Do kina (14.03.19)

štwórtk, 14. měrca 2019 spisane wot:

14.3.–20.3.2019 Budyski filmowy palast:­

Escape Room: wšědnje 20:15 Asterix und das Geheimnis des Zaubertranks: wšědnje 16:00 | štw, so, nj a wu 14:15 Captain Marvel w 3 D: wšědnje 16:45 a 19:45 | štw, so, nj a wu 13:30 | pj a so 22:45 Ostwind: wšědnje 15:30 | štw, so, nj a wu 13:15 Hard Powder: wšědnje 20:00 (nimo pó a wu) Mia und der weiße Löwe: pj a nj 18:00 Drachenzähmen leicht gemacht w 3 D: nj 11:15 Drachenzähmen leicht gemacht: wšědnje 17:45 (nimo wu | wu 18:00 Chaos im Netz: nj 11:45 The Lego Movie: nj 11:00 Alita: Battle Angel w 3 D: pj a so 22:30 100 Dinge: so 22:30 Der Junge muss an die frische Luft: štw, so, pó a srj 18:00 Glass: pj 22:30

Kino-ekstra: Gegen den Strom: pó 20:15

Wojerowski CineMotion:

Asterix und das Geheimnis des Zaubertranks: wšědnje 14:00 a 17:45 | so a nj 12:10 Head full of Honey: srj 19:45 Captain Marvel w 3 D: wšědnje 15:55, 18:25 a 20:00 | pj a so 22:35 Escape Room: wšědnje 20:55 | pj a so 23:00 Captain Marvel: nj, pó a wu 19:45 Beautiful Boy: srj 17.15 Ostwind: wšědnje 15:30 | so a nj 13:15 | nj, pó a wu 17:30 Drachenzähmen leicht gemacht: srj 15:00 | nj, pó a wu 15:15 Mia und der weiße Löwe: nj 13:00

Do kina (07.03.19)

štwórtk, 07. měrca 2019 spisane wot:

7.3.–13.3.2019 Budyski filmowy palast:­

Captain Marvel w 3 D: wšědnje 13:15 (nimo srj), 17:00 (nimo pj) a 20:00 | pj 16:45 | pj a so 22:45 Asterix und das Geheimnis des Zaubertranks: nj 14:30 Ostwind: wšědnje 14:30 (nimo nj a srj) a 15:45 (nimo pó) Hard Powder: wšědnje 20:30 (nimo pó) | pj a so 23:00 Mia und der weiße Löwe: nj 11:15 | štw a so 18:00 Drachenzähmen leicht gemacht w 3 D: wšědnje 16:00 Drachenzähmen leicht gemacht: wšědnje 13:30 (nimo pó a srj) Club der roten Bänder: nj a wu 18:00 Chaos im Netz: nj 11:45 | pj a srj 18:00 The Lego Movie: nj 11:15 Alita: Battle Angel w 3 D: wšědnje 20:30 (nimo pj) | pj 23:00 100 Dinge: štw, nj a wu 18:15 Der Junge muss an die frische Luft: pj, so, pó a srj 18:15 Glass: so 23:00

Kino-ekstra: Astrid: pj 20:00 | pó 14:30, 17:15 20:15

Wojerowski CineMotion:

Captain Marvel w 3 D: wšědnje 17:30 | pó, wu a srj 15:00 a 20:00 | štw, pj, so a nj 15:05 | štw a pj 19:45 | so a nj 20:30 | pj 22:20 | so 22:25 Escape Room: wšědnje 20:15 | so a nj 18:15 | pj 22:35 | so 23:00 Asterix und das Geheimnis des Zaubertranks: nj 15:15 Ostwind: so a nj 11:50, 14:00 a 16:10 | štw a pj 15:00 a 17:15 | pó, wu a srj 15:30 | pó a wu 17:45 Happy Deathday: pj a so 22:30 Drachenzähmen leicht gemacht w 3 D: štw, pj, so a nj 17:45 Drachenzähmen leicht gemacht: štw, pj a so 15:30 | nj 12:50 Alita: Battle Angel w 3 D: štw, pj, so a nj 20:00 Womit haben wir das verdient: srj 17:45 Mia und der weiße Löwe: so a nj 12:45 Chaos im Netz: so 13:00

Do kina (28.02.19)

štwórtk, 28. februara 2019 spisane wot:

