Krajna koparska klasa
Trjebin – Radebeul2:5 (1:3)
Biskopicy II – Nowe Město 1:4 (0:1)
Chrósćicy – Mužakow 4:1 (1:0)
1. Radebeulski BC 20 49 : 16 52
2. Laubegast 20 56 : 26 42
3. Čerwj.-běli Mužakow 20 47 : 29 42
4. FC Neugersdorf II 20 51 : 26 34
5. FSV Nowosólc-Hródk 21 45 : 37 33
6. Nowe Město 19 36 : 34 28
7. SJ Chrósćicy 21 33 : 35 28
8. SZ Horni kraj-Sprjewja 20 45 : 46 27
9. Drježdźanski SC 20 34 : 41 25
10. SG Weixdorf 20 34 : 46 23
11. ST Trjebin 21 32 : 57 20
12. Zschachwitz 20 36 : 63 16
13. Biskopičanske KT II 20 16 : 58 0
wokrjesna klasa, stafla III
Njeswačidło II – Mały Wosyk 0:4 (0:1)
Radwor II – Porchow II 4:2 (1:0)
1. ST Huska 16 69 : 9 48
2. Biskopičanske KT III 15 83 : 27 35
3. ST Bart 14 46 : 14 34
4. Mały Wosyk 16 58 : 27 34
5. ST Hnašecy-Dobruša II 13 38 : 27 23
6. ST Radwor II 16 27 : 48 17
Krajna koparska klasa
Nowe Město – Drježdźanski SC 4:0 (0:0)
Neugersdorf II – Chrósćicy 0:2 (0:0)
Radebeul – Horni kraj Sprjewja 3:0 (1:0)
Nowosólc-Hródk – Zschachwitz 6:1 (4:0)
Mužakow – Trjebin2:0 (1:0)
Laubegast – Biskopicy II 1:0 (0:0)
1. Radebeul 19 44 : 14 49
2. Mužakow 19 46 : 25 42
3. Laubegast 19 55 : 25 41
4. Nowosólc-Hródk 20 44 : 36 32
5. Neugersdorf II 19 45 : 26 31
6. Horni kraj Sprjewja 19 45 : 44 27
7. Drježdźanski SC 19 34 : 35 25
8. Nowe Město 18 32 : 33 25
9. SJ Chrósćicy 20 29 : 34 25
10. SG Weixdorf 19 32 : 46 20
11. ST Trjebin 20 30 : 52 20
12. Zschachwitz 20 36 : 63 16
13. Biskopičanske KT II 19 15 : 54 0
wokrjesna liga, stafla II
Lubuš – Njeswačidło4:3 (2:2)
Wulke Ždźary – Rakecy II 2:1 (0:0)
Łaz/Běły Chołmc – Hory II 4:2 (1:1)
Ralbicy/Hórki II – Wojerecy II 0:3 (0:2)
Łuty – Radwor1:1 (1:0)
Nadrózna Hrabowka – Bluń 4:0 (1:0)
1. HZ Wulke Ždźary 20 49 : 27 43
2. ST Radwor 20 62 : 24 38
3. HZ Łaz/Běły Chołmc 20 48 : 29 38
4. ST Ćisk II 20 35 : 27 36
5. ST Lubuš 20 42 : 30 33
6. FSV Łuty 20 39 : 25 30
7. Nowe Město II 20 31 : 36 27
8. LSV Hory II 20 33 : 38 24
9. ST Nadr. Hrabowka 20 37 : 43 24
10. Rakečanske ST II 20 29 : 38 24
11. Wojerowski FC II 20 37 : 53 22
12. Mód.-běli Njeswačidło 20 36 : 54 18
13. LSV Bluń 20 29 : 52 16
14. Sokoł Ralbicy/Hórki II 20 21 : 52 10
wokrjesna liga, stafla I
Budyšin – Porchow1:1 (0:1)
Hodźij – Concordia Załom 0:2 (0:2)
1. Traktor Malešecy 20 70 : 21 46
2. ST Horni kraj Sprj. II 20 78 : 30 45
3. ST Budyšin 20 56 : 23 38
4. FV Concordia Załom 20 60 : 29 36
5. TSV Wjernarjecy 20 44 : 34 35
Regionalna koparska liga
RB Lipsk II – Budissa Budyšin 2:0 (4:1)
BFC Dynamo – Babelsberg 2:1 (0:0)
