njedźelu, hornjoserbsce
11:00 Łužica tónle tydźeń
11:20 Kak namakam sej partnera?
11:45 Nowa zběrka Kita Lorenca
12:00 Nabožne wusyłanje
(Christoph Rummel)
po tym Zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin
13:00 Z hudźbu w rozmołwje: Marja Elikowska-Winklerowa
13:40 Nabožne wusyłanje
(Dieter Schütt)
po tym Zbožopřeća
póndźelu, hornjoserbsce
09:00 Putniske kemše z Róžanta
11:00 Pokiwy
11:15 Nowe hudźbne nahrawanja
12:00 Hudźbne talenty: Walentin Bjedrich
delnjoserbsce
12:30 do 14:00
Swójbny program, mjez druhim wo swjatkownym pućowanju a wo dnju młynow
njedźelu, hornjoserbsce
11:00 Łužica tónle tydźeń, mjez druhim z přehladom powěsćow tydźenja
11:20 Hudźbne wusyłanje k 25. posmjertninam Jurja Winarja
12:00 Nabožne wusyłanje
(Jan Malink)
po tym Zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo młodej serbskej maćeri z Choćebuza
13:00 Hudźbny postrow k dnjej maćerje
13:40 Nabožne wusyłanje
(Hartmut Leipner)
po tym Zbožopřeća
njedźelu, hornjoserbsce
11:00 Aktualne powěsće
11:20 Moja melodija: 15 lět skupina DeyziDoxs
11:45 Do mytowanskeho koncerta hudźbnych talentow w SLA
12:00 Nabožne wusyłanje
(Jadwiga Malinkowa)
po tym Zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo wuknjenju w cuzym kraju – šulerska wuměna
13:00 Tematiske wusyłanje „Pola błótowskich rybarjow“
13:40 Nabožne wusyłanje
(Helmut Kurjo)
po tym Zbožopřeća
Njedźelu, hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń, mjez druhim z přehladom powěsćow tydźenja
11:20 30 lět katastrofa w Černobylu
11:45 300. jubilej Sulšečanskeje kapałki
12:00 Nabožne wusyłanje
(Hans Friedrich Fischer)
po tym Zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo mjezynarodnym dnju knihow
13:00 Delnjoserbska literatura
13:30 Nabožne wusyłanje
(Madlena Norbergowa)
po tym Zbožopřeća
Njedźelu, hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń, mjez druhim z přehladom powěsćow
11:20 Moja zahrodka – zjimanje temoweho tydźenja
11:45 Wojerowske swjedźenske hudźbne dny
12:00 Nabožne wusyłanje
(Jan Malink)
po tym Zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo drastowym balu towarstwa Pśěza
13:00 Koncert po hudźbnych přećach připosłucharjow
13:30 Nabožne wusyłanje
(Bernd Pittkunings)
po tym Zbožopřeća
Njedźelu, hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń, mjez druhim ze zazběhom akcije „Moja zahrodka“
11:20 45 lět Serbski muski chór Delany
11:45 12. čitanske wubědźowanje
12:00 Nabožne wusyłanje
(Beno Jakubaš)
po tym Zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo załožbje za rěčnu šulu a muzej
13:00 Serbske, čěske a pólske nalětnje melodije“
13:30 Nabožne wusyłanje
(H. Dawmowa)
po tym Zbožopřeća
Njedźelu, hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń z přehladom powěsćow
11:20 25 lět po zawjedźenju nabožiny jako šulski předmjet
11:45 Recensija knihi Dietricha Šołty wo Jurju Brězanu
12:00 Nabožne wusyłanje
(Thomas Hänchen)
po tym Zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo premjerje noweje delnjoserbskeje dźiwadłoweje hry
13:00 Na wopyće w Šotiskej
13:30 Nabožne wusyłanje
(Hans Christian Schütt)
po tym Zbožopřeća
ćichi pjatk, hornjoserbsce
11:00 Powěsće
11:10 Feliks Brojer a jeho kompozicija „Stabat mater“
11:20 Oratorij „Serbski rekwiem“
12:00 Nabožne wusyłanje
(fararka Jadwiga Malinkowa)
12:15 Jutry zwony mjelča – klepotanje
delnjoserbsce
12:30 Program za cyłu swójbu mjez druhim: Nabožne wusyłanje ze słowom k dnjej (Helmut Hupac); jutrowne kulturne poručenja; pokazki na jutrowny program a gratulacije
jutrowničku, hornjoserbsce
11:00 Powěsće
11:15 Oratorij „Nalěćo“
12:00 Nabožne wusyłanje
(farar Christoph Rummel)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Program za cyłu swójbu mjez druhim: Nabožne wusyłanje ze słowom k dnjej (Hans-Christoph Schütt), aktualny magacin z powěsćemi, jutrowne spěwanje z chórom Łužyca a z komentarom Bernda Pittkuningsa „Tak ja to widźu“
13:00 Tematiske wusyłanje „Nalěćo w serbskej literaturje a hudźbje
po tym gratulacije
jutry póndźelu, hornjoserbsce
11:00 Powěsće
11:10 To běchu lětuši křižerjo – rozprawnistwo wo wšěch křižerskich procesionach (ličby kři-žerjow a wjerški)
11:35 Zwony we Łužicy
12:00 Nabožne wusyłanje
(farar Gabriš Nawka)
delnjoserbsce
njedźelu, hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń, mjez druhim pokazka na akciju: „ Zwony do wutrobow zwonja“
11:20 Witaj, rjane nalěćo! (literarno-hudźbne wusyłanje)
11:45 Jubilar: Basnik Beno Budar – 70 lět
12:00 Nabožne wusyłanje
(farar Clemens Hrjehor)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin
13:00 Z hudźbu w rozmołwje – Werner Měškank
13:40 Nabožne słowo
(Manfred Hermaš)
po tym zbožopřeća
njedźelu, hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń, mjez druhim wo sokołskim volleyballowym turněrje
11:20 Słuchohra: „Wopyt w psychiatriji“
11:45 Recensija k inscenaciji NSLDź „Jakni mužojo“
12:00 Nabožne wusyłanje
(Jan Malink)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mj. dr. wo wubědźowanju młodych hudźbnych talentow
13:00 Portrety delnjoserbskich žonow
13:40 Nabožne słowo
(Christina Kliemowa)
po tym zbožopřeća