Kopańca, regionalna liga muži
1. Energija Choćebuz 22 53 : 7 58
2. BFC Dynamo 19 48 : 21 37
3. Berlinski AK 22 33 : 33 32
4. Nordhausen 19 23 : 12 31
5. Lok Lipsk 19 24 : 16 31
6. Hertha BSC II 21 32 : 28 31
7. FC Viktoria 22 35 : 31 30
8. Fürstenwalde 20 34 : 32 29
9. Meuselwitz 20 27 : 22 28
10. Babelsberg 03 19 25 : 21 26
11. Halberstadt 20 33 : 33 26
12. Budissa Budyšin 20 17 : 24 25
13. Neugersdorf 20 28 : 34 24
14. Altglienicke 21 16 : 23 23
15. Auerbach 20 24 : 31 20
16. Chemija Lipsk 23 13 : 40 20
17. Neustrelitz 18 18 : 37 13
18. Luckenwalde 19 15 : 53 5
NOFV-wyša liga
VfB 1921 Kśišow – Rudolstadt 2:3 (1:2)
Jednota Kamjenc – Biskopicy 0:3 (0:1)
SV SCHOTT Jena – FC Eilenburg 0:1 (0:0)
Gera – FC International Lipsk 4:1 (2:1)
VfL 96 Halle – VFC Plauen 1:0 (1:0)
FSV Barleben – Carl Zeiss Jena II 1:2 (1:1)
Sandersdorf – SV Merseburg 99 2:3 (2:1)
čoło tabulki
1. Biskopičanske KT 17 40 : 6 44
2. FC International Lipsk 17 43 : 11 39
3. FC Eilenburg 17 31 : 10 35
wokrjesna wyša liga
1. SC Großröhrsdorf 18 41 : 6 46
2. Wojerowski FC 17 35 : 21 36
3. Rakečanske ST 17 42 : 24 33
4. Módro-běli Kulow 17 41 : 16 31
5. Motor Kumwałd 18 34 : 27 28
6. SG Großnaundorf 18 35 : 30 26
7. LSV Hory 17 40 : 36 25
8. Póst Germania Budyšin 18 40 : 30 24
9. Drohotka Ramnow 16 33 : 33 24
10. Sokoł Ralbicy/Hórki 18 23 : 28 24
11. ST Hnašecy-Dobruša 18 30 : 39 21
12. ST Kinspork/Łužnica 18 32 : 45 19
13. ST Radwor 17 35 : 38 18
14. Zeleno-běli Bukecy 18 25 : 52 17
15. ST Wjelećin 15 29 : 44 15
16. ST Budyšin 18 15 : 61 7
wokrjesna liga-stafla I
Großröhrsdorf II – Frankenthal 1:2 (0:2)
Horni kraj-Sprjewja II – Połčnica 0:2 (0:1)
SV Großharthau – ST Porchow 0:4 (0:2)
Bretnig-Hausw. – Bud. Budyšink 3:1 (0:1)
1. TSV Połčnica 18 68 : 18 47
2. ST Porchow 18 43 : 17 40
3. Traktor Malešecy 17 45 : 21 38
Kopańca, regionalna liga muži
Energija Choćebuz – Halberstadt 3:1 (2:0)
Neugersdorf – Berlinski AK 1:2 (1:1)
Chemija Lipsk – Auerbach 2:2 (0:1)
FC Viktoria – Lok Lipsk 0:0 (0:0)
wokrjesna wyša liga
ST Budyšin – Módro-běli Kulow 0:3 (0:0)
Kumwałd – Drohotka Ramnow 2:3 (0:1)
Großröhrsdorf – Hnašecy-Dobr. 3:0 (3:0)
Wojerowski FC – LSV Hory 2:1 (2:0)
Rakecy – SG Großnaundorf 3:2 (0:2)
ST Radwor – Zeleno-běli Bukecy 4:1 (2:1)