28.2.–6.3.2019 Budyski filmowy palast:­

Ostwind: wšědnje 13:45 (nimo pó a srj) a 16:00 (nimo srj) | nj 11:30 | srj 16:30 Hard Powder: wšědnje 20:30 (nimo (nimo­ srj) | srj 20:15 | pj a so 23:00 Rate Your Date: srj 19:45 Mia und der weiße Löwe: wšědnje 15:45 (nimo nj a pó) | nj 13:30 Club der roten Bänder: wšědnje 20:15 (nimo pó a srj) Alita: Battle Angel w 3 D: wšědnje 20:30 | pj a so 23:00 Drachenzähmen leicht gemacht w 3 D: wšědnje 16:00 Drachenzähmen leicht gemacht: wšědnje 13:45 (nimo pó a srj) The Lego Movie: štw, pj, so a wu 13:30 Chaos im Netz: wšědnje 18:00 (nimo nj a pó) | nj 11:15 Immenhof: nj 11:15 100 Dinge: wšědnje 18:15 (nimo srj) Der Jun­ge muss an die frische Luft: wšědnje 18:15 Glass: pj a so 22:45

Kino-ekstra: Die Schneiderin der Träume­: pó 17:15 20:15

Wojerowski CineMotion:

Do kina (21.02.19)

štwórtk, 21. februara 2019 spisane wot:

21.2.–27.2.2019 Budyski filmowy palast:­

Mia und der weiße Löwe: wšědnje 13:45 a 16:00 | wu a srj 9:00 Immenhof: wu a srj 10:00 Club der roten Bänder: wšědnje 18:00 a 20:30 Alita: Battle Angel w 3 D: wšědnje 20:15 | pj a so 23:00 Drachenzähmen leicht gemacht w 3 D: wšědnje 16:00 Drachenzähmen leicht gemacht: wšědnje 13:34 a 20:30 (nimo pó) Feuerwehrmann Sam: nj, wu a srj 12.15 The Lego Movie: wšědnje 13:00 (nimo nj) | wu a srj 9:15 The Lego Movie w 3 D: nj, wu a srj 11:30 Chaos im Netz: wšědnje 15:45 | wu a srj 11:15 Der Junge muss an die frische Luft: wšědnje 18:15 100 Dinge: wšědnje 18:00 Glass: pj a so 22:45

Kino-ekstra: Climax: pó 20:15 | pj a so 23:00

Wojerowski CineMotion:

Do kina (14.02.19)

štwórtk, 14. februara 2019 spisane wot:

14.2.–20.2.2019 Budyski filmowy palast:­

Club der roten Bänder: wšědnje 13:15, 17:45 a 20:00 | pj a so 22:45 Alita: Battle Angel w 3 D: wšědnje 20:30 | pj a so 23:00 Drachenzähmen leicht gemacht w 3 D: wšědnje 16:00 a 20:15 (nimo pó) Drachenzähmen leicht gemacht: wšě­dnje 13:45 | nj, wu a srj 11:15 Tabaluga: wu a srj 10:00 The Lego Movie: wšědnje 13:30 | wu a srj 9:00 The Lego Movie w 3 D: wšědnje 15:45 Chaos im Netz: wšědnje 15:30 | wu a srj 9:00 Feuerwehrmann Sam: nj, wu a srj 12:15 Immenhof: nj, wu a srj 11:15 Der Junge muss an die frische Luft: wšědnje 18:00 100 Dinge: wšědnje 18:15 Glass: pj a so 22:45

Kino-ekstra: Was uns nicht umbringt: pó 20:15

Wojerowski CineMotion:

Der Club der roten Bänder: wšědnje 13:45, 17:40 a 20:00 | pj a so 22:20 Alita: Battle Angel w 3 D: wšědnje 15:15 a 20:15 | pj a so 22:45 Alita: Battle Angel: wšědnje 17:40 The Lego Movie: wšě­dnje 11:00 (nimo štw a pj) a 15:25 Drachenzähmen leicht gemacht w 3 D: wšědnje 17:45 a 20:30 Drachenzähmen leicht gemacht: wšědnje 13:00 (nimo štw a pj) a 15:20 Creed 2: wšědnje 20:10 Mia und der weiße Löwe: wšědnje 13:20 Chaos im Netz: wšědnje 16:05 Polaroid: pj a so 22:50 Plötzlich Familie: wšědnje 12:50 (nimo štw a pj) Glass: pj a so 22:40 Der Junge muss an die frische Luft: 18:25 (nimo srj) Immenhof: wšědnje 11:30 (nimo štw a pj) Die Frau des Nobelpreisträgers: srj 18:25

Do kina (07.02.19)

štwórtk, 07. februara 2019 spisane wot:

