njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń, mjez druhim z powěsćemi tydźenja
11:20 Tura po Łaćonskej Americe – pućowanske dožiwjenja
11:45 Wustajeńca Iris Brankačkoweje
12:00 Katolske nabožne wusyłanje
(farar Daniel Dzikiewicz)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo iniciatiwje za Serbski sejm a wo serbskej konfirmaciji w Janšojcach
13:00 Delnjoserbski koncert po přećach připosłucharjow
13:40 Nabožne wusyłanje
(Bernd Pittkunings)
njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń
11:20 Korlu Bohuwěra Šěcu počesćili
11:30 Rozmołwa wo bičwolejbulowym finalu w Miłoćicach
11:45 20 lět Nukstock
12:00 Nabožne wusyłanje
(Christoph Rummel)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo škodach rybarjow horcoty dla
13:00 Estiska hudźba na festiwalu w Rudolstadće
13:40 Nabožne wusyłanje
(Dieter Schütt)
po tym zbožopřeća
njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń, mjez druhim z přehladom powěsćow tydźenja
11:20 50 lět Praske nalěćo
11:50 Live z 50. jubileja Zdźěrjanskeje cyrkwje
12:00 Nabožne wusyłanje
(Gabriš Nawka)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo nowym digitalnym projekće Serbskeho instituta
13:00 Kokoty w Delnjej Łužicy
13:40 Nabožne wusyłanje
(Dieter Schütt)
po tym zbožopřeća
njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń, mjez druhim z powěsćemi tydźenja
11:20 Bětnarjec mandźelskaj z pomocliwej žiłku
11:35 K 80tym narodninam Křesćana Krawca
12:45 Instalaterojo něhdy a dźensa
12:00 Nabožne wusyłanje
(superintendent Jan Malink)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo Picnjanskim rybarskim swjedźenju
13:00 Hudźbne pućowanje – Šotiska
13:40 Nabožne wusyłanje
(Helmut Leipner)
njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń, mjez druhim wo putnikowanju serbskich ministrantow do Roma
11:15 Suchota a horcota w Hornjej Łužicy
11:45 Rozmołwa z nowej intendantku Serbskeho ludoweho ansambla Judith Kubicec
12:00 Nabožne wysyłanje
(farar Měrćin Deleńk)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim z přinoškom na temu „Serbska rěč w swójbach“
13:00 Choćebuski komponist Hans Hütten
13:40 Nabožne wusyłanje
(Hartmut Leipner)
njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń, mjez druhim z powěsćemi tydźenja
11:20 Młode hudźbne talenty: Mytowanski koncert z SLA
11:45 100. narodniny Jakuba Kućanka
12:00 Nabožne wysyłanje
(fararka Jadwiga Malinkowa)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim z naprašowanjom wo plastikowych wotpadkach a komentarom „Tak ja to widźu“
13:00 Carl Blechen 220 lět
13:40 Nabožne wusyłanje
(Christiana Piniekowa)
njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń, mjez druhim z přehladom powěsćow tydźenja
11:20 Přewodźamy Witaj-dźěći
11:45 Hudźba do lěća
12:00 Nabožne wusyłanje
(Hans-Friedrich Fischer)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo nowej wustajeńcy w Choćebuskim Serbskim domje
13:00 Serbski komponist Dieter Nowka
13:30 Nabožne wusyłanje
(Bernd Pittkunings)
po tym zbožopřeća
njedźelu hornjoserbsce
11:00 Live z Njebjelčanskeho gmejnskeho swjedźenja, mjez druhim z rozprawami a rozmołwami
12:00 Nabožne wusyłanje
(Jan Malink)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo Serbskim blidźe Choćebuskeho Serbskeho muzeja a wo rěčnym kursu za dźěći
13:00 Madźarska mjeńšina w Rumunskej
13:30 Nabožne wusyłanje
(Helmut Hupac)
po tym zbožopřeća
njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń, mjez druhim wo koparskim turněrje žonow w Šwicarskej
11:20 Serbsko-słowjanske sokołske styki dźensa
11:30 Korjenje Serbskeho Sokoła
12:00 Nabožne wusyłanje
(Tomasz Dawidowski)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim z wopytom w Transkarpaciskej
13:00 Mazurki swěta
13:30 Nabožne wusyłanje
(Adelheid Dawmowa)
po tym zbožopřeća
njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń, mjez druhim wo wšosokołskim zlěće w Praze
11:20 Serbski tydźeń w Ljouwerće
11:45 Złoty měšniski jubilej Gerata Wornarja
12:00 Nabožne wusyłanje
(Christoph Rummel)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo konferency wo wjelkach
13:00 60 lět Ludowe nakładnistwo Domowina
13:30 Nabožne wusyłanje
(Madlena Norbergowa)
po tym zbožopřeća