Do kina (17.08.17)

štwórtk, 17. awgusta 2017 spisane wot:

17.8.2017 – 23.8.2017 Budyski filmowy palast: Bullyparade: wšědnje 14:45 (nimo pó), 18:15 a 19:45 (nimo srj) | srj 20:15 | pj a so 22:15 Mamma Mia!: srj 19:45 Bigfoot Junior w 3 D: wšědnje 17:15 Der dunkle Turm: wšědnje 20:30 | pj 22:30 | so 22:45 Emoji: wšědnje 14:45 (nimo pó) | nj 12:30 Emoji w 3 D: wšědnje 16:45 (nimo pó) Dunkirk: štw, so, nj a wu 20:15 | pj 23:00 Planet der Affen – Survival w 3 D: wšědnje 19:30 | pj a so 22:15 Ich – Einfach unverbesserlich: wšědnje 16:15 | nj 12:00 Valerian – Die Stadt der tausend Planeten: pj 20:15 | so 22:30 Das Pubertier: wšědnje 18:15 (nimo pó) Ostwind 3 – Aufbruch nach Ora: wšědnje 14:00 (nimo pó) a 16:00 (nimo pó) | nj 12:15 | pó 16:45 Bigfoot Junior: wšědnje 14:00 (nimo pó) | nj 12:00

Kino­-ekstra: The Dinner: pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion: Bullyparade: wšědnje 15:15, 17:30 a 19:45 | so a nj 13:00 | pj a so 22:40 Bigfoot Junior w 3 D: wšědnje 17:55 Bigfoot Junior: wšědnje 14:30 | so a nj 12:30 Happy Family: nj 15:00 Ein Chanson für Dich: srj 18:20 Baby Driver: wšědnje 20:00 Der dunkle Turm: wšědnje 18:20 (nimo pó) a 20:20 | pj a so 22:20 Planet der Affen – Survival w 3 D: wšědnje 19:50 Planet der Affen – Survival: wšědnje 17:05 | pj a so 22:00 Emoji w 3 D: wšědnje 16:00 Emoji: wšědnje 14:00 | so a nj 12:00 Alibi.com: pj 22:25 Dunkirk: so 22:25 Ostwind 3 – Aufbruch nach Ora: wšědnje 14:50 (nimo nj) | so a nj 12:35 Ich – Einfach unverbesserlich: wšědnje 16:25

Do kina (10.08.17)

štwórtk, 10. awgusta 2017 spisane wot:

10.8.2017 – 16.8.2017 Budyski filmowy palast: Der dunkle Turm: wšědnje 18:30 a 20:30 | pj a so 23:00 Emoji: wšědnje 14:30 (nimo štw a srj) | nj 12:15 Atomic Blonde: nj 20:00 Emoji w 3 D: wšědnje 16.30 Bigfoot Junior w 3 D: nj 15:00 Planet der Affen – Survival w 3 D: wšědnje 16:45 (nimo nj) a 19:45 | nj 17:00 | pj a so 22:30 Ich – Einfach unverbesserlich: wšědnje 14:00 (nimo štw, pó a srj), 16:30 a 18:15 (nimo pó) | nj 12:15 Ich – Einfach unverbesserlich w 3 D: wšědnje 14:30 (nimo štw, nj a srj) Ostwind 3 – Aufbruch nach Ora: wšědnje 14:15 (nimo štw a srj) a 16:00 (nimo pó) | nj 12:15 Dunkirk: wšědnje 20:30 (nimo nj) | pj a so 22:45 Valerian – Die Stadt der tausend Planeten: wšědnje 20:15 (nimo pó) | pj 22:30 Das Pubertier: wšědnje 18:30 (nimo nj) | nj 12:15 Transformers: The Last Knight: so 22:30

Kino­-ekstra: Die Hütte – Ein Wochenende mit Gott: pó 14.30, 17:15 a 20:15

Do kina (03.08.17)

štwórtk, 03. awgusta 2017 spisane wot:

03.8.2017 – 08.8.2017 Budyski filmowy palast: Dunkirk: wšědnje 20:15 (nimo pó) | pj a so 22:30 | pó 19:45 Ostwind 3 – Aufbruch nach­ Ora: wšědnje 14:15 (nimo pó a srj) a 16:00 (nimo pó)| pó 16:15 | nj 12:15 Valerian – Stadt der tausend Planeten: wšědnje 19:45 (nimo pó) | so 22:30 Valerian – Stadt der tausend Planeten w 3 D: pj 22:30 Ich – Einfach unverbesserlich 3: wšědnje 16:30 (nimo pó), 18:15 (nimo pó), 20:30 (nimo pó 18:30 a 20:30) | nj 12:15 Ich – Einfach unverbesserlich w 3 D: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj) Das Pubertier – Der Film: wšědnje 18:30 (nimo pó) | nj 12:15 Spider-Man: Homecoming w 3 D: so 22:30 Emoji – Der Film: wšědnje 14:00 (nimo pó a srj) | nj 12:15 Emoji – Der Film w 3 D: wšědnje 17:15 Planet der Affen: Survival w 3 D: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj), 16:45, 19:30 | pj a so 22:30 Transformers: The Last Knight: pj 22:30 Kino­-ekstra: In Zeiten des abnehmenden Lichts: pó 17:15 a 20:15

Do kina (27.07.17)

štwórtk, 27. julija 2017 spisane wot:

27.7.2017 – 02.8.2017 Budyski filmowy palast: Dunkirk: wšědnje 18:00 (nimo pó) a 20:30 (nimo pó) | pj a so 22:45 | pó 18:15 a 20:30 Ostwind 3 – Aufbruch nach­ Ora: wšědnje 13:45 a 16:15 Valerian – Stadt der tausend Planeten: wšědnje 16:30 (nimo pó) Valerian – Stadt der tausend Planeten w 3 D: wšědnje 19:30 | pj a so 22:30 Ich – Einfach unverbesserlich 3: wšědnje 13:45, 15:45, 20:15 (nimo pó 16:15 a 20:30) | wu a srj 10:00 Ich – Einfach unverbesserlich w 3 D: wšědnje 15:00 a 17:15 (nimo nj) Das Pubertier – Der Film: wšědnje 14:30 a 18:30 | nj, wu a srj 12:30 | srj 10:15 Spider-Man: Homecoming w 3 D: pj, so, nj, wu 19:30 The Boss Baby: so, wu a srj 12:15 |wu 10:15 Bob der Baumeister – Das Mega Team – Der Kinofilm: nj, wu a srj 12:15 André Rieu – Das Maastricht Konzert 2017: nj 16:30 Emoji – Der Film: nj 14:30 Sie nannten ihn Spencer: štw 20:00 Greg’s Tagebuch – Böse Falle: wu 10:15 Kino-ekstra: Victoria – Männer und andere Missgeschicke: pó 17:15 a 20:15

Do kina (20.07.17)

štwórtk, 20. julija 2017 spisane wot:

20.7.2017–26.7.2017 Budyski filmowy palast: Valerian – Die Stadt der tausend Planeten w 3 D: wšědnje 14:15, 17:00 a 19:30 | pj a so 22:30 Ich – Einfach unverbesserlich 3: wšědnje 14:00, 16:15 (nimo pó 17:15) a 20:30 | pj a so 22:30 Ich – Einfach unverbesserlich 3 w 3 D: wšědnje 15:00 a 17:15 | nj, wu a srj 12:45 Spider-Man: Homecoming: pj, so, pó, srj 14:30 | štw, so, nj a wu 17:15 Spider-Man: Homecoming w 3 D: wšědnje 19:45 | pj a so 22:30 Das Pubertier: wšědnje 18:30 (nimo pó) | pj, so a srj 20:00 Hanni&Nanni – Mehr als beste Freunde: wu a srj 10:00 Bob der Baumeister – Das Mega Team: nj, wu a srj 12:15 Transformers: The Last Knight: pj 22:00 | nj 20:00 Girls’ Night Out: pj a srj 17:15 Pirates of the Caribbean 5: Salazars Rache: štw a wu 20:00 | so 22:00 Baywatch: nj, wu a srj 12:15 | wu 14:45 The Boss Baby: wu a srj 10:15 | nj, wu a srj 12:15 Überflieger – Kleine Vögel, großes Geklapper: wu a srj 10:15 Gregs Tagebuch – Böse Falle!: wu a srj 10:15 | štw a nj 14:45 Kino-ekstra: Happy Burnout: pó 17:15 a 20:15