Póst Germ. Budyšin – Wjelećin 6:2 (0:2)
NOFV-wyša koparska liga
Eilenburg – Union Sandersdorf 1:0 (0:0)
Carl Zeiss Jena II – Jedn. Kamjenc 3:0 (2:0)
Biskopicy – VfB 1921 Kśišow 1:0 (0:0)
Askania Bernburg – VfL Halle 0:1 (0:1)
Rudolstadt – Stendal7:1 (4:0)
Plauen – International Lipsk 0:5 (0:3)
čoło tabulki
1. Biskopičanske KT 16 37 : 6 41
2. FC International Lipsk 16 42 : 7 39
3. VFC Plauen 16 23 : 20 34
4. FC Eilenburg 16 30 : 10 32
5. FC Carl Zeiss Jena II 15 29 : 19 28
6. TV Askania Bernburg 16 25 : 20 23
wokrjesna liga-stafla I
Arnsdorf – Großröhrsdorf II 0:4 (0:2)
Frankenthal – Huska 6:1 (4:0)
Wachau – Großharthau 3:1 (2:1)
Połčnica – Germania Budyšin II 4:1 (1:0)
Wjernarjecy – Ottendorf-Okrilla 1:0 (0:0)
Budissa 08 Budyšink – Załom 2:1 (1:0)
Porchow – Horni kraj-Sprjewja II 4:1 (2:0)
Bretnig-Hauswalde – Malešecy 1:3 (0:3)
čoło tabulki
1. TSV Połčnica 17 66 : 18 44
2. Traktor Malešecy 17 45 : 21 38
3. ST Porchow 17 39 : 17 37
4. TSV Wachau 16 35 : 9 34
5. Concordia Załom 16 34 : 23 33
6. TSV Wjernarjecy 16 40 : 28 29
Regionalna koparska liga muži
Fürstenwalde – Chemija Lipsk 1:2 (1:2)
Berlinski AK – Altglienicke 0:0 (0:0)
Hertha BSC II – FC Viktoria 3:1 (1:1)
1. Energija Choćebuz 21 50 : 6 55
2. BFC Dynamo 19 48 : 21 37
3. Nordhausen 19 23 : 12 31
4. Hertha BSC II 21 32 : 28 31
5. Lok Lipsk 18 24 : 16 30
6. FC Viktoria 21 35 : 31 29
7. Fürstenwalde 20 34 : 32 29
8. Berlinski AK 21 31 : 32 29
9. Meuselwitz 20 27 : 22 28
10. Babelsberg 03 19 25 : 21 26
11. Halberstadt 19 32 : 30 26
12. Budissa Budyšin 20 17 : 24 25
13. Neugersdorf 19 27 : 32 24
14. Altglienicke 21 16 : 23 23
15. Auerbach 19 22 : 29 19
16. Chemija Lipsk 22 11 : 38 19
17. Neustrelitz 18 18 : 37 13
18. Luckenwalde 19 15 : 53 5
wokrjesna wyša liga
Hnašecy-Dobruša – Kumwałd 1:4 (1:3)
Bukecy – Póst Germ. Budyšin0:5 (0:3)
Módro-běli Kulow –LSV Hory 0:2 (0:1)
ST Budyšin – Kinspork/Łužnica 1:6 (1:3)
Ralbicy/Hórki – Großröhrsdorf 1:3 (1:1)
Großnaundorf – Radwor 1:1 (0:1)
1. SC Großröhrsdorf 17 38 : 6 43
2. Wojerowski FC 16 33 : 20 33
3. Rakečanske ST 16 39 : 22 30
4. Módro-běli Kulow 16 38 : 16 28
5. Motor Kumwałd 17 32 : 24 28
6. SG Großnaundorf 17 33 : 27 26
7. LSV Hory 16 39 : 34 25
8. Sokoł Ralbicy/Hórki 17 21 : 25 24
9. Póst Germ. Budyšin 17 34 : 28 21
