liga

Meppen – Halleski FC 0:2 (0:2)

1860 Mnichow – Münster 0:1 (0:1)

Braunschweig – Großaspach 1:1 (0:0)

Aalen – Přećeljo sporta Lotte 1:2 (0:1)

Rostock – Carl Zeiss Jena 1:2 (1:1)

Wiesbaden – Fortuna Köln 3:0 (1:0)

Unterhaching – Zwickau 0:1 (0:0)

Uerdingen – Osnabrück 1:3 (0:1)

pinca tabulki

16. Eintr. Braunschweig 33 38 : 48 37

17. SC Fortuna Köln 33 34 : 55 37

18. FC Energija Choćebuz 33 42 : 53 35

19. FC Carl Zeiss Jena 33 36 : 52 34

20. VfR Aalen 33 40 : 50 30

regionalna liga muži

Optik Rathenow – Berlinski AK 0:1 (0:1)

Nordhausen – Kamjeničanski FC 1:2 (1:2)

Biskopičanske KT – Babelsberg 0:1 (0:0)

Altglienicke – Fürstenwalde 0:0 (0:0)

Hertha BSC II – Halberstadt 3:1 (2:1)

Viktoria Berlin – BFC Dynamo 1:2 (0:1)

HŁ Neugersdorf – Auerbach 0:2 (0:2)

Meuselwitz – Erfurt1:2 (0:2)

pinca tabulki

14. VSG Altglienicke 29 42 : 51 30

15. Biskopičanske KT 28 24 : 43 30

16. Budissa Budyšin 29 17 : 37 25

17. Hornja Łuž. Neugersd. 28 28 : 54 25

18. Optik Rathenow 29 23 : 57 18

Anzeige