Do kina (13.07.17)

štwórtk, 13. julija 2017 spisane wot:

13.7.2017–19.7.2017 Budyski filmowy palast: Spider-Man: Homecoming: wšědnje 14:15 Spider-Man: Homecoming w 3 D: wšědnje 17:00 a 19:30 | pj a so 22:30 Transformers: The Last Night: pj, so, nj a srj19:30 | so 22:30 Das Pubertier: wšědnje 15:00 (nimo pó), 18:30 a 20:30 (nimo nj) Ich – Einfach unverbesserlich: wšědnje 14:00 a 16:15 Ich – Einfach unverbesserlich w 3 D: wšědnje 15:00, 17:15 a 20:00 | nj, wu a srj 12:45 | pj a so 22:15 Baywatch: nj, wu a srj 12:30 | pj 22:30 The Boss Baby: wu a srj 10:30 | nj, wu a srj 12:15 Gregs Tagebuch – Böse Falle: wu a srj 10:15 | pj, so, nj a wu 17:15 Bob der Baumeister – Das Mega Team: nj, wu a srj 12:15 Girls’ Night Out: štw a srj 17:15 | pj 22:30 Pirates of the Caribbean: Salazars Rache: štw a wu 19:30 | nj 20:30 | so 22:30 Überflieger – Kleine Vögel, großes Geklapper: wu a srj 10:00 Hanni&Nanni – Mehr als beste Freunde: wu a srj 10:15

Kino-ekstra: A United Kingdom: pó 14:30, 17:15 a 20:15

Do kina (06.07.17)

štwórtk, 06. julija 2017 spisane wot:

6.7.2017–12.7.2017 Budyski filmowy palast: Das Pubertier: wšědnje 14:15, 18:30 (nimo srj) a 20:30 (nimo srj) | srj 18:45 a 20:45 Conni & Co. 2 – Das Geheimnis des T-Rex: wu a srj 10:00 Ich – Einfach unverbesserlich 3: wšědnje 14:00 a 16:15 Ich – Einfach unverbesserlich 3 w 3 D: wšědnje 15:15, 17:45 a 20:15 | nj, wu a srj 13:00 | pj a so 22:30 Auf der anderen Seite ist das Gras viel grüner: srj 19:45 The Boss Baby: nj, wu a srj 12:15 Girls’ Night Out: pj a so 22:15 Transformers: The Last Knight w 3 D: wšědnje 16:15 a 19:30 | pj a so 22:30 Baywatch: nj, wu a srj 12:30 | štw 19:30 | pj a so 22:30 Gregs Tagebuch – Böse Falle: wšědnje 17:00 (nimo pó) | wu a srj 10:15 Bob der Baumeister – Das Mega Team: nj, wu a srj 12:15 Pirates of the Caribbean – Salazars Rache: pj, so, nj a wu 19:30 | pó 14:30 Überflieger – Kleine Vögel, großes Geklapper: wšědnje 15:00 (nimo pó) | wu a srj 10:30 Hanni & Nanni – Mehr als beste Freunde: wu a srj 10:15

Kino-ekstra: Mit siebzehn: pó 17:15 a 20:15

Do kina (29.06.17)

štwórtk, 29. junija 2017 spisane wot:

29.6.2017–5.7.2017 Budyski filmowy palast: Transformers – The Last Knight w 3 D: wšědnje 14:30, 16:15 a 19:30 | pj a so 22:30 Girls’ Night Out: wšědnje 14:45, 17:15 (nimo pó) a 19:45 (nimo pó) | pó 17:00 a 20:00 | pj a so 22:15 Gregs Tagebuch – Böse Falle: wšědnje 17:30 | štw, so, pó a srj 14:45 Baywatch: wšědnje 20:00 (nimo pó) | pj a so 22:30 The Boss Baby: wu a srj 10:00 | nj, wu a srj 12:30 Bob der Baumeister – Das Mega Team: wu a srj 10:30 | nj, wu a srj 12:45 | pj, nj a wu 14:45 Pirates of the Caribbean – Salazars Rache: wšědnje 17:00 (nimo pó) a 19:45 | pj a so 22:30 Überflieger – Kleine Vögel, großes Geklapper: wšědnje 14:15 | wu a srj 10:15 | nj, wu a srj 12:30 Hanni & Nanni – Mehr als beste Freunde: wu a srj 10:15 | nj, wu a srj 12:30