10. Drohotka Ramnow 15 30 : 31 21
11. ST Hnašecy-Dobruša 17 30 : 36 21
12. Zeleno-běli Bukecy 17 24 : 48 17
13. ST Kinspork/Łužnica 17 29 : 43 16
14. ST Radwor 16 31 : 37 15
15. ST Wjelećin 14 27 : 38 15
16. ST Budyšin 17 15 : 58 7
wokrjesna liga-stafla II
Wulke Ždźary – Wulka Dubrawa 2:3 (1:2)
Łaz/Běły Chołmc – Chrósćicy II 1:0 (1:0)
Ćisk II – Zeleno-běli Sepicy 0:2 (0:1)
FSV Łuty – Rakečanske ST II 4:0 (0:0)
Mar. hwězda – Wojerowski FC II 2:3 (2:2)
Nadr. Hrabowka – Njebjelčicy 1:4 (1:3)
1. Natw. Němske Pazlicy 16 53 : 13 38
2. ST Lubuš 16 38 : 24 34
Kopańca, wokrjesna wyša liga
Wojerowski FC – Bukecy 3:0 (1:0)
Germ. Budyšin – Großnaundorf 4:1 (1:1)
Rakecy – Hnašecy-Dobruša 3:0 (0:0)
Kumwałd – Sokoł Ralbicy/Hórki 0:1 (0:1)
SC Großröhrsdorf – ST Budyšin 6:0 (2:0)
LSV Hory – ST Wjelećin wupad
ST Radwor – Drohotka Ramnow wupad
1. SC Großröhrsdorf 16 35 : 5 40
2. Wojerowski FC 16 33 : 20 33
3. Rakečanske ST 16 39 : 22 30
4. Módro-běli Kulow 15 38 : 14 28
5. SG Großnaundorf 16 32 : 26 25
6. Motor Kumwałd 16 28 : 23 25
7. Sokoł Ralbicy/Hórki 16 20 : 22 24
8. LSV Hory 15 37 : 34 22
9. Drohotka Ramnow 15 30 : 31 21
10. ST Hnašecy-Dobruša 16 29 : 32 21
11. Póst Germ. Budyšin 16 29 : 28 18
Kopańca, regionalna liga muži
Neustrelitz – Meuselwitz wupad
Luckenwalde – Lok Lipsk wupad
Altglienicke – BFC Dynamo wupad
Energija Choćebuz – Auerbach 1:1 (0:0)
Fürstenwalde – Babelsberg 03 wupad
Neugersdorf – Halberstadt wupad
Nordhausen – Hertha BSC II wupad
FC Viktoria – Berlinski AK 0:0 (0:0)
Chemija Lipsk – Budissa Budyšin 1:0 (0:0)
1. Energija Choćebuz 21 50 : 6 55
2. BFC Dynamo 19 48 : 21 37
3. Nordhausen 19 23 : 12 31
4. Lok Lipsk 18 24 : 16 30
5. FC Viktoria 20 34 : 28 29
6. Fürstenwalde 19 33 : 30 29
7. Meuselwitz 20 27 : 22 28
8. Hertha BSC II 20 29 : 27 28
9. Berlinski AK 20 31 : 32 28
10. Babelsberg 03 19 25 : 21 26
Kopańca, wokrjesna liga, stafla II
Rakecy II – Nadrózna Hrabowka 2 :0 (1:0)
ST Marijina hwězda – Natwar Němske Pazlicy 1 :1 (1:0)
1. Natw. Němske Pazlicy 15 51 : 13 35
2. ST Lubuš 15 37 : 19 34
3. SV Haselbachtal 15 49 : 23 31
4. ST Marijina hwězda 15 36 : 17 29
5. HZ Łaz/Běły Chołmc 15 35 : 20 29
6. ST Wulka Dubrawa 15 35 : 36 23
7. SJ Njebjelčicy 15 24 : 26 23
8. FSV Łuty 15 29 : 34 23
9. Nowe Město II 15 28 : 32 21