Choćebuz – Hertha BSC II 1:1 (0:0)
Neugersdorf – Fürstenwalde 0:1 (0:0)
1. Jena 30 62 : 20 71
2. Energija Choćebuz 30 50 : 21 60
3. RB Lipsk II 30 61 : 38 53
4. Berlinski AK 29 50 : 36 51
5. FC Viktoria Berlin 30 58 : 43 49
6. Hertha BSC II 30 41 : 39 45
7. SV Babelsberg 03 30 43 : 40 43
8. VfB Auerbach 30 46 : 44 43
9. Wacker Nordhausen 28 38 : 41 42
10. FC Neugersdorf 30 34 : 29 40
11. BFC Dynamo 28 46 : 45 39
12. Lok Lipsk 29 45 : 46 37
13. Meuselwitz 29 29 : 31 35
14. FC Schönberg 29 42 : 52 35
15. Fürstenwalde 30 40 : 55 35
16. FSV Luckenwalde 30 32 : 63 23
17. Budissa Budyšin 30 26 : 55 18
18. Neustrelitz 30 26 : 71 10
krajna liga
Freiberg – Markkleeberg 0:2 (0:0)
Lößnitz – Eilenburg0:1 (0:0)
Reichenbach – Kamjenc 1:0 (0:0)
1. FC Eilenburg 22 62 : 16 58
2. Jednota Kamjenc 22 49 : 21 48
3. FC Grimma 22 46 : 22 48
4. Hohenstein-Ernstthal 21 53 : 31 39
5. Wocl Riesa 22 49 : 42 34
6. Pirna-Copitz 22 37 : 36 29
7. Markkleeberg 22 35 : 44 28
8. Přezjednota Niska 21 31 : 36 24
9. Rapid Kamjenica 22 38 : 41 23
10. Empor Glauchau 21 37 : 43 22
Krajna koparska klasa
Horni kraj Sprjewja – Mužakow 1:2 (0:0)
Biskopicy II – Nowosólc-Hródk 1:5 (1:3)
Chrósćicy – Nowe Město 0:0 (0:0)
Trjebin – Neugersdorf II 3:1 (1:0)
1. Radebeulski BC 18 41 : 14 46
2. Mužakow 18 44 : 25 39
3. Laubegast 18 54 : 25 38
4. FC Neugersdorf II 18 45 : 24 31
5. Nowosólc-Hródk 19 38 : 35 29
6. Horni kraj Sprjewja 18 45 : 41 27
7. Drježdźanski SC 18 34 : 31 25
8. Nowe Město n. Sprje. 17 28 : 33 22
9. SJ Chrósćicy 19 27 : 34 22
10. SG Weixdorf 19 32 : 46 20
11. Trjebin 19 30 : 50 20
12. Zschachwitz 19 35 : 57 16
13. Biskopičanske KT II 18 15 : 53 0
wokrjesna wyša liga
Kulow – Ralbicy/Hórki 0:2 (0:2)
Großröhrsdorf – Kumwałd 3:0 (2:0)
Połčnica – Germania Budyšin 3:2 (0:0)
Bukecy – Ottendorf-Okrilla 2:1 (0:0)
1. ST Ćisk 23 80 : 17 55
2. Sokoł Ralbicy/Hórki 23 61 : 30 46
3. Rakečanske ST 23 56 : 35 45
4. ST Hnašecy-Dobruša 23 46 : 35 42
5. SC Großröhrsdorf 23 33 : 26 35
6. Póst Germ. Budyšin 23 39 : 44 31
7. Motor Kumwałd 23 42 : 51 31
8. LSV Hory 23 52 : 42 29
9. Wojerowski FC 23 48 : 44 28
10. ST Kinspork/Łužnica 23 43 : 39 28
11. Módro-běli Kulow 23 39 : 44 26
12. Drohotka Ramnow 23 33 : 50 23
13. Zeleno-běli Bukecy 23 36 : 68 22
14. ST Wjelećin 23 44 : 78 22
15. FV Ottendorf-Okrilla 23 33 : 58 21
16. TSV Połčnica 23 35 : 59 18
Regionalna koparska liga
RB Lipsk II – Meuselwitz 1:1 (0:0)
Energija Choćebuz – Neustrelitz 6:1 (3:0)
Nordhausen – Jena2:4 (1:3)
Luckenwalde – Fürstenwalde 3:2 (1:1)
Lok Lipsk – Auerbach 1:3 (0:0)
FC Viktoria – Babelsberg 03 2:1 (1:1)
Schönberg – BFC Dynamo 3:0 (2:0)
Hertha BSC II – Berlinski AK 2:0 (1:0)
Neugersdorf – Budissa Budyšin 2:0 (1:0)
1. Jena 28 57 : 18 65
2. Energija Choćebuz 28 48 : 19 58
3. RB Lipsk II 28 54 : 33 50
4. Berlinski AK 27 44 : 35 47
5. FC Viktoria 28 55 : 40 46
6. Babelsberg 03 28 41 : 35 43
7. Hertha BSC II 28 37 : 37 41
8. Neugersdorf 28 33 : 25 40
9. Auerbach 28 41 : 40 39
10. Nordhausen 26 36 : 37 39
11. Lok Lipsk 27 43 : 42 37
12. Meuselwitz 28 27 : 28 35
13. Schönberg 28 41 : 51 34
14. BFC Dynamo 26 43 : 44 33
15. Fürstenwalde 28 36 : 55 29
16. Luckenwalde 28 32 : 56 23
17. Budissa Budyšin 28 23 : 50 15
18. Neustrelitz 28 23 : 69 7
Krajna koparska liga mužow
Markkleeberg - Rapid Kamjenica0:3 (0:1)
1. Eilenburg 21 61 : 16 55
2. Kamjenc 21 49 : 20 48
3. Grimma 21 45 : 21 47
4. Hohenstein-E. 20 49 : 30 36
5. Wocl Riesa 21 48 : 41 33
6. Pirna-Copitz 21 36 : 32 29
7. Markkleeberg 21 33 : 44 25
8. Niska 20 29 : 34 23
9. Rapid Kamjenica 21 38 : 41 22
10. Lößnitz 20 22 : 30 22
11. Glauchau 20 35 : 41 21
12. Reichenbach 20 20 : 34 16
13. Freiberg 20 30 : 57 16
14. Zwenkau II 21 23 : 50 15
15. Taucha 20 18 : 45 2
16. Zhorjelc 0 0 : 0 0
Wokrjesna wyša koparska liga
Sokoł Ralbicy/Hórki
– LSV Hory 19205:2 (3:0)
Wojer. FC – Módro-běli Kulow 1:0 (0:0)
1. ST Ćisk 1993 22 77 : 15 52
2. Rakečanske ST 22 55 : 32 45
3. Sokoł Ralbicy/Hórki 22 59 : 30 43
4. ST Hnašecy-Dobruša 22 44 : 34 39
5. SC Großröhrsdorf 22 30 : 26 32
6. Póst Germania Budyšin 22 37 : 41 31
7. Motor Kumwałd 22 42 : 48 31
8. Wojerowski FC 22 47 : 42 28
9. ST Kinspork/Łužnica 22 41 : 36 28
10. LSV Hory 1920 22 51 : 42 26
11. Módro-běli Kulow 22 39 : 42 26
12. Drohotka Ramnow 21 32 : 46 23
13. FV Ottend.-Okrilla 05 22 32 : 56 21
Wokrjesna koparska liga, stafla II
Ćisk II – Wojerowski FC II 3:1 (1:0)
Ralbicy/Hórki II – ST Radwor 1:2 (1:1)
Łuty – Njeswačidło6:0 (6:0)
1. HZ Wulke Ždźary 18 46 : 23 40
2. HZ Łaz/Běły Chołmc 18 43 : 22 35
3. ST Radwor 18 58 : 22 34
4. ST Ćisk II 18 33 : 26 32
5. FSV Łuty 18 37 : 22 29
6. ST Lubuš 18 36 : 26 27
7. LSV Hory II 18 30 : 33 23
8. Nowe Město n. S. II 18 26 : 35 23
9. Rakečanske ST II 18 23 : 35 21
10. Nadrózna Hrabowka 18 29 : 39 20
Wokrjesna wyša koparska liga
Kumwałd – Kulow5:3 (2:1)
Hory – Ćisk1:1 (0:0)
Ralbicy/Hórki – Wojerecy3:1 (1:1)
1. ST Ćisk 22 77 : 15 52
2. Rakečanske ST 22 55 : 32 45
3. Sokoł Ralbicy/Hórki 21 54 : 28 40
4. ST Hnašecy-Dobruša 22 44 : 34 39
5. SC Großröhrsdorf 22 30 : 26 32
6. Póst German. Budyšin 22 37 : 41 31
7. Motor Kumwałd 22 42 : 48 31
8. ST Kinspork/Łužnica 22 41 : 36 28
9. LSV Hory 21 49 : 37 26
10. Módro-běli Kulow 21 39 : 41 26
11. Wojerowski FC 21 46 : 42 25
12. Drohotka Ramnow 21 32 : 46 23
13. FV Ottendorf-Okrilla 22 32 : 56 21
14. Zeleno-běli Bukecy 22 34 : 67 19
15. ST Wjelećin 22 41 : 77 19
16. TSV Połčnica 21 29 : 56 12
Wokrjesna koparska liga, stafla II
Njeswačidło – Bluń 4:4 (0:2)
Radwor – Łaz/Běły Chołmc 3:2 (2:0)
1. HZ Wulke Ždźary 17 45 : 21 40
2. HZ Łaz/Běły Chołmc 17 41 : 21 32
3. ST Radwor 17 56 : 21 31
4. ST Ćisk II 17 30 : 25 29
5. FSV Łuty 17 31 : 22 26
6. ST Lubuš 17 34 : 25 24
7. LSV Hory II 17 30 : 31 23
8. Rakečanske ST II 17 22 : 32 21
9. Nowe Město n. Sprje. II 17 24 : 35 20
10. Wojerowski FC II 17 29 : 46 18
11. Módro-běli Njeswači. 17 32 : 43 17
12. Nadrózna Hrabowka 17 26 : 38 17
13. LSV Bluń 17 27 : 44 16
14. Sokoł Ralbicy/Hórki II 17 19 : 42 10
Wokrjesne pokalne koło – štwórćfinale
Wojerecy – Drohotka Ramnow 6:3 (1:2)
Hnašecy/Dobruša II
– Großnaundorf1:2 (1:0)
Sokoł Ralbicy/Hórki – Ćisk 3:2 (1:1)
Němske Pazlicy – Rakecy 1:3 (0:0)
Wokrjesna koparska liga, stafla I
Großharthau – Germ. Budyšin II 3:2 (2:1)
Wulka Dubr./Min. – ST Budyšin 3:0 (1:0)
1. ST Horni kraj-Sprje. II 17 70 : 23 41
2. Traktor Malešecy 17 61 : 18 40
3. FV Concordia Załom 17 57 : 26 33
4. ST Budyšin 17 52 : 21 31
5. TSV Wjernarjecy 17 41 : 31 29
6. Postup Großharthau 17 43 : 38 23
7. Wulka Dubr./Minakał 17 37 : 37 23
8. ST Porchow 17 26 : 27 22
9. ST Hodźij 17 31 : 54 20
Wokrjesna koparska liga, stafla III
Großröhrsdorf II – Mar. hwězda 4:0 (2:0)
Frankenthal – Němske Pazlicy 0:1 (0:0)
Liegau-Augustusbad – Njebjelčicy 0:4 (0:2)
1. SG Großnaundorf 17 56 : 15 42
2. Natw. Němske Pazlicy 17 42 : 21 38
3. TSV Wachau 16 57 : 22 35
4. SJ Njebjelčicy 17 32 : 27 30
5. SV Haselbachtal 17 40 : 26 28
6. SG Frankenthal 17 36 : 26 26
7. Zeleno-běli Sepicy 17 40 : 34 26
8. SC Großröhrsdorf II 17 36 : 32 25
9. Arnsdorfske KT 17 22 : 25 22
10. ST Marijina hwězda 15 23 : 26 18
11. SV Hermsdorf 17 24 : 45 16
12. SZ Wóslink/Skaskow 17 17 : 49 11
13. ST Drjewnica 17 13 : 52 10
14. Liegau-Augustusbad 16 17 : 55 5
krajna klasa
Zschachwitz – Mužakow 3:5 (2:3)
Chrósćicy – Biskopicy II 4:0 (1:0)
1. Radebeul 17 40 : 11 46
2. Laubegast 15 44 : 20 34
3. Mužakow 16 41 : 24 33
4. Neugersdorf II 16 41 : 17 31
5. Nowosólc-Hródk 16 31 : 32 23
6. Drježdźanski SC 16 31 : 29 21
7. Chrósćicy 16 26 : 25 21
8. Horni kraj Sprjewja 14 35 : 35 18
9. Nowe Město 15 26 : 32 18