Do kina (07.12.17)

štwórtk, 07. decembera 2017 spisane wot:

7.12.2017 – 13.12.2017 Budyski fil­mowy palast: Burg Schreckenstein: wšědnje 14:45 (nimo pó) | nj 12:30 Star Wars Double: srj 21:00 Mord im Orient Express: wšědnje 20:00 (nimo srj) | srj 19:30 | pj, so a srj 22:30 Paddington 2: wšědnje 14:30 (nimo pó) a 17:00 (nimo pó) | nj 12:15 Hexe Lilli rettet Weihnachten: wšědnje 15:00 (nimo pó) | nj 12:00 Coco – Lebendiger als das Leben w 3 D: wšědnje 14:00 (nimo pó) a 17:00 | nj 12:15 Justice League: wšědnje 19:30 (nimo pó a srj) Bad Moms 2: wšědnje 20:00 Fack ju Göhte 3: wšědnje 17:00 a 19:45 | pj a so 22:30 Thor: Tag der Entscheidung: wšědnje 17:15 | pj a so 22:00 Jigsaw: pj a so 22:30

Kino-ekstra: Kedi – Von Katzen und Menschen: pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion: Star Wars Double: srj 21:15 Mord im Orient Express: wšědnje 20:15 | srj 17:15 Bo und der Weihnachtsstern: wšědnje 14:05 a 16:05 | so anj 12:05 Burg Schreckenstein: wšědnje 15:10 Coco – Lebendiger als das Leben w 3 D: wšědnje 19:45 Coco – Lebendiger als das Leben: wšědnje 14:35 a 17:15 | so a nj 12:00 Als der Weihnachts­mann: nj 13:00 Flatliners: wšědnje 19:30 (nimo srj) | srj 18:45 Paddington 2: wšědnje 14:45 a 17:10 | so a nj 12:30 Justice League: pj, so a srj 22:15 Bad Moms 2: wšědnje 18:00 | pj a so 22:20 | srj 22:30 Jigsaw: pj, so a srj 22:40 Hexe Lilli rettet Weihnachten: so 12:45 Thor: Tag der Entscheidung w 3 D: pj a so 22:00 Fack ju Göhte 3: wšědnje 17:20 (nimo srj) a 19:50

Do kina (30.11.17)

štwórtk, 30. nowembera 2017 spisane wot:

30.11.2017 – 6.12.2017 Budyski fil­mowy palast: Mord im Orient Express wšědnje 20:00 Coco – Lebendiger als das Leben w 3 D: wšědnje 14:00 (nimo srj), 17:00 a 20:00 | nj 12:15 | pj a so 22:30 Justice League: wšědnje 20:30 (nimo pó) Fack ju Göhte 3: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj), 17:00 (nimo pó) a 19:45 | pj a so 22:30 Paddington 2: wšědnje 13:45 (nimo pó a srj) a 16:00 (nimo pó) | pó 14:30 a 17:00 Hexe Lilli rettet Weihnachten: wšědnje 15:00 (nimo srj) Thor: Tag der Entscheidung: wšědnje 17:15 | pj a so 22:30 Bad Moms 2: wšědnje 18:15 (nimo pó) Jigsaw: pj a so 23:00 Cars 3 – Evolution: nj 12:15 My Little Pony: nj 12:00 Lego Ninjago: nj 11:45

Kino-ekstra: The Book of Harry: pó 14:30, 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion: Coco – Lebendiger als das Leben w 3 D: wšědnje 15:00, 17:40 a 19:30 | so a nj 12:30 | pj a so 22:15 Bo und der Weihnachtsstern: so 15:00 Maudie: srj 17:15 Flatliners: wšědnje 17:00 a 20:15 | pj a so 22:25 Paddington 2: wšědnje 15:10 (nimo srj) a 17:30 | so a nj 12:45 Justice League: wšědnje 19:45 Jigsaw: pj a so 22:40 Hexe Lilli rettet Weihnachten: wšědnje 14:45 Bad Moms 2: wšědnje 14:50 (nimo so) Thor: Tag der Entscheidung w 3 D: pj a so 22:00 Fack ju Göhte 3: wšědnje 17:15 (nimo srj) a 19:50 Der kleine Vampir: so a nj 13:00 Cars3 – Evolution: so 12:30 Als der Weihnachtsmann vom Himmel kam: nj 13:00

