Wuslědki (14.08.17)

póndźela, 14. awgusta 2017 spisane wot:

Kopańca, wokrjesna wyša liga

M.-běli Kulow – Kinspork/Łužn. 6:0 (3:0)

Zeleno-běli Bukecy – Wojerercy  0:2 (0:1)

ST Budyšin – SC Großröhrsdorf 0:2 (0:1)

Hnašecy-Dobruša – Rakecy  4:2 (0:2)

Großnaundorf – Germ. Budyšin 1:0 (1:0)

Drohotka Ramnow – ST Radwor 2:1 (1:1)

Sokoł Ralbicy/Hórki – Kumwałd 3:0 (1:0)

ST Wjelećin – LSV Hory 2:1 (1:1)

1. Módro-běli Kulow  1 6:0 3

2. Sokoł Ralbicy/Hórki  1 3:0 3

3. ST Hnašecy-Dobruša  1 4:2 3

4. Wojerowski FC  1 2:0 3

4. SC Großröhrsdorf  1 2:0 3

6. ST Wjelećin  1 2:1 3

6. Drohotka Ramnow  1 2:1 3

8. SV Großnaundorf  1 1:0 3

9. LSV Hory  1 1:2 0

9. ST Radwor  1 1:2 0

11. Póst Germania Budyšin  1 0:1 0

12. Rakečanske ST  1 2:4 0

13. ST Budyšin  1 0:2 0

13. Zeleno-běli Bukecy  1 0:2 0

15. Motor Kumwałd  1 0:3 0

16. ST Kinspork/Łužnica  1 0:60

Wuslědki (10.08.17)

štwórtk, 10. awgusta 2017 spisane wot:

NOFV – wyša koparska liga

Union Sandersdorf – Eilenburg 2:5 (0:3)

FSV Barleben – SV Merseburg 99 0:0 (0:0)

Halle – TV Askania Bernburg 0:0 (0:0)

Wismut Gera – SV SCHOTT Jena 0:1 (0:0)

Jednota Kamjenc – Jena II 2:1 (1:1)

1921 Krieschow – Biskopicy 2:4 (1:2)

Lok Stendal – Jednota Rudolstadt 2:0 (2:0)

International Lipsk – VFC Plauen 0:1 (0:0)

1. FC Eilenburg 1 5 :2  3

2. Biskopičanske KT 1 4 :2  3

3. 1. FC Lok Stendal 1 2 :0  3

4. Jednota Kamjenc 1 2 :1  3

5. SV SCHOTT Jena 1 1 :0  3

5. VFC Plauen 1 1 :0  3

7. FSV Barleben 1 0 :0  1

Wuslědki (09.08.17)

srjeda, 09. awgusta 2017 spisane wot:

Kopańca – krajne pokalne koło

Hartmannsdorfske ST – Trjebin 2:0 (1:0)

Freiberg – N. M. nad Sprjewju 3:2 (1:0)

Horni kraj-Sprjewja – Weinböhla 1:3 (1:1) po. pod.

Wuslědki (07.08.17)

póndźela, 07. awgusta 2017 spisane wot:

Regionalna koparska liga

Neugersdorf – ZFC Meuselwitz 3:1 (1:0)

TSG Neustrelitz – VfB Auerbach 2:1 (0:1)

FSV Nordhausen – Berlinski AK 3:0 (1:0)

FSV Luckenwalde – Hertha BSC II 0:2 (0:0)

Ener. Choćebuz – Bud. Budyšin 3:1 (2:0)

Altglienicke – Halberstadt 0:1 (0:1)

Chemija Lipsk – Babelsberg 03 1:0 (0:0)

Fürstenwalde – 1. FC Lok Lipsk 0:2 (0:0)

1. Energija Choćebuz 3 12 :1  9

2. FC Neugersdorf 3 7 :2  7

3. 1. FC Lok Lipsk 3 3 :0  7

4. FSV Nordhausen 2 4 :1  4

5. FSV Fürstenwalde 3 6 :5  4

6. SV Babelsberg 03 3 2 :2  4

7. VfB Halberstadt 3 2 :3  4

8. Berlinski AK 3 4 :6  4

9. BFC Dynamo 1 4 :1  3

10. FC Viktoria 1 2 :0  3

11. ZFC Meuselwitz 2 2 :3  3

12. Hertha BSC II 3 4 :6  3

13. Budissa Budyšin 3 2 :6  3

13. TSG Neustrelitz 3 2 :6  3

15. BSG Chemija Lipsk 3 1 :6  3

16. VfB Auerbach 3 3 :4  2

17. VSG Altglienicke 3 1 :3  1

Wuslědki (31.07.17)

póndźela, 31. julija 2017 spisane wot:

Regionalna koparska liga

Chemija Lipsk – Lok Lipsk 0:1 (0:1)

Neugersdorf – Budissa Budyšin 3:0 (2:0)

Altglienicke – Auerbach 1:1 (1:0)

Nordhausen – Halberstadt 1:1 (1:1)

Luckenwalde – BFC Dynamo 1:4 (1:0)

Fürstenwalde – Berlinski AK 2:2 (0:1)

Babelsberg 03 – Hertha BSC II 2:1 (1:0)

Neustrelitz – Energija Choćebuz 0:4 (0:1)

1.Energija Choćebuz 1 4  :  0 3

2.BFC Dynamo 1 4  :  1 3

3.Neugersdorf 1 3  :  0 3

4.Babelsberg 03 1 2  :  1 3

5.Lok Lipsk 1 1  :  0 3

6.Berlinski AK 1 2  :  2 1

6.Fürstenwalde 1 2  :  2 1

8.Nordhausen 1 1  :  1 1

8.Auerbach 1 1  :  1 1

Wuslědki (24.07.17)

póndźela, 24. julija 2017 spisane wot:

Wokrjesna koparska klasa, stafla IV

1. Bretnig-Hauswalde 22 73  : 25 51

2. TSV Połčnica II 22 66  : 39 46

3. SV Haselbachtal II 22 44  : 44 37

4. TSV Wachau II 22 70  : 35 36

5. Lomn.-Großnaundorf II 22 50  : 20 36

6. Arnsdorfske KT II 22 43  : 41 35

7. ST Kinspork/Łužnica II 22 30  : 33 34

Wuslědki (17.07.17)

póndźela, 17. julija 2017 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga, stafla III

1. SG Großnaundorf 26 86  : 27 63

2. TSV Wachau 26 94  : 31 60

3. Na. Němske Pazlicy 26 59  : 37 51

4. SV Haselbachtal 26 59  : 37 47

5. SJ Njebjelčicy 26 52  : 40 44

6. SV Frankenthal 26 61  : 52 39

7. SC Großröhrsdorf II 26 56  : 54 37

8. Arnsdorfske KT 26 37  : 38 36

9. ST Marijina hwězda 26 40  : 37 33

10. Zeleno-běli Sepicy 26 59  : 63 33

11. SV Hermsdorf 26 36  : 61 29

12. SZ Wóslink/Skaskow 26 26  : 70 17

13. ST Drjewnica 26 27  : 83 15

14. Liegau-Augustusbad 26 26  : 88 9

wokrjesna klasa, stafla II

1. ST Hlinowc 22 69  : 22 50

2. SJ Chrósćicy II 22 57  : 30 49

3. FSV Šćeńca 22 67  : 46 42

4. HZ Łaz/Běły Chołmc II 22 65  : 42 41

5. ST Wětnica-Hola 22 57  : 39 35

6. ST Mały Wjelkow 22 58  : 47 33

7. SJ Njebjelčicy II 22 42  : 35 30

8. Na. Němske Pazlicy II 22 51  : 47 29

9. FSV Łuty II 22 35  : 70 19

10. Módro-běli Kulow II 22 24  : 49 18

11. ST Lubuš II 22 26  : 61 14

Wuslědki (10.07.17)

póndźela, 10. julija 2017 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga, stafla III

1. SG Großnaundorf 26 86  : 27 63

2. TSV Wachau 26 94  : 31 60

3. Natw. Němske Pazlicy 26 59  : 37 51

4. SV Haselbachtal 26 59  : 37 47

5. SJ Njebjelčicy 26 52  : 40 44

6. SV Frankenthal 26 61  : 52 39

7. SC Großröhrsdorf II 26 56  : 54 37

8. Arnsdorfske KT 26 37  : 38 36

9. ST Marijina hwězda 26 40  : 37 33

10. Zeleno-běli Sepicy 26 59  : 63 33

11. SV Hermsdorf 26 36  : 61 29

12. SZ Wóslink/Skaskow 26 26  : 70 17

13. ST Drjewnica 26 27  : 83 15

14. SV Lieg.-Augustusbad 26 26  : 88 9

Wuslědki (03.07.17)

póndźela, 03. julija 2017 spisane wot:

Wokrjesna wyša koparska liga

1. ST Ćisk 30  103 : 25 74

2. Sokoł Ralbicy/Hórki 30 77  : 38 59

3. Rakečanske ST 30 75  : 53 56

4. ST Hnašecy-Dobruša 30 65  : 56 51

5. LSV Hory 30 77  : 46 50

6. SC Großröhrsdorf 30 50  : 39 45

7. ST Kinspork/Łužnica 30 69  : 48 41

8. Motor Kumwałd 30 53  : 73 38

9. Póst German. Budyšin 30 53  : 73 37

10. Drohotka Ramnow 30 43  : 60 35

11. Wojerowski FC 30 61  : 56 34

12. Zeleno-běli Bukecy 30 57  : 85 33

13. Módro-běli Kulow 30 47  : 57 32

14. ST Wjelećin 30 65  : 105 31

15. TSV Połčnica  30 51  : 79 27

16. FV Ottendorf-Okrilla 30 37  : 90 21

Wuslědki (27.06.17)

wutora, 27. junija 2017 spisane wot:

Wokrjesna wyša koparska liga

Hnašecy-Dobr. – Ralbicy/Hórki 0:1 (0:0)

Hory – Kumwałd5:0 (2:0)

Kinspork/Łužnica – Budyšin 12:2 (4:1)

Ottendorf-Okrilla – Wjelećin 1:6 (0:2)

Bukecy – Połčnica 4:2 (2:2)

Ćisk – Großröhrsdorf 3:2 (2:0)

Ramnow – Kulow2:0 (1:0)

Rakecy – Wojerecy2:1 (2:0)

1. ST Ćisk 30  103 : 25 74

2. Sokoł Ralbicy/Hórki 30 77  : 38 59

3. Rakečanske ST 30 75  : 53 56

4. ST Hnašecy-Dobruša 30 65  : 56 51

5. LSV Hory 30 77  : 46 50

6. SC Großröhrsdorf 30 50  : 39 45

7. ST Kinspork/Łužnica 30 69  : 48 41

8. Motor Kumwałd 30 53  : 73 38

9. Póst German. Budyšin 30 53  : 73 37

10. Drohotka Ramnow 30 43  : 60 35

11. Wojerowski FC 30 61  : 56 34

12. Zeleno-běli Bukecy 30 57  : 85 33

13. Módro-běli Kulow 30 47  : 57 32

14. ST Wjelećin 30 65  : 105 31

15. TSV Połčnica  30 51  : 79 27

16. FV Ottendorf-Okrilla 30 37  : 90 21

nawěšk

SERBSKE NOWINY podpěruja:

fueorg misain karten sorbisch

nowostki LND