Do kina (13.12.18)

štwórtk, 13. decembera 2018 spisane wot:

13.12.–19.12.2018 Budyski filmowy palast:­ Geister der Weihnacht: nj 10:00 a 11:30 Tabaluga: wšědnje 13:45 (nimo srj) Tabaluga w 3 D: so a nj 11:45 Der Grinch: wšědnje 14:45 a 16:15 | nj 10:00 Der Grinch w 3 D: so a nj 12:30 100 Dinge: wšědnje 18:15 a 20:30 | pj a so 22:45 | nj 10:00 Phantastische Tierwesen 2: wšědnje 16:45, 19:45 (nimo nj a pó) | nj 20:15 | pj a so 22:30 Der Nussknacker: so a nj 12:00 | srj 13:30 Bohemian Rhapsody: wšědnje 20:00 (nimo srj) Die Unglaublichen 2: nj 10:00 Mary Poppins’ Rückkehr: srj 19:45 Der Vorname: wšědnje 18:15 (nimo srj) Elliot, das kleinste Rentier: so a nj 12:15 Mortal Engines: Krieg der Städte w 3 D: wšě­dnje 14:30, 17:15 a 20:15 (nimo srj) | pj a so 23:00 | srj 20:00 Spider-Man: A New Universe: wšědnje 14:15 Spider-Man: A New Universe w 3 D: wšědnje 15:45 (nimo srj) | srj 16:00 Halloween: pj a so 22:45

Kino-ekstra: Werk ohne Autor: nj 16:45 | pó 16:45 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

Do kina (06.12.18)

štwórtk, 06. decembera 2018 spisane wot:

6.12.–12.12.2018 Budyski filmowy palast:­ Geister der Weihnacht: nj 10:00 a 11:30 Tabaluga: wšědnje 14:00 a 16:00 (nimo pj a wu) | so a nj 12:30 Tabaluga w 3 D: pj a wu 16:00 Der Grinch: wšědnje 14:45 a 20:15 (nimo nj a wu) | so a nj 12:45 Der Grinch w 3 D: wšědnje 16:45 100 Dinge: wšědnje 14:45, 18:00 a 20:45 | pj a so 23:00 Phantastische Tierwesen 2: wšědnje 17:00 (nimo pó) a 19:45 Phantastische Tierwesen 2 w 3 D: pj a so 22.15 Der Nussknacker: wšědnje 14:45 Der Nussknacker w 3 D: nj 10:00 Bohemian Rhapsody: wšědnje 19:45 (nimo pó) Die Unglaublichen 2: so a nj 12:00 Pettersson und Findus: nj 10:30 Der Vorname: wšědnje 18:45 25 km/h: wšědnje 17:15 (nimo nj) | nj a wu 20:15 | pj a so 22:30 Johnny English: nj 10:00 Ballon: pj 22:30 Halloween: so 22:30

Kino-ekstra: Girl: nj 17:15 | pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

Tabaluga: wšědnje 15:15 a 17:20 | nj 11:15 | so a nj 13:00 100 Dinge: wšědnje 15:10, 17:30 a 19:45 | pj a so 22:35 Der Vorname: srj 17:15 Der Grinch w 3 D: so a nj 13:15 Der Grinch: wšědnje 15:00 a 17:00 | nj 11:00 Elliot, das kleine Rentier: nj 11:00 | so a nj 13:00 Verschwörung: pj a so 22:25 Phantastische Tierwesen 2 w 3 D: wšědnje 19:30 | pj a so 22.15 Phantastische Tierwesen 2: wšědnje 17.15 (nimo srj) Bohemian Rhapsody: wšědnje 19:55 Der Nuss­knacker: wšědnje 15:05 (nimo štw) Smallfoot: nj 11:10 | so a nj 13:10 Klassentreffen 1.0: pj a so 22.10 25 km/h: wšědnje 20:00

Do kina (29.11.18)

štwórtk, 29. nowembera 2018 spisane wot:

29.11.–5.12.2018 Budyski filmowy palast:­ Geister der Weihnacht: nj 10:00 a 11:30 Tabaluga: nj 14:30 Der Grinch w 3 D: wšědnje 15:00 (nimo srj), 17:15 a 20:30 | so a nj 13:00 | pj a so 22:30 100 Dinge: srj 19:45 Phantastische Tierwesen 2: wšědnje 14.30 (nimo srj) a 17:15 | nj 10:00 | srj 20:00 Phantastische Tierwesen 2 w 3 D: wšědnje 19:30 (nimo srj) | pj a so 22:30 Der Nussknacker: wšědnje 14:00 (nimo srj) | so a nj 12:00 Der Nussknacker w 3 D: wšědnje 16.15 Bohemian Rhapsody: wšědnje 17:15 (nimo nj a pó) a 20:00 Die Unglaublichen 2: nj 10:00 | štw, pj, so a wu 14:30 Pettersson und Findus: so a nj 12:45 Smallfoot: so a nj 12:30 Hotel Transsilvanien: nj 10:00 25 km/h: wšědnje 20:00 (nimo pó a srj) Der Vorname: štw, so, pó a srj 18:30 Johnny English: pj, nj a wu 18:30 Ballon: pj a so 22:30 Halloween: pj a so 22:45

Kino-ekstra: Ein Dorf zieht blank: nj 17:15 | pó 14:30, 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

Do kina (22.11.18)

štwórtk, 22. nowembera 2018 spisane wot:

22.11.–28.11.2018 Budyski filmowy palast:­ Phantastische Tierwesen 2: wšědnje 15:00 (nimo pó a srj) Phantastische Tierwesen 2 w 3 D: wšědnje 16:30 a 19:30 | pj a so 22:30 Bohemian Rhapsody: wšědnje 17:15 (nimo nj a pó) a 19:45 | pj a so 22.15 Der Grinch w 3 D: nj 14:30 Der Nussknacker: nj 12:30 a 13:30 | štw, pj, so a wu 14:00 Der Nuss­knacker w 3 D: wšědnje 16:00 Die Unglaublichen 2: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj) 25 km/h: wšědnje 20:15 Der Vorname: wšědnje 18:15 a 20:00 (nimo pó) Ballon: štw,pj, so a wu 13:30 Johnny English: wšědnje 17:45 Hotel Transsilvanien: nj 12:15 Pettersson und Findus: 11:45 Smallfoot: nj 12:00 Klassentreffen 1.0: pj a so 22:45 Halloween: pj a so 22:30

Kino-ekstra: Das Prinzip Montessori: nj 17:15 | pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

Verschwörung: wšědnje 20:15 | pj a so 22:40 Elliot, das kleine Rentier: so a nj 13:00 Die Sch’tis in Paris: srj 10:00 Der Grinch: nj 15:00 Phantastische Tierwesen 2 w 3 D: wšědnje 19:45 | pj a so 22:35 Phantastische Tierwesen: wšědnje 15:15 a 20:00 | so 12:30 | nj 12:25 Bohemian Rhapsody: wšědnje 17:00 a 20:00 Nur ein kleiner Gefallen: wšědnje 20:10 | pj a so 22:30 Der Nusskna­cker w 3 D: wšědnje 18:00 Der Nuss­knacker: wšědnje 15:00 Halloween: pj a so 22:45 25 km/h: wšědnje 17:50 (nimo srj) Johnny English: wšědnje 15:05 (nimo nj) Smallfoot: so a nj 13.10 Die Unglaublichen 2: so a nj 12:50 Klassentreffen 1.0: wšědnje 15:20

Do kina (15.11.18)

štwórtk, 15. nowembera 2018 spisane wot:

15.11.–21.11.2018 Budyski filmowy palast:­ Phantastische Tierwesen 2: wšědnje 15:00 (nimo pó) Phantastische Tierwesen 2 w 3 D: wšědnje 16:30 a 19:30 | pj, so a wu 22:30 Bohemian Rhapsody: wšědnje 17:45 (nimo nj a pó) a 19:30 (nimo nj a pó) | pj, so a wu 22:30 Auf der Suche nach dem alten Tibet: nj 19:00 Der Nussknacker: wšědnje 14:00 (nimo nj a pó) | nj 14.15 Der Nusskna­cker w 3 D: wšědnje 17:00 (nimo nj) Der Vorname: wšědnje 18:00 (nimo nj) | nj 12:45 25 km/h: wšědnje 20:30 (nimo nj a pó) | pó 20:00 | pj, so a wu 22:15 Johnny English: wšědnje 20:00 (nimo pó) Die Unglaublichen 2: wšědnje 14:45 (nimo pó) Hotel Transsilvanien: nj a srj 12:00 Pettersson und Findus: nj a srj 12:45 Smallfoot: nj a srj 12:00 Klassentreffen 1.0: pj a wu 14.15 Ballon: štw, so a srj 14.15 Halloween: pj, so a wu 23:00

Kino-ekstra: Deine Juliet: nj 17:15 | pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

Phantastische Tierwesen 2 w 3 D: wšědnje 20:00 | pj a so 22:15 Phantastische Tierwesen 2: wšědnje 15:00 a 17:00 | so a nj 12:50 Bohemian Rhapsody: wšědnje 17:15 a 19:45 | pj a so 22:30 Ballon: srj 17:30 Nur ein kleiner Gefallen: wšědnje 19:50 | pj a so 22:35 Der Nussknacker w 3 D: wšědnje 17:45 Der Nussknacker: wšědnje 14:45 | so a nj 12:30 25 km/h: wšědnje 20:05 Gänsehaut 2: wšědnje 15:30 Halloween: pj a so 22:45 Johnny English: wšědnje 15:20 Die Unglaublichen 2: so a nj 12:45 Klassentreffen 1.0: wšědnje 17:30 (nimo srj) Smallfoot: so a nj 12:40

Do kina (08.11.18)

štwórtk, 08. nowembera 2018 spisane wot:

8.11.–14.11.2018 Budyski filmowy palast:­ Phantastische Tierwesen 2: srj 14:30 Phantastische Tierwesen 2 w 3 D: srj 16:30 a 19:30 Coldplay: srj 20:00 25 km/h: wšědnje 17:15 (nimo nj a pó) a 20:00 (nimo pó a srj) Der Vorname: wšědnje 14.15 (nimo so a pó) a 19:00 Der Nussknacker: wšědnje 13:45 (nimo pó) Der Nussknacker w 3 D: wšědnje 15:45 (nimo srj) a 20:00 (nimo srj) | srj 16:30 | pj a so 23.15 Halloween: wšě­dnje 21:00 | pj a so 22:30 Johnny English­: wšědnje 18:00 (nimo srj) Die Unglaublichen 2: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj) Pettersson und Findus: so 14:15 Klassentreffen 1.0: štw, pj, nj a wu 16:30 Ballon: so a pó 16:30 Smallfoot: nj 12:00 Hotel Transsilvanien: nj 11:45 Das schönste Mädchen der Welt: nj 12:15 The Nun: so 22:30 Venom: pj 22:30

Kino-ekstra: Don’t worry, Weglaufen geht nicht: nj 17:15 | pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

Do kina (01.11.18)

štwórtk, 01. nowembera 2018 spisane wot:

1.11.–7.11.2018 Budyski filmowy palast:­ 25 km/h: wšědnje 18:00 a 20:30 | pj 23:00 Der Vorname: wšědnje 16:00 a 20:00 | pj a so 22:30 Der Nussknacker: wšědnje 13:45 (nimo srj) Der Nusskna­cker w 3 D: wšědnje 15:45 (nimo srj) a 20:30 | srj 17:00 | pj a so 22:45 Halloween: wšědnje 16:15 a 21:00 (nimo pó a srj) | pj a so 23:15 Johnny English: wšědnje 14:00 (nimo srj) a 19:00 (nimo pó a srj) | pó a srj 18:30 Nur ein kleiner Gefallen: srj 19:45 Die Unglaublichen 2: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj) Pettersson und Findus: nj 12:15 | so a wu 14:00 Klassentreffen 1.0: wšědnje 18:00 (nimo srj) Ballon: štw, so a srj 17:15 Smallfoot w 3 D: nj 11:45 Smallfoot: štw, pj, nj a pó 14:00 Hotel Transsilvanien: nj 12:00 Das schönste Mädchen der Welt: nj 12:15 The Nun: so 23:00 Venom: pj a wu 17:15