Do kina (23.11.17)

štwórtk, 23. nowembera 2017 spisane wot:

23.11.2017 – 29.11.2017 Budyski fil­mowy palast: Justice League w 3 D: wšědnje 17:15 (nimo pó) a 20:00 | pj a so 22:30 Paddington 2: wšědnje 14:45 (nimo­ pó a srj.), 16:00 a 20:30 Thor: Tag der Entscheidung: wšědnje 17:00, 19:45 | pj a so 22:30 Bad Moms 2: wšědnje 18:15 Barbie – Die Magie der Delfine: nj 12:15 | srj 16:00 Fack ju Göhte 3: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj), 17:00 a 19:45 | pj a so 22:30 Hexe Lilli rettet Weihnachten: wšědnje 15:00 (nimo pó a srj) Jigsaw: pj a so 22:45 My Little Pony: nj 12:30 Cars 3 – Evolution: pj, nj a wu 13:45 Rock My Heart: nj 12:30 Bullyparade: nj 12:15 Lego Ninjago: štw a so 13:45

Kino-ekstra: Magical Mystery oder die Rückkehr des Karl Schmidt: pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion: Justice League w 3 D: wšědnje 17:20 a 19:50 Justice League: wšědnje 14:45 | pj a so 22:15 Victoria & Abdul: srj 17:30 Don’t crack under pressure: nj 17:00 Hexe Lilli rettet Weihnachten: wšědnje 15:15 (nimo nj) | nj 14:50 Bad Moms 2: wšědnje 17:30 (nimo nj srj) a 20:59 | pj 22:40 Jigsaw: pj a so 23:15 Thor – Tag der Entscheidung w 3 D: wšědnje 19:45 Thor – Tag der Entscheidung: pj 22:30 Fack ju Göhte 3: wšědnje 14:30, 17:10 a 20:00 | so a nj 12:00 | so 22:40 Der kleine Vampir: so a nj 13:00 Paddington 2: wšědnje 14:15, 16:35 a 19:00 | so a nj 12:00 Cars: so a nj 12:45

Seniorske kino: Die Hütte – Ein Wo­chenende mit Gott: srj 10:00

Do kina (16.11.17)

štwórtk, 16. nowembera 2017 spisane wot:

16.11.2017 – 22.11.2017 Budyski filmowy palast: Justice League w 3 D: wšědnje 14:30 (nimo pó), 17:00 a 19:45 | pj a so 22:30 Paddington 2: nj 14:30 Thor: Tag der Entscheidung: wšědnje 14:30 (nimo nj a pó), 17:15 (nimo pó) a 20:00 (nimo štw) | pj a so 22:30 Bad Moms 2: wšědnje 18:30 (nimo pó) a 20:45 (nimo pó) | pó 17:15 Barbie – Die Magie der Delfine: nj 13:00 a 16:45 Fack ju Göhte 3: wšědnje 14:15 (nimo pó), 17:00 a 20:00 | pj, so a wu 22:30 Hexe Lilli rettet Weihnachten: wšědnje 14:00 (nimo nj a pó) a 16:15 (nimo nj a pó) | nj 14:30 Jigsaw: pj, so a wu 22:45 ES: wu 22:30 My Little Pony: nj a srj 12:00 Cars 3 – Evolution: srj 12:15 Rock My Heart: nj 12:15 Bullyparade: srj 12:15 Lego Ninjago: nj 12:00

