Do kina (20.06.19)

štwórtk, 20. junija 2019 spisane wot:

20.6.–26.6.2019 Budyski filmowy palast: Pets 2 w 3 D: nj 16:30 Pets 2: nj 14:30 Drei Schritte zu Dir: wšědnje 17:15 a 20:00 | štw, so, nj a wu 14:30 | pj a so 22:30 Men in Black: International: wšědnje 17:30 (nimo pj) Men in Black: International w 3 D: wšědnje 20:00 | pj a so 22:45 Aladdin w 3 D: štw, so a wu 14:30 | so 14:45 Aladdin: wšědnje 17:00 a 19:45 John Wick: wšědnje 19:30 (nimo pó) | pj a so 22:15 Rocketman: štw, so a wu 17:00 | pj 17:30 Pokémon Meisterdetektiv Pikachu: nj 14:45 | štw, so a wu 15:00 Pokémon Meisterdetektiv Pikachu w 3 D: nj 12:15 Royal Corgi: nj 12:30 | štw, so a wu 15:00 Willkommen im Wunder Park: nj 12:15 Alfons Zitterba­cke: nj 12:30 Glam Girls: pj a srj 17:00 X-Men: Dark Phoenix: pj a so 22:30

Kino-ekstra: Greta: pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

Pets 2: nj 14:00 Ein Dorf zieht blank: srj 10:00 Long Shot: wšědnje 14:45, 17:15 a 19:45 | pj a so 22:35 Drei Schritte zu Dir: wšědnje 15:15 (nimo nj), 17:45 (nimo nj) a 20:15 (nimo nj) | nj 14:50, 17:30 a 20:00 | pj a so 22:40 X-Men:Dark Phoenix w 3 D: wšědnje 20:05 Men in Black: International w 3 D: wšědnje 20:00 Men in Black:International: wšědnje 17:35 | pj a so 22:25 Royal Corgi: so 13:15 | nj 12:00 Pokémon Meisterdetektiv Pikachu: so a nj 12:30 Aladdin: wšědnje 15:00 | so a nj 12:20 TKKG: wšědnje 15:05 (nimo nj a srj) | so 13:00 | nj 12:45 | srj 15:20 Godzilla II: wšědnje 17:10 (nimo srj) John Wick: pj a so 22:20 Goliath96: srj 17:30

Do kina (13.06.19)

štwórtk, 13. junija 2019 spisane wot:

13.6.–19.6.2019 Budyski filmowy palast: Men in Black: International: štw, so, nj a wu 14:30 Men in Black: International w 3 D: wšědnje 17:15 a 20:00 | pj a so 22:45 Drei Schritte zu Dir: srj 19:45 X-Men: Dark Phoenix: wšědnje 17:00 a 19:30 Aladdin w 3 D: wšědnje 20:00 (nimo srj) Aladdin: wšědnje 17:15 (nimo srj) | štw, so, nj a wu 14:30 Rocketman: wšědnje 17:00 (nimo pó) John Wick: wšědnje 19:45 (nimo pó) | pj a so 22:30 Pokémon Meisterdetektiv Pikachu: štw, so, nj a wu 14:45 Pokémon Meisterdetektiv Pikachu w 3 D: nj 12:30 Royal Corgi: štw, so, nj a wu 15:00 Willkommen im Wunder Park: nj 12:30 Alfons Zitterbacke: nj 12:30 Glam Girls: pj a so 22:45 After Passion: nj 12:45 Avengers: Endgame: pj a so 22:00

Kino-ekstra: This Mountain Life: pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

Do kina (06.06.19)

štwórtk, 06. junija 2019 spisane wot:

6.6.–12.6.2019 Budyski filmowy palast: X-Men: Dark Phoenix: wšědnje 14:45 (nimo srj) X-Men: Dark Phoenix w 3 D: wšědnje 17:15 a 20:00 | pj, so a nj 22:30 Men in Black: International w 3 D: srj 20:00 Aladdin w 3 D: wšědnje 17:00 a 19:45 (nimo srj) | pj, so a nj 22:30 Aladdin: wšědnje 14:45 (nimo srj) Rocketman: wšědnje 17:45 (nimo pó) a 19:30 John Wick: wšědnje 20:15 (nimo pó) | pj, so a nj 23:00 Pokémon Meisterdetektiv Pikachu: wšědnje 17:15 Pokémon Meisterdetektiv Pikachu: w 3 D: wšědnje 14:45 (nimo srj) Royal Corgi: wšědnje 14:00 (nimo srj) Willkommen im Wunder Park: nj a pó 12:00 Alfons Zitterbacke: nj a pó 12:30 Dumbo: nj a pó 12:15 Glam Girls: wšědnje 15:45 (nimo pó) After Passion: nj a pó 12:00 Avengers: Endgame: pj, so a nj 22:00

Kino-ekstra: Van Gogh – An der Schwelle zur Ewigkeit: pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

Do kina (29.05.19)

srjeda, 29. meje 2019 spisane wot:

30.5.–5.6.2019 Budyski filmowy palast: Rocketman: wšědnje 17:15 a 20:15 (srj) | pj a so 22:45 TKKG: nj 14:30 X-Men: Dark Phoenix w 3 D: srj 20:15 Aladdin w 3 D: wšědnje 17:15 | štw, pj, so a nj 20:00 | pó, wu a srj 20:15 | pj a so 22:45 Aladdin: wšědnje 14:30 (nimo srj) John Wick: wšědnje 19:30 (nimo pó) | pj, so a pó 22.15 Avengers: Endgame w 3 D: štw, pj, so a nj 16:30 a 20:15 Pokémon Meisterdetektiv Pikachu: wšědnje 17:30 Pokémon Meisterdetektiv Pikachu w 3 D: wšědnje 14:45 (nimo srj) Royal Corgi: wšědnje 15:00 (nimo pó a srj) Glam Girls: wšědnje 17:00 (nimo pó) a 20:00 (nimo pó a srj) | so 22.15 Willkommen im Wunder Park: štw, so a nj 12:45 Alfons Zitterbacke: štw, so a nj 12:30 Dumbo: štw, so a nj 12:00 Ostwind: štw, so a nj 12:00 After Passion: štw, pj a so 14:15 Monsieur Claude: štw, so a nj 12:30 Der Fall Collini: pj 22.15

Kino-ekstra: Das Haus am Meer: pó 14:30, 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

Rocketmen: wšědnje 14:45, 17:15 a 19:45 | štw, pj a so 22:40 Godzilla II w 3 D: wšědnje 17.10 a 19:50 Godzilla II: wšědnje 14:30 | štw, pj a so 22:30 TKKG: nj 15:00 John Wick: wšědnje 20:00 | štw, pj a so 22:10 Aladdin w 3 D: wšědnje 19:30 Aladdin: wšědnje 14:50 a 17:25 | štwm pj, so a nj 12:15 | štw, pj a so 22:15 Der Fall Collini: srj 17:10 Pokémon Meisterdetektiv Pikachu: wšědnje 15:00 (nimo nj) | štw, pj, so a nj 12:45 Glam Girls: wšědnje 17:30 (nimo srj) Royal Corgi: štw, pj, so a nj 13:00 Willkommen im Wunder Park: štw, pj, so a nj 12:30

Do kina (23.05.19)

štwórtk, 23. meje 2019 spisane wot:

23.5.–29.5.2019 Budyski filmowy palast: Pokémon Meisterdetektiv Pikachu w 3 D: wšědnje 17:00 Pokémon Meisterdetektiv Pikachu: štw, so, nj a wu 14:30 | wšědnje 19:30 (nimo pó a srj) | pó a srj 19:45 Glam Girls: wšědnje 17:30 a 19:45 (nimo pó a srj) | pj, so a srj 22:00 Royal Corgi: nj 12:45 | štw, so, nj a wu 15:00 Avengers: Endgame: pj a so 22:00 | srj 22:15 Avengers: Endgame w 3 D: wšědnje 16:00 a 19:45 (nimo srj) Der goldene Handschuh: pj 23:00 Der Fall Collini: wšědnje 17:00 (nimo nje a pó) Alfons Zitterbacke: štw, so, nj a wu 14:00 Willkommen im Wunder Park: nj 12:30 Dumbo: nj 12:30 After Passion­: štw, so, nje a wu 14:45 Monsieur Claude 2: nj 12:00 Godzilla 2: King of the Monsters w 3 D: nsrj 20:15 Aladdin w 3 D: wšědnje 17:15 a 20:00 (nimo srj) | srj 19:30 | štw, so, nj a wu 14:30 | pj, so a srj 22:45 Friedhof der Kuscheltiere: srj 22:30 | so 23:00 John Wick: Kapitel 3: wšědnje 19:30 (nimo srj) | pj, so a srj 22:30 Ostwind – Aris Ankunft: nj 12:15

Kino-ekstra: Anderswo. Allein in Afrika: nj a pó 17:15 | pó 20:15

Wojerowski CineMotion:

Do kina (16.05.19)

štwórtk, 16. meje 2019 spisane wot:

16.5.–22.5.2019 Budyski filmowy palast: Pokémon Meisterdetektiv Pikachu w 3 D: wšědnje 17:00 a 19:30 (nimo srj) Pokémon Meisterdetektiv Pikachu: štw, so, nj a wu 14:30 | srj 20:15 Glam Girls: wšědnje 16:15 | štw, pj, so, nj a wu 20:15 | pó a srj 20:30 | pj a so 23:00 | štw, so, nje a wu 14:00 Royal Corgi: nj 12:00 | štw, so, nj a wu 14:00 | pj a pó 16:00 | srj 15:45 Avengers: Endgame: wšědnje 16:30 (nimo pó) a 18:00 (nimo srj) Avengers: Endgame w 3 D: wšědnje 16:00 a 19:45 (nimo srj) | srj 20:00 | štw, so, nj a wu 14:15 | pj a so 21:45 Der goldene Handschuh: pj a so 22:00 Der Fall Collini: pj, so a nj 20:30 Alfons Zitterbacke: štw, so, nj a wu 14:15 Willkommen im Wunder Park: nj 12:15 Dumbo: nj 11:45 After Passion: štw a wu 20:30 Monsieur Claude 2: wšědnje 18:15 Die Goldfische: nj 11:45 | srj 17:30 Aladdin: srj 19:45 Friedhof der Kuscheltiere: pj a so 22:30 John Wick: Kapitel 3: srj 20:15

Kino-ekstra: Vice – Der zweite Mann: pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

Do kina (09.05.19)

štwórtk, 09. meje 2019 spisane wot:

9.5.–15.5.2019 Budyski filmowy palast:­

Pokémon Meisterdetektiv Pikachu w 3 D: wšědnje 17:00 a 19:30 Pokémon Meisterdetektiv Pikachu: štw, so, nj a wu 14:30 Glam Girls: wšědnje 16:00 a 20:30 | štw, so, nj a wu 14:00 | pj a so 22:30 Royal Corgi: nj 12:00 | štw, so, nj a wu 14:0 | pj a srj 16:00 Avengers: Endgame: wšědnje 16:30 (nimo pó) a 18:00 (nimo pó) Avengers: Endgame w 3 D: wšědnje 16:00 a 19:45 | štw, so, nj a wu14:15 | pj a so 21:45 Der goldene Handschuh: pj a so 22:30 Der Fall Collini: wu 18:00 | pj a so 22:00 Alfons Zitterbacke: štw, so, nj a wu14:15 | pó 15:45 Willkommen im Wunder Park: nj 12:15 Dumbo: nj 11:45 After Passion: wšědnje 20:15 (nimo pó a pó) Monsieur Claude: wšědnje 18:00 (nimo wu) Die Goldfische: nj 11:45 Ostwind: nj 12:15 Friedhof der Kuscheltiere: pj 22:00