Kino-ekstra: Elle: pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion: Girls’ Night Out wšědnje 14:35, 17:30 a 20:00 Overdrive: wšědnje 16:00 a 20:20 | pj a so 22:25 Ein Kuss von Beatrice: srj 17:20 Transformers – The Last Knight w 3 D: wšědnje 14:30 a 19:45 Transformers – The Last Knight: wšědnje 16:45 | pj a so 22:10 Bob der Baumeister– Das Mega Team: wšědnje 12:55 a 14:25 Wonder Woman: wšědnje 19:40 Die Mumie w 3 D: wšědnje 17:20 (nimo pó) | pj a so 22:30 Gregs Tagebuch – Böse Falle: wšědnje 15:20 Baywatch: wšědnje 18:00 Pirates of the Caribbean – Salazars Rache: wšědnje 12:45 Hanni & Nanni – Mehr als beste Freunde: wšědnje 12:30 The Boss Baby: wšědnje 12:30

Do kina (22.06.17)

štwórtk, 22. junija 2017 spisane wot:

22.6.2017–28.6.2017 Budyski filmowy palast: Transformers – The Last Knight w 3 D: wšědnje 14:00 (nimo štw), 16:15 a 19:30 | pj a so 22:45 Gregs Tagebuch – Böse Falle: wšědnje 17:15 Bob der Baumeister – Das Mega-Team: wšědnje 14:30 (nimo štw) | wu a srj 10:30 | nj, wu a srj 12:45 Wonder Woman: pj 16:30 | štw a pó 17:00 Wonder Woman w 3 D: wšědnje 19:45 (nimo srj) | pj a so 22:45 Baywatch: wšědnje 14:30 (nimo štw), 17:15 (nimo štw a pó) a 20:00 | pj a so 22:30 Winnetous Sohn: wu a srj 10:00 Girls’ Night Out: srj 19:45 Pirates of the Caribbean: Salazars Rache: wšědnje 16:30 (nimo pj a pó) a 19:45 (nimo pó) | pj a so 22:30 The Boss Baby: nj, wu a srj 12:30 Überflieger – Kleine Vögel, großes Geklapper: wšědnje 14:15 (nimo štw)wu a srj 10:15 | nj, wu a srj 12:15 Hanni & Nanni – Mehr als beste Freunde: wu a srj 10:15 | nj, wu a srj 12:15

Kino-ekstra: Lommbock: pó 17:15 a 20:15

Do kina (15.06.17)

štwórtk, 15. junija 2017 spisane wot:

15.6.2017–21.6.2017 Budyski filmowy palast: Wonder Woman w 3 D: wšědnje 14:15 (nimo štw a srj), 17:00 (nimo srj) a 20:00 | srj 16:30 | pj a so 22:50 Bob der Baumeister – Das Mega Team: wšědnje 14:14 (nimo štw a srj) a 16:00 (nimo srj) | srj 17:00 | nj 12:45 Transformers – The Last Knight w 3 D: srj 17:00 a 19:30 Die Mumie w 3 D: wšědnje 17:45 (nimo srj) a 20:15 (nimo srj) | pj a so 22:45 Baywatch: wšědnje 14:45 (nimo štw, pó a srj), 17:15 (nimo srj) a 19:45 (nimo srj) | pj a so 22:30 Pirates of the Caribbean – Salazars Rache: wšědnje 16:45 (nimo pó a wu), 19:45 (nimo pó) | wu 17:00 | pj a so 22:15 The Boss Baby: nj 12:30 | wu 13:15 Hanni & Nanni – Mehr als beste Freunde: nj 12:30 | pj a nj 14:30 Die Schlümpfe – Das verlorene Dorf: nj 12:30 | pó 15:00 Überflieger – Kleine Vögel, großes Geklapper: so 14:30 | wu 15:15

Kino-ekstra: Der Hundertjährige, der die Rechnung nicht bezahlte und verschwand: pó 14:30, 17:15 a 20:15

nawěšk

SERBSKE NOWINY podpěruja:

fueorg misain karten sorbisch

nowostki LND