Kino-ekstra: Meine Cousine Rachel: pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion: Justice League w 3 D: wšědnje 17:30 a 20:10 Justice League: wšědnje 14:50 | pj a so 22:40 Schloss aus Glas: srj 18:30 MET: The Exterminating Angel: so 19:00 Hexe Lilli rettet Weihnachten: wšědnje 14:00 (nimo nj) | so a nj 11:55 | nj 16:20 Bad Moms 2: wšědnje 20:45 (nimo so a srj) | štw a pó 16:10 | so a srj 16:20 | pj, nj a wu 18:30 | srj 21:00 | so 22:30 Jigsaw: pj 22:55 Thor – Tag der Entscheidung w 3 D: wšědnje 14:40 a 20:00 | pj a so 22:45 Thor – Tag der Entscheidung: wšědnje 17:20 Fack ju Göhte 3: wšědnje 14:30, 17:15 a 20:15 | so a nj 12:00 | pj a so 22:50 Der kleine Vampir: so a nj 13:00 Paddington 2: nj 14:00 Cars: so a nj 12:20

Do kina (09.11.17)

štwórtk, 09. nowembera 2017 spisane wot:

9.11.2017 – 15.11.2017 Budyski filmowy palast: Bad Moms 2: wšědnje 16:30, 18:45 a 19:30 (nimo pó) | pó 21:00 | pj a so 23:00 Barbie – Die Magie der Delfine: nj 10:00 | so a nj 15:00 Hexe Lilli rettet Weihnachten: wšědnje 14:15 (nimo pó a srj) a 16:30 | nj 12:15 Justice League w 3 D: srj 20:15 Fack ju Göhte 3: wšědnje 14:15 (nimo pó a srj), 17:00 a 20:00 (nimo srj) | srj 21:00 | pj a so | 22:30 Thor: Tag der Entscheidung w 3 D: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj), 17:15 (nimo pó) a 20:00 | pj a so 22:45 Jigsaw: wšědnje 21:00 (nimo pó a srj) ES: pj a so 22:00 Cars 3 – Evolution: nj 12:15 My Little Pony: nj 12.15 | štw a wu 14:30 Emoji: nj 12:15 Lego Ninjago: nj 10:00 Rock My Heart: nj 10:00 Bullyparade: pj 14:30 Ostwind 3 – Aufbruch nach Ora: nj 10:00

Kino-ekstra: Der Wein und der Wind: pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion: Bad Moms 2: wšědnje 18:20 a 20:25 | pj a so 22:40 Jigsaw: wšědnje 20:35 (nimo srj) | pj a so 22:50 Justice League w 3 D: srj 20:00 Hexe Lilli rettet Weihnachten: wšědnje 14:10 a 16:15 Hereinspaziert: srj 17:50 Thor: Tag der Entscheidung w 3 D: wšědnje 14:40, 17:20 a 20:00 | pj a so 22:35 Thor: Tag der Entscheidung: wšědnje 17:50 (nimo srj) Fack ju Göhte 3: wšědnje 14:30, 17:15 a 20:15 | so a nj 12:00 | pj a so 22:45 Der kleine Vampir: wšědnje 14:15 a 16:05 My Little Pony: so a nj 12:10 Cars 3 – Evolution: so a nj 11:45 Rock My Heart: so a nj 12:20

Do kina (02.11.17)

štwórtk, 02. nowembera 2017 spisane wot:

2.11.2017 – 8.11.2017 Budyski filmowy palast: Barbie – Die Magie der Delfine: nj 10:00 | so a nj 15:00 Pokémon: nj 17:00 | wu 20:00 Fack ju Göhte 3: wšědnje 14:00 (nimo štw a srj), 16:30, 18:00 a 19:30 | pj a so 22:45 Thor: Tag der Entscheidung w 3 D: wšědnje 14:30 – štw a srj), 17:15 a 20:00 | pj a so 22:45 Bad Moms 2: srj 19:45 Jigsaw: wšědnje 20:30 | pj a so 22:30 ES: štw, pj, so a nj 19:30 | pj a so 22:15 Cars 3 – Evolution: nj 12:15 | pj, pó a wu 15:15 My Little Pony: nj 13:00 Captain Underpants: nj 10:00 Vorwärts immer!: štw a srj 17:00 Bigfoot Junior: nj 12:45 Emoji: pj, so, nj a wu 15:00 Lego Ninjago: nj 12:15 Rock My Heart: nj 10:00 | pj a wu 17:00 Bullyparade: so 17:00 Ostwind 3 – Aufbruch na Ora: nj 10:15