Kino-ekstra: Beale Street: pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

Pokémon Meisterdetektiv Pikachu w 3 D: wšědnje 17:40 a 20:30 (nimo so a srj) | so 21:45 | srj 20:15 Pokémon Meisterdetektiv Pikachu: wšědnje 14:45 Glam Girls: wšědnje 14:10 (nimo so), 17:15 a 19:50 | so 15.15 | pj a so 23:00 Avengers: Endgame: w 3 D: wšědnje 14:00, 16:15 (nimo so) a 20:00 (nimo so) | so 17:05 a 20:30 | pj a so 22:00 Royal Corgi: wšědnje 15:00 (nimo so a srj) | so 12:00 a 13:15 | nj 13:00 | srj 15:30 Avengers: Endgame: wšědnje 17:00 (nimo so) a 19:30 | so 13:45 Lloronas Fluch: pj 22:45 Alfons Zitterbacke: so a nj 12:45 Willkommen im Wunder Park: so a nj 12:10 Monsieur Claude: nj 12:10 Kirschblüten und Dämonen: srj 17:30

Do kina (02.05.19)

štwórtk, 02. meje 2019 spisane wot:

2.5.–8.5.2019 Budyski filmowy palast:­

Pokémon Meisterdetektiv Pikachu w 3 D: srj 17:00 Royal Corgi: wšědnje 14:45 (nimo pj a srj) a 16:45 (nimo so) | so 16:00 | nj 11:45 Avengers Double: so 17:00 Avengers Endgame: wšědnje 16:30 (nimo pó) a 18:00 | pó 16:00 Avegers Endgame w 3 D: wšědnje 14:15 (nimo pj a srj), 16:00 (nimo srj) a 19:45 | pj a so 21:45 Der goldene Handschuh: pj a so 22:30 Glam Girls: srj 19:45 Alfons Zitterbacke: nj 12:00 | štw, so, nj a wu 14:15 Willkommen im Wunder Park: wšědnje 14:00 (nimo pj a srj) | srj 16:00 Willkommen im Wunder Park w 3 D: nj 12:00 Dumbo: štw, so, nj a wu 13:30 Der Fall Collini: wšědnje 19:30 (nimo so a srj) | so 18:00 | pj 22:15 After Passion: wšědnje 15:45 (nimo so a pó) a 20:00 (nimo pó) | pó 19:45 Die Goldfische: wšědnje 18:00 (nimo so a pó) Monsieur Claude: wšědnje 20:30 (nimo pó) Drachenzähmen leicht gemacht: nj 12:00 Ostwind: nj 12:30 Friedhof der Kuscheltiere: pj a so 22:30

Kino-ekstra: Die Berufung: pó 14:30, 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

Do kina (25.04.19)

štwórtk, 25. apryla 2019 spisane wot:

25.4.–1.5.2019 Budyski filmowy palast:­

Avengers Endgame w 3 D: wšědnje 14:00 (nimo pó), 16:00, 18:00 a 20:00 | pj, so a wu 22:00 Royal Corgi: srj 14:00 a 16:00 Der Fall Collini: wšědnje 17:45 (nimo pó) Friedhof der Kuscheltiere: pj, so a wu 22:30 Willkommen im Wunder­ Park: wšědnje 14:00 (nimo pó) Willkommen im Wunder Park w 3 D: nj a srj 12:00 Alfons Zitterbacke: wšědnje 13:45 (nimo pó a srj) | nj a srj 11:45 Dumbo: wšědnje 13:30 (nimo pó) After Passion: wšědnje 15:45 (nimo pó a srj) a 20:15 (nimo pó) | pó 17:45 Die Gold­fische: wšědnje 15:45 Drachenzähmen leicht gemacht: nj a srj 11:30 Ostwind: nj a srj 11:15 Monsieur Claude: wšědnje 18:00 (nimo pó) a 20:15