10. Wojerowski FC II 15 28 : 28 20
11. Rakečanske ST II 15 23 : 29 20
12. ST Ćisk II 15 25 : 32 16
13. HZ Wulke Ždźary 15 16 : 30 12
14. ST Nadr. Hrabowka 15 26 : 42 10
15. SJ Chrósćicy II 15 20 : 55 8
16. Zeleno-běli Sepicy 15 12 : 38 7
wokrjesna klasa, stafla I
ST Wjelećin II – HZ Minakał/Wulka Dubrawa/Radwor 3 :4 (2:0)
čoło tabulki
1. ST Budyšin II 11 42 : 15 27
2. ST Mały Wosyk 11 32 : 17 25
3. ST Bart 11 29 : 16 22
4. Módro-běli Njeswačidło 11 28 : 17 20
5. ST Mały Wjelkow 11 25 : 29 20
6. ST Wjelećin II 11 22 : 22 18
Kopańca, regionalna liga muži
Babelsberg 03 – Chemija Lipsk 4 :0 (1:0)
Halberstadt – Altglienicke 2 :0 (0:0)
Meuselwitz – Neugersdorf 0 :0 (0:0)
BFC Dynamo – FC Viktoria 1 :1 (1:1)
Berlinski AK – Nordhausen 2 :2 (0:2)
Hertha BSC II – Luckenwalde 5 :1 (3:1)
Budissa Budyšin – Choćebuz 0 :0 (0:0)
1. Energija Choćebuz 20 49 : 5 54
2. BFC Dynamo 19 48 : 21 37
3. Nordhausen 19 23 : 12 31
4. Lok Lipsk 18 24 : 16 30
5. Fürstenwalde 19 33 : 30 29
6. FC Viktoria 19 34 : 28 28
7. Meuselwitz 20 27 : 22 28
8. Hertha BSC II 20 29 : 27 28
9. Berlinski AK 19 31 : 32 27
10. Babelsberg 03 19 25 : 21 26
11. Halberstadt 19 32 : 30 26
12. Budissa Budyšin 19 17 : 23 25
13. Neugersdorf 19 27 : 32 24
14. Altglienicke 20 16 : 23 22
15. Auerbach 18 21 : 28 18
16. Neustrelitz 18 18 : 37 13
17. Chemija Lipsk 20 8 : 37 13
18. Luckenwalde 19 15 : 53 5
wokrjesna wyša liga
ST Kinspork/Łužnica – Kulow 1 :0 (0:0)
1. SC Großröhrsdorf 15 29 : 5 37
2. Wojerowski FC 15 30 : 20 30
3. Módro-běli Kulow 15 38 : 14 28
4. Rakečanske ST 15 36 : 22 27
5. SG Großnaundorf 15 31 : 22 25
6. Motor Kumwałd 15 28 : 22 25
7. LSV Hory 15 37 : 34 22
8. ST Hnašecy-Dobruša 15 29 : 29 21
9. Drohotka Ramnow 15 30 : 31 21
10. Sokoł Ralbicy/Hórki 15 19 : 22 21
11. Zeleno-běli Bukecy 15 24 : 40 17
12. Póst Germ. Budyšin 15 25 : 27 15
13. ST Wjelećin 14 27 : 38 15
14. ST Radwor 15 30 : 36 14
15. ST Kinspork/Łužnica 16 23 : 42 13
16. ST Budyšin 15 14 : 46 7
wokrjesna liga, stafla I
Wjernarjecy – Budissa Budyšink 5 :2 (4:2)
čoło tabulki
1. TSV Połčnica 15 57 : 16 38
2. Traktor Malešecy 15 41 : 19 34
3. Concordia Załom 15 33 : 21 33
4. TSV Wachau 15 32 : 8 31
5. ST Porchow 15 31 : 14 31
6. TSV Wjernarjecy 15 39 : 28 26
Koparske tabulki
Młodźina C, wokrjesna liga, stafla 3
1. Módro-běli Kulow 9 118:9 27
2. SV Haselbachtal 10 32:30 16
3. HZ Njeswačidło/Rakecy 9 40:35 15
4. Zeleno-běli Sepicy 7 36:31 15
5. HZ Bukecy/Kubšicy 10 30:41 15
6. SC Großröhrsdorf II 9 27:48 10
7. Wojerowski FC II 8 26:54 9
8. HZ Budyšin/Budyšin 11 27:62 9
9. TSV 90 Wjazońca 9 20:46 6
Młodźina D, wokrjesna wyša liga
1. ST 1922 Radwor 12 101:13 34
2. FV Ottendorf-O. 05 12 101:25 31
3. ST Porchow 11 114:18 30
4. Biskopičanske KT II 13 75:52 27
5. Módro-běli Kulow 12 53:31 20
6. SC Großröhrsdorf 13 35:52 20
7. TSV Połčnica 12 40:42 17
8. Jednota Kamjenc II 13 49:68 13
9. HZ Hory/Ćisk 12 27:72 10
10. ST Horni kraj-Sprjewja 13 15:72 6
11. ST Kinspork/Łužnica 13 26:84 4
12. ST Póst Budyšin 12 16:123 3
Młodźina D, wokrjesna liga, stafla 1
1. Motor Kumwałd 11 76:14 31
2. HZ Bukecy/Kubšicy 11 144:15 30
3. HZ Malešecy/Budyšink 10 68:20 24
4. HZ Załom/Wjernarjecy 10 45:31 19
5. ST Wulka Dubrawa 10 47:63 15
6. TSV Wjazońca 12 37:74 15
7. HZ Hnašecy-Dobruša 10 30:46 9
8. SZ Wjelećin 10 19:41 9
9. Bartske ST 11 32:72 9
10. ST 1922 Radwor II 9 18:85 6
11. TSV Wóspork/Hrodźišćo 10 18:73 3
Blidotenis – wuslědki a tabulki
1. wokrjesna liga-stafla 1
SC Großröhrsdorf – Rakečanske ST 11:4
SG Ullersdorf – TTC Wojerecy III 4:11
DJK Konjecy 9 89:47 16:2
TuS Gersd.-Möhrsdorf II 9 82:55 14:4
Módro-běli Njeswačidło 9 75:64 13:5
TTC Wojerecy III 10 90:65 13:7
Rakečanske ST 10 77:78 11:9
SV Seeligstadt 9 70:72 9:9
SC Großröhrsdorf 10 72:80 9:11
TTV 97 Kamjenc 9 61:78 4:14
SG Ullersdorf 10 60:91 3:17
TTV SR Wojerecy 9 45:91 2:16
2. wokrjesna klasa-stafla 1
TuS Gersd.-Möhrsdorf IV 9 103:33 18:0
TTV 97 Kamjenc II 9 93:43 16:2
Zeleno-běli Halštrow 9 86:50 14:4
SG Ullersdorf II 9 74:61 12:6
DJK Konjecy III 9 71:64 8:10
DJK Konjecy II 9 63:75 8:10
SV Seeligstadt II 9 56:81 6:12
SG Lückersdorf-Gel. V 9 56:80 4:14
TuS Gersd.-Möhrsdorf V 9 50:86 4:14
TTV 97 Kamjenc III 9 28:107 0:18
1. wobwodna liga
TTC Połčnica 69 9 96:40 17:1
TSV Wóspork/Hrodźišćo 10 89:63 15:5
TTC Nowosólc-Hródk 10 87:66 12:8
SZ Wětnica/Hola 10 79:76 12:8
ST Horken Kittlitz 9 74:62 11:7
MSV Budyšin 04 III 9 70:67 11:7
Viktoria Worklecy 10 66:87 7:13
TTF Běła Woda 10 64:89 5:15
TTSV Korzym/Załom 9 55:80 4:14
TTSV Hagenwerder 10 51:101 2:18
Kilian Hrjehor