Kino-ekstra: Der Stern von Indien: pó 14:30, 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion: Thor: Tag der Entscheidung w 3 D: wšědnje 14:40, 17:20 a 20:00 | pj a so 22:45 Thor: Tag der Entscheidung: wšědnje 16:45 Bad Moms 2: srj 19:45 Barfuß in Paris: srj 18:00 Fack ju Göhte 3: wšědnje 14:30, 17:15, 18:00 (nimo srj), 19:30 (nimo srj) a 20:15 | so a nj 12:00 | pj a so 22:15 Der kleine Vampir: wšědnje 14:15 a 16:10 | so a nj 12:30 Der Schneemann: wšědnje 20:30 (nimo srj) | srj 19:45 American Assassin: pj a so 23:00 My Little Pony: so a nj 12:15 Rock My Heart: so a nj 12:15 Cars 3 – Evolution: wšědnje 14:20 ES: pj a so 22:50

Do kina (26.10.17)

štwórtk, 26. oktobera 2017 spisane wot:

26.10.2017 – 1.11.2017 Budyski filmowy palast: Fack ju Göhte 3: wšědnje 14:00, 15:30, 16:30, 18:00, 19:30, 20:30 (nimo wu) a 22:30 (nimo štw, wu a srj) Thor: Tag der Entscheidung w 3 D: wu a srj 14:30, 17:15 a 20:00 Jigsaw: wšědnje 19:30 (nimo wu) a 23:00 (nimo štw a srj) Ich, Judas: wu 20:15 Captain Underpants: štw 15:00 | pj 14:30 ES: štw, pj, so a nj 19:30 | pj, so, nj a pó 22:15 Cars 3 – Evolution: so, nj, wu a srj 15:00 My Little Pony: nj a wu 13:00 Cars 3 – Evolution w 3 D: nj a wu 12:00 | pó 14:30 Lego Ninjago w 3 D: štw 14:30 Vorwärts immer!: štw, so a wu 17:15 Blade Runner 2049 w 3 D: pj, so, nj a wu 21:45 Kingsman – The Golden Circle: štw a pó 16:45 Bigfoot Junior: pó 15:00 Emoji: pj 13:30 | nj 14:30 Lego Ninjago: nj a wu 12:15 Rock My Heart – Mein wildes Herz: so 14:30 High Society: pj, so a nj 16:45 Bully­parade: pj, nj a srj 17:15 Ich – Einfach unverbesserlich: pj 15:00 Ostwind 3 – Aufbruch nach Ora: nj a wu 12:30

Kino-ekstra: Die Party: pó 17:15 a 20:15

Do kina (19.10.17)

štwórtk, 19. oktobera 2017 spisane wot:

19.10.2017 – 25.10.2017 Budyski filmowy palast: Captain Underpants: wšědnje 15:00 (nimo pó a srj) Captain Undepants w 3 D: nj 13:00 ES: wšědnje 17:00 (nimo srj) a 19:45 (nimo srj) | srj 16:00, 19:30 a 21:45 | pj a so 21:45 Cars 3 – Evolution: wšědnje 14:45 (nimo pó a srj) | nj 12:45 My Little Pony: wšědnje 17:00 (nimo so a pó) Vorwärts immer!: wšědnje 19:45 Blade Runner 2049 w 3 D: wšědnje 19:30 (nimo srj) | pj a so 22:30 Bigfoot Junior: so 17:00 Lego Ninjago: wšědnje 17:15 (nimo so) Rock My Herat – Mein wildes Herz: wšědnje 15:00 (nimo pó a srj) Cars 3 – Evolution w 3 D: wšědnje 17:15 Lego Ninjago w 3 D: wšědnje (nimo pó a srj) Kingsman – The Golden Circle: štw a nj 19:30 | pj a so 21:45 High Society: pj a srj 19:30 Annabelle 2: pj, so a srj 22:30 Bullyparade: so a wu 19:30 | srj 21:45 Ich – Einfach unverbesserlich: nj 13:00 Ostwind 3 – Aufbruch nach Ora: so 17:15 Emoji: nj 13:00 Fack ju Göhte 1-3: srj 19:00