Kino-ekstra: Der goldene Handschuh: pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

Royal Corgi: srj 13:00, 14:30 a 17:30 Avengers Endgame w 3 D: wšědnje 14:00, 16:15 a 20:00 | pj a so 22:00 Avengers Endgame: wšědnje 17:00 a 19:30 Friedhof der Kuscheltiere: wšědnje 20:30 | pj, so a wu 22:40 After Passion: wšědnje 17:30 (nimo srj) a 19:45 Alfons Zitterbacke: wšědnje 12:00 (nimo pó a wu) a 14:45 Willkommen im Wunder Park: wšědnje 12:10 (nimo pó) a 15:00 Die Goldfische: wšědnje 13:55 (nimo srj) Monsieur Claude: wšědnje 17:15 (nimo pó) Dumbo: štw, pj, so a nj 12:40 Ostwind: wšědnje 12:30 (nimo pó a wu) Der verlorene Sohn: pó 17:15 Wir: pj, so a wu 23:00

Do kina (17.04.19)

srjeda, 17. apryla 2019 spisane wot:

18.4.–24.4.2019 Budyski filmowy palast:­

Free Solo: pj 11:00 | pó 15:00 | štw 18:00 Der Fall Collini: wšědnje 15:00 (nimo pó), 17:45 (nimo pó) a 20:15 | pó 14:45 a 17:15 | pj, so, nj a wu 22:15 Willkommen im Wunder Park: wšědnje 14:00 | pó, wu a srj 12:00 Willkommen im Wunder Park w 3 D: wšědnje 16:00 (nimo srj) Friedhof der Kuscheltiere: štw, pj, so a nj 10:15 | pj, so a nj 20:30 | wu 22:45 Avengers Double: wu 21:00 Avengers Endgame w 3 D: srj 00:01, 14:00, 16:00 a 20:00 Chaos im Netz: wu a srj 10:00 After Passion: wšědnje 15:45 (nimo srj), 18:00 a 20:30 Alfons Zitterba­cke: wšědnje 13:45 (nimo srj) | pj, pó, wu a srj 11:45 Die Goldfische: wšědnje 18:00 (nimo štw a srj) | štw a srj 17:15 Monsieur Claude: wšědnje 19:45 | pj, so, nj a wu 17:15 Dumbo: wšědnje 14:45 (nimo pó) | wu a srj 10:15 Asterix und das Geheimnis des Zaubertranks: wu a srj 9:45 | pj, pó, wu a srj 12:45 Drachenzähmen leicht gemacht: pj, pó, wu a srj 12:45 Ostwind: wu a srj 9:45 Escape Room: pj, so a nj 22:45 Captain Marvel: pj, so a nj 22:45

Kino-ekstra: The Favourite: pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