Kino-ekstra: Sauerkrautkoma: nj 17:00 | pó 14:30, 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

25 km/h: wšědnje 17:45 a 20:10 | pj a so 22:40 Der Nussknacker w 3 D: wšědnje 19:45 Der Nussknacker: wšědnje 15:00 a 17:15 | pj a so 22:35 Kindeswohl: srj 17:30 Halloween: wšědnje 18:05 a 20:20 | pj a so 22:00 Gänsehaut 2: wšědnje 15:30 Wuff – folge dem Hund: pj a so 22:05 Johnny English: wšědnje 16:10 a 20:00 Ballon: so a nj 13:00 Smallfoot: wšědnje 14:10 | so a nj 12:45 Die Unglaublichen 2: wšědnje 15:10 | so a nj 12:30 Klassentreffen 1.0: wšědnje 17:30 (nimo srj) Hotel Transsilvanien: so a nj 12:05

Do kina (25.10.18)

štwórtk, 25. oktobera 2018 spisane wot:

25.10.–31.10.2018 Budyski filmowy palast:­ Johnny English: wšědnje 16:00, 18:00 a 20:15 | pj, so a wu 22:30 Halloween: wšědnje 17:15 a 19:45 | pj, so a wu 22:30 25 km/h: srj 15:00, 17:30 a 20:00 Die Unglaublichen 2: wšědnje 14:30 (nimo pó) Die Unglaublichen 2 w 3 D: wšědnje 17:15 (nimo srj) Pettersson und Findus: wšědnje 14:00 (nimo pó) Smallfoot w 3 D: nj a srj 12:15 Smallfoot: wšědnje 14:45 (nimo pó) Ballon: wšědnje 19:45 (nimo pó a srj) | štw, pj, so a nj 14:30 Klassentreffen 1.0: wšědnje 20:00 (nimo srj) | srj 19:45 Venom­: wšědnje 17:00 (nimo nj a pó) Venom w 3 D: pj, so a wu 22:30 The Nun: pj, so a wu 22:30 Hotel Transsilvanien: nj a srj 12:00 Das schönste Mädchen der Welt: nj a srj 12:30 Das Haus der geheimnisvollen Uhren: nj a srj 12:15 Gundermann: wu 14:30

Kino-ekstra: BlacKkKlansman: nj 17:00 | pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

Do kina (18.10.18)

štwórtk, 18. oktobera 2018 spisane wot:

18.10.–24.10.2018 Budyski filmowy palast:­ Johnny English: wšědnje 16:00, 18:00 a 20:15 (nimo nj) | nj 19:30 | pj a so 22:30 Halloween: nj 20:00 25km/h: srj 19:45 Gundermann: pj a wu 14:30 Die Unglaublichen 2 w 3 D: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj) a 17:15 Pettersson und Findus: wšědnje 15:00 (nimo pó a srj) Smallfoot w 3 D: pj a nj 12:00 Smallfoot: wšědnje 14:00 (nimo pó a srj) Ballon: wšědnje 20:00 (nimo pó) | štw, so a nj 14:30 | pj a so 22:15 Venom: wšědnje 17:00 (nimo srj) | srj 16:45 Venom w 3 D: wšědnje 20:00 | pj a so 22:30 The Nun: pj a so 22:30 Hotel Transsilvanien: pj a nj 12:30 Das schönste Mädchen der Welt: pj a nj 12:45 Das Haus der geheimnisvollen Uhren: pj a nj 12:15 Klassentreffen 1.0: wšědnje 17:15 (nimo nj a pó) a 19:30 (nimo nj a srj)