Kino-ekstra: Die göttliche Ordnung: srj 17:15 a 20:15

Do kina (12.10.17)

štwórtk, 12. oktobera 2017 spisane wot:

12.10.2017 – 18.10.2017 Budyski filmowy palast: Vorwärts immer!: wšědnje 18:00 a 20:15 | pj a so 23:00 Captain Underpants – Der suppertolle erste Film w 3D: wšědnje 15:45 | so 12:00 Captain Underpants – Der suppertolle erste Film: wšědnje 14:00 (nimo pó a srj) Blade Runner 2049 w 3 D: wšědnje 20:00 | pj a so 22:30 My Little Pony: wšědnje 16:00 (nimo štw) ES: wšědnje 16:45 a 19:45 | pj a so 22:30 Cars 3 – Evolution: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj) | so 11:45 Cars 3 – Evolution w 3D: wšědnje 17:45 Rock My Heart: wšědnje 13:45 (nimo pó a srj) a 18:15 (nimo pó) The Lego Ninjago Movie w 3 D: srj, štw, so, nj 13:45 The Lego Ninjago Movie wšědnje 16:00 (nimo pj a pó) | so 12:15 Kingsman – The Golden Circle: štw a so 20:30 Annabelle 2: pj a so 22:45 High Society: pj a srj 20:30 Bullyparade: wu a so 20:30 Ich – Einfach unverbesserlich pj 13:45 Ostwind 3 – Aufbruch nach Ora: pj 16:00 Emoji: so 10:00 Bigfoot Junior: pó 16:00

Kino-ekstra: Die Erfindung der Wahrheit: srj 17:15 a 20:15

Do kina (05.10.17)

štwórtk, 05. oktobera 2017 spisane wot:

5.10.2017 – 11.10.2017 Budyski filmowy palast: Blade Runner 2049 w 3 D: wšědnje 16:16 a 19:30 | pj a so 22:30 My Little Pony: wšědnje 13:34 a 16:15 | štw, nj, wu a srj 12:00 | srj 15:45 American Assassin: srj 20:15 ES: wšědnje 17:45 (nimo srj) a 19:45 | srj 17:15 | pó 20:30 | pj a so 22:45 Cars 3– Evolution: wšědnje 14:45 | štw, nj, wu a srj 12:30 Rock My Heart: wšědnje 14:00 (nimo pó) a 18:15 (nimo pó) Cars 3 – Evolution w 3 D: wšědnje 17:00 Lego Ninjago w 3 D: wšědnje 14:00 Kingsman – The Golden Circle: wšědnje 20:30 (nimo pó) | so 22:45 Annabelle 2: pj a so 23:15 Bigfoot Junior: štw 9:45 | wu a srj 10:00 Lego Ninjago: wšědnje 15:45 (nimo pó) | štw, wu a srj 9:45 Logan Lucky: pj 22:45 High Society: pj a nj 20:30 Bullyparade: štw, so a wu 20:30 Ich – Einfach unverbesserlich: wu a srj 10:00 | štw, nj, wu a srj 12:00 Ostwind 3 – Aufbruch nach Ora: wu a srj 9:45 | štw 10:00 Emoji: štw 10:00 | štw, nj a wu 12:00

Kino-ekstra: Ein Dorf sieht schwarz: pó 14:30, 17:15 a 20:15

nawěšk

SERBSKE NOWINY podpěruja:

fueorg misain karten sorbisch

  • Sobotu, 25. nowembra 2107, wotmě so w Budyskej měšćanskej hali "Króna" 143. schadźowanka. Tule namakaće někotre impresije zetkanja serbskeje inteligency, kotrež je fotograf Serbskich Nowin Maćij Bulank zapopadnył. 
Am 25. November fand in Bautzen die

nowostki LND