7.2.–13.2.2019 Budyski filmowy palast:­

Alita: Battle Angel w 3 D: srj 20:00 Drachenzähmen leicht gemacht w 3 D: wšědnje 15:45 (nimo srje) a 20:15 (nimo srj) | srj 17:30 Drachenzähmen leicht gemacht: wšědnje 14:30 (nimo srj) | nj 12:00 | srj 20:30 The Lego Movie: wšědnje 13:30 (nimo srj) The Lego Movie w 3 D: wšědnje 17:00 Dragon Ball Super: so 14:30 Sweethearts: srj 19:45 Chaos im Netz: wšědnje 18:15 (nimo pó) | štw, pj, nj a wu 13:30 Feurwehrmann Sam: nj 12:00 Immenhof: wšědnje 16:00 (nimo so a pó) Der Junge muss an die frische Luft: wšědnje 20:30 (nimo pó a srj) | nj 11:30 | pj a so 22:45 100 Dinge: wšědnje 18:00 (nimo srj) | srj 15:15 | pj a so 22:30 Glass: wšědnje 19:30 (nimo srj) Aquaman w 3 D: pj a so 22.15

Kino-ekstra: Aufbruch zum Mond: pó 14:30, 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

Creed 2: wšědnje 19:30 | pj a so 22:10 Alita: Battle Angel w 3 D: srj 20:00 Dragon Ball Super: nj 20:15 Drachenzähmen leicht gemacht w 3 D: wšědnje 17:50 a 20:15 (nimo nj | nj 20:00 Drachenzähmen leicht gemacht: wšědnje 15:00 | so a nj 12:45 The Lego Movie w 3 D: wšědnje 17:00 The Lego Movie: wšědnje 14:30 | so a nj 12.15 Mia und der weiße Löwe: wšědnje 13:55 a 16:00 | so a nj 11:45 Chaos Im Netz: wšědnje 15:15 a 17:20 Polaroid: pj a so 22:25 Plötzlich Familie: wšědnje 20:00 (nimo so a srj) | pj a so 22:25 Glass: wšědnje 19:45 Der Junge muss an die frische Luft: wšědnje 18:00 (nimo srj) Immenhof: so a nj 13:00 Kalte Füße: 22:30 Shoplifters: srj 18:00

Do kina (31.01.19)

štwórtk, 31. januara 2019 spisane wot:

31.1.–6.2.2019 Budyski filmowy palast:­

Drachenzähmen leicht gemacht: nj 14:30 Chaos im Netz: wšědnje 16:00 a 20:30 | štw, pj, so a wu 13:30 | nj 13:45 Immenhof: wšědnje 15:45 (nimo nj a pó) Feuerwehrmann Sam: nj 12:00 Der Junge muss an die frische Luft: wšědnje 18:15 | štw, pj, so a wu 13:45 100 Dinge: wšědnje 18:00 (nimo pó) Glass: wšědnje 20:15 (nimo pó) | pj a so 23:00 Mary Poppins Rückkehr: nj 11:15 Aquaman w 3 D: pj a so 22:45

Kino-ekstra: Wuff: pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

Drachenzähmen leicht gemacht: nj 15:00 Mia und der weiße Löwe: wšědnje 15:30 a 17:40 | so a nj 13.20 Chaos im Netz: wšědnje 15:00 (nimo so a nj), 17:20 (nimo so a nj) a 19:45 (nimo nj) | so 11:50, 14:10 a 16:30 | nj 12:30, 15:20, 17:15 a 20:25 Plötzlich Familie: wšědnje 15:15 (nimo nj), 17:45 a 20:15 Glass: wšědnje 20:00 (nimo so a nj) | pj 22:15 | so 19:55 a 22:15 | nj 19:45 Der Junge muss an die frische Luft: wšědnje 17:30 (nimo nj a srj) a 19:55 (nimo so) | nj 18:15 Immenhof: wšědnje 15:05 (nimo nj) | so a nj 13:00 | nj 16:00 Feuerwehrmann Sam: nj 12:00 Robin Hood: pj 22:10 | so 22:35 Kalte Füße: pj a so 22:45 Polaroid: pj 22:40 | so 23:00 Der kleine Drache Kokosnuss: so 13:15 Colette: srj 17:30

Do kina (24.01.19)

štwórtk, 24. januara 2019 spisane wot:

24.1.–30.1.2019 Budyski filmowy palast:­

Chaos im Netz: wšědnje 13:30 (nimo pó a srj), 15:45 a 19:30 | pj a so 22:00 Immenhof: wšědnje 15:00 (nimo pó a srj) | štw, pj, wