Njedźelu, hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń
11:20 Rozprawa wo měrowym swjedźenju we Wostrowcu
11:30 Stote narodniny spisowaćelki Hańže Bjeńšoweje
11.45 Hórnikowa biblioteka w Praze
12:00 Nabožne wusyłanje
(superintendent Jan Malink)
po tym Zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo serbskich koparjach
13:00 Saksofon – tak klinči hudźbny instrument lěta
13:30 Nabožne wusyłanje
(Adelheid Dawmowa)
po tym Zbožopřeća
Njedźelu, hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń, mjez druhim wo najrjeńšich serbskich jutrownych jejkach
11:20 Live z jutrownych wikow
11:45 Wobrazki z narańšich Serbow
12:00 Nabožne wusyłanje
(Tomasz Dawidowski)
po tym Zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo Serbskim instituće a wo strukturnej změnje
13:00 Towarstwo Kólesko prócuje so wo zachowanje slepjanšćiny
13:30 Nabožne wusyłanje
(Cyril Pjech)
po tym Zbožopřeća
Njedźelu, hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń
11:20 Kak serbšćinu zwonka Łužicy dale dawaja
11:45 Prapremjera NSLDź
„Wopušćeny dom“
12:00 Nabožne wusyłanje
(Christoph Rummel)
po tym Zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo idejowej dźěłarničce wo přichodźe Slepoho
13:00 Portret žony:
Christina Herrmann
13:30 Nabožne wusyłanje
(Cyril Pjech)
po tym Zbožopřeća
Njedźelu, hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń, mjez druhim z přehladom powěsćow
11:20 Haligali k póstnicam
11:45 Live z Kulowa
12:00 Nabožne wusyłanje
(Gerat Wornar)
po tym Zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo serbskej rěči w swójbje a wo dwurěčnych napisach we Łužicy
13:00 Serbski lud spěwa:
ludowe balady
13:30 Nabožne wusyłanje
(Madlena Norbergowa)
po tym Zbožopřeća
Njedźelu, hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń
11:20 Sławna Kleiberec dirigentska swójba serbskeho pochada
11:45 Zymska hudźbna měšeńca
12:00 Nabožne wusyłanje
(Jadwiga Malinkowa)
po tym Zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim z prezentaciju delnjoserbskeje warjenskeje knihi za dźěći a z komentarom „Tak widźu ja to k dnjej žonow“
13:00 Koncert po hudźbnych přećach
13:30 Nabožne wusyłanje
(Katharina Köhlerowa)
po tym Zbožopřeća
Njedźelu, hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń
11:20 Hudźbne wusyłanje: Grjekska
11:45 Wobrazk z narańšich Serbow
12:00 Nabožne wusyłanje
(Beno Jakubaš)
po tym Zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo europeadźe 2020, wo serbskich koparjach kaž tež ze serbskimi měnjenjemi wo kóncu wudobywanja brunicy
13:00 Wosebity nowolětny koncert (3. dźěl)
13:30 Nabožne wusyłanje
(Manfred Hermaš)
po tym Zbožopřeća
Njedźelu, hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń
11:15 Zjimanje tydźenskeho seriala „To nichtó wjace nječini“
11:45 Premjera Chróšćanskeje lajskeje dźiwadłoweje skupiny
12:00 Nabožne wusyłanje
(dr. Jens Buliš)
po tym Zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo wuhódnoćenju naprašowanskeje akcije Domowiny
13:00 Wosebity koncert na proze do noweho lěta (2. dźěl)
13:30 Nabožne wusyłanje
(Bernd Pittkunings)
po tym Zbožopřeća
Njedźelu, hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń, mjez druhim z powěsćemi tydźenja
11:20 Serbja a brunica – Wo wuslědkach dźěła brunicoweje komisije a što smě Łužica z toho wočakować
12:00 Nabožne wusyłanje (Jan Malink)
po tym Zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo hłownej zhromadźiznje župy Delnja Łužica
13:00 Wosebity koncert na proze lěta
13:30 Nabožne wusyłanje
(Manfred Hermaš)
po tym Zbožopřeća
Njedźelu, hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń, mjez druhim z powěsćemi tydźenja
11:20 Na wopyće pola serbskeho profesora w Heidelbergu
11:45 Hornjoserbska premjera wječorneho ptačeho kwasa SLA
12:00 Nabožne wusyłanje
(propst Clemens Hrjehor)
po tym Zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, nowosće ze Serbskeho instituta
13:00 Warianty sebskich melodijow
13:30 Nabožne wusyłanje
(Christina Kliemowa)
13:50 Wuměłča a pedagogowka Ingrid Nagelowa swjeći 80ćiny
Njedźelu, hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń, mjez druhim z powěsćemi tydźenja
11:20 Što je noweho w serbskim filmowstwje?
11:45 Hłowna a wólbna zhromadźizna župy „Jan Arnošt Smoler“
12:00 Nabožne wusyłanje
(Jan Malink)
po tym Zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo serbskej rěči w swójbje
13:00 Serbski lud spěwa – lipa w ludowym spěwje
13:30 Nabožne wusyłanje
(Manfred Hermaš)
po tym Zbožopřeća