nawěšk

  • 73. serbski ewangelski cyrkwinski dźeń w Budyšinje
Oratorij "Podlěćo", předstajeny wot chóra 1. serbskeje kulturneje brigady, solistow a orchestra Serbskeho ludoweho ansambla pod nawodom cyrkwinskeho hudźbneho direktora Friedemanna Böhme
  • 73. serbski ewangelski cyrkwinski dźeń w Budyšinje
Oratorij "Podlěćo", předstajeny wot chóra 1. serbskeje kulturneje brigady, solistow a orchestra Serbskeho ludoweho ansambla pod nawodom cyrkwinskeho hudźbneho direktora Friedemanna Böhme, ze stejacym
  • 73. serbski ewangelski cyrkwinski dźeń w Budyšinje
Oratorij "Podlěćo", předstajeny wot chóra 1. serbskeje kulturneje brigady, solistow a orchestra Serbskeho ludoweho ansambla pod nawodom cyrkwinskeho hudźbneho direktora Friedemanna Böhme
  • 73. serbski ewangelski cyrkwinski dźeń w Budyšinje
Oratorij "Podlěćo", předstajeny wot chóra 1. serbskeje kulturneje brigady, solistow a orchestra Serbskeho ludoweho ansambla pod nawodom cyrkwinskeho hudźbneho direktora Friedemanna Böhme
  • 73. serbski ewangelski cyrkwinski dźeń w Budyšinje
Oratorij "Podlěćo", cyrkwinski hudźbny direktor Friedemann Böhme dźakuje so sopranistce Romy Petrick
  • 73. serbski ewangelski cyrkwinski dźeń w Budyšinje
Oratorij "Podlěćo", fararka Jadwiga Malinkowa dźakuje so dirigentej, cyrkwinskemu hudźbneho direktorej Friedemannej Böhme
  • 73. serbski ewangelski cyrkwinski dźeń w Budyšinje
Oratorij "Podlěćo", předstajeny wot chóra 1. serbskeje kulturneje brigady, solistow Johannesa Hochreina (bas), Mikołaja Jana Walerycha (tenor) Miry Walerych-Szary (alt), Romy Petrick (sopran, wotlěwa
  • 73. serbski ewangelski cyrkwinski dźeń w Budyšinje
Oratorij "Podlěćo", předstajeny wot chóra 1. serbskeje kulturneje brigady, solistow a orchestra Serbskeho ludoweho ansambla pod nawodom cyrkwinskeho hudźbneho direktora Friedemanna Böhme (foto)
  • 73. serbski ewangelski cyrkwinski dźeń w Budyšinje
Oratorij "Podlěćo", předstajeny wot chóra 1. serbskeje kulturneje brigady, solistow Johannesa Hochreina (bas), Mikołaja Jana Walerycha (tenor, wotlěwa) a orchestra Serbskeho ludoweho ansambla pod naw
  • 73. serbski ewangelski cyrkwinski dźeń w Budyšinje
Oratorij "Podlěćo", předstajeny wot chóra 1. serbskeje kulturneje brigady, solistow a orchestra Serbskeho ludoweho ansambla pod nawodom cyrkwinskeho hudźbneho direktora Friedemanna Böhme (foto)
  • 73. serbski ewangelski cyrkwinski dźeń w Budyšinje
Oratorij "Podlěćo", předstajeny wot chóra 1. serbskeje kulturneje brigady, solistow a orchestra Serbskeho ludoweho ansambla pod nawodom cyrkwinskeho hudźbneho direktora Friedemanna Böhme
  • 73. serbski ewangelski cyrkwinski dźeń w Budyšinje
Oratorij "Podlěćo", předstajeny wot chóra 1. serbskeje kulturneje brigady, solistow a orchestra Serbskeho ludoweho ansambla pod nawodom cyrkwinskeho hudźbneho direktora Friedemanna Böhme
  • 73. serbski ewangelski cyrkwinski dźeń w Budyšinje
Oratorij "Podlěćo", předstajeny wot chóra 1. serbskeje kulturneje brigady, solistow a orchestra Serbskeho ludoweho ansambla pod nawodom cyrkwinskeho hudźbneho direktora Friedemanna Böhme
  • 73. serbski ewangelski cyrkwinski dźeń w Budyšinje
Oratorij "Podlěćo", předstajeny wot chóra 1. serbskeje kulturneje brigady, solistow Johannesa Hochreina (bas), Mikołaja Jana Walerycha (tenor) Miry Walerych-Szary (alt), Romy Petrick (sopran, wotlěwa
  • 73. serbski ewangelski cyrkwinski dźeń w Budyšinje
  • 73. serbski ewangelski cyrkwinski dźeń w Budyšinje
Oratorij "Podlěćo", předstajeny wot chóra 1. serbskeje kulturneje brigady, solistow a orchestra Serbskeho ludoweho ansambla pod nawodom cyrkwinskeho hudźbneho direktora Friedemanna Böhme
  • 73. serbski ewangelski cyrkwinski dźeń w Budyšinje
Oratorij "Podlěćo", předstajeny wot chóra 1. serbskeje kulturneje brigady, solistow Johannesa Hochreina (bas), Mikołaja Jana Walerycha (tenor) Miry Walerych-Szary (alt), Romy Petrick (sopran, wotlěwa
  • 73. serbski ewangelski cyrkwinski dźeń w Budyšinje
Oratorij "Podlěćo", předstajeny wot chóra 1. serbskeje kulturneje brigady, solistow a orchestra Serbskeho ludoweho ansambla pod nawodom cyrkwinskeho hudźbneho direktora Friedemanna Böhme
  • 73. serbski ewangelski cyrkwinski dźeń w Budyšinje
Oratorij "Podlěćo", předstajeny wot chóra 1. serbskeje kulturneje brigady, solistow  a orchestra Serbskeho ludoweho ansambla pod nawodom cyrkwinskeho hudźbneho direktora Friedemanna Böhme
  • 73. serbski ewangelski cyrkwinski dźeń w Budyšinje
Oratorij "Podlěćo", předstajeny wot chóra 1. serbskeje kulturneje brigady, solistow a orchestra Serbskeho ludoweho ansambla pod nawodom cyrkwinskeho hudźbneho direktora Friedemanna Böhme
  • 73. serbski ewangelski cyrkwinski dźeń w Budyšinje
Oratorij "Podlěćo", serbski superintendent Jan Malink wita připosłucharjow
  • 73. serbski ewangelski cyrkwinski dźeń w Budyšinje
Čerstwje pražane kołbasa derje słodźi.
  • 73. serbski ewangelski cyrkwinski dźeń w Budyšinje
Zabawa z "Podku" w stanje
  • 73. serbski ewangelski cyrkwinski dźeń w Budyšinje
W swjedźenskim stanje
  • 73. serbski ewangelski cyrkwinski dźeń w Budyšinje
Zabawa w swjedźenskim stanje
  • 73. serbski ewangelski cyrkwinski dźeń w Budyšinje
Zhromadna wječor na prěnim dnju
  • 73. serbski ewangelski cyrkwinski dźeń w Budyšinje
Krajny biskop dr. Carsten Rentzing (naprawo) w rozmołwje z wobdźělnikami sobotu w swjedźenskim stanje
  • 73. serbski ewangelski cyrkwinski dźeń w Budyšinje
Skupina "Podka" z Drježdźan je wosadny swjedźeń na farskej zahrodce wobrubiła.
  • 73. serbski ewangelski cyrkwinski dźeń w Budyšinje
Dźěłowy kruh po přednošku krajneho biskopa na temu „Lud a domizna w swětle biblije“
  • 73. serbski ewangelski cyrkwinski dźeń w Budyšinje
Dźěłowy kruh po přednošku krajneho biskopa na temu „Lud a domizna w swětle biblije“
  • 73. serbski ewangelski cyrkwinski dźeń w Budyšinje
Krajny biskop Ewangelsko-lutherskeje krajneje cyrkwje Sakskeje dr. Carsten Rentzing (nalěwo) a serbski superintendent Jan Malink w rozmołwje
  • 73. serbski ewangelski cyrkwinski dźeń w Budyšinje
Dźěłowy kruh po přednošku krajneho biskopa na temu „Lud a domizna w swětle biblije“
  • 73. serbski ewangelski cyrkwinski dźeń w Budyšinje
Oratorij "Podlěćo", předstajeny wot chóra 1. serbskeje kulturneje brigady, solistow a orchestra Serbskeho ludoweho ansambla pod nawodom cyrkwinskeho hudźbneho direktora Friedemanna Böhme ze stejacymi

nowostki LND