Kino-ekstra: Kindeswohl: nj 17:15 | pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

Johnny English: wšědnje štw, pj, so a nj 14:00, 16:10, 18:20 a 20:20 | pó, wu a srj 15:15, 17:45 a 19:50 | pj 22:30 | so 22:40 Ballon: wšědnje 20:00 Halloween: nj 20:00 25 km/h: srj 19:45 Deine Juliet: srj 17:00 Smallfoot w 3 D: štw, pj, so a nj 13:50 | pó, wu a srj 14:00 Smallfoot: wšědnje 16:00 Venom w 3 D: wšědnje 20:15 | pj a so 22:40 Venom: wšědnje 18:00 Die Unglaublichen 2: wšědnje 14:50 a 17:30 | štw, pj, so a nj 12:15 Klassentreffen 1.0: wšědnje 17:00 (nimo srj) | štw, pj, pó a wu 19:45 | pj 22:20 | so 21:45 Das Haus der geheimnisvollen Uhren: wšědnje 14:40 Pettersson und Findus: štw, pj, so a nj 12:05 The Nun: pj a so 22:35 Hotel Transsilvanien: štw, pj, so a nj 12:30

Do kina (11.10.18)

štwórtk, 11. oktobera 2018 spisane wot:

11.10.–17.10.2018 Budyski filmowy palast: Luis und die Aliens: wu a srj 10:00 Smallfoot w 3 D: wšědnje 15:00 Smallfoot: wšědnje 17:00 (nimo nj) | wu a srj 10:15 | nj, wu a srj 12.15 | nj 17:15 Der Vorname: nj 17:00 Ballon: wšědnje 14:30 a 19:30 (nimo pó) Pettersson und Findus: wšědnje 15:00 Die Unglaublichen 2 w 3 D: wšědnje 14:30, 17:15 a 19:45 | wu a srj 10:15 | pj a so 22:30 Gundermann: pj a so 22:30 Klassentreffen 1.0: wšědnje 17:00 (nimo nj a pó) a 19:45 (nimo pó) | pó 19:30 The Nun: pj a so 22:15 Hotel Transsilvanien: nj 12:30 | wu a srj 10:15 a 12:30 Venom w 3 D: wšědnje 15:15 (nimo nj) a 20:00 | pj a so 22:30 Das Haus der geheimnisvollen Uhren: nj, wu a srj 12:45 Das schönste Mädchen der Welt: nj, wu a srj 12:30

Kino-ekstra: Zuhause ist es am schönsten: nj 17:15 | pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

Smallfoot w 3 D: wšědnje 18:15 Smallfoot: wšědnje 12:05, 14:10 a 16:15 Flashdance: srj 20:10 Grüner wird’s nicht: srj 18:00 Venom w 3 D: wšědnje 20:25 | pj a so 22:45 Venom: wšědnje 18:00 (nimo srj) | srj 15:45 A Star is Born: wšědnje 17:10 a 19:55 | pj a so 22:40 Die Unglaublichen 2: wšědnje 12.15, 15:00, 17:35 a 20:20 | pj a so 22:55 Klassentreffen 1.0: wšědnje 20:15 Das Haus der geheimnisvollen Uhren: wšědnje 15:45 (nimo srj) Das schönste Mädchen der Welt: wšědnje 12:10 Pettersson und Findus: wšědnje 14:00 The Nun: pj a so 22:50 Gundermann: wšědnje 14:25 Hotel Transsilvanien: wšědnje 12:00

nawěšk

  • Minjenu sobotu, 24. nowembra, wotmě so Budyskim NSLDź lětuša Schadźowanka. Tule namakaće někotre fotowe impresije.
Das alljährliche Treffen der sorbischen Studierenden, Absolventen und Gymnasiasten Schadźowanka fand am Samstag, den 24. November, zum

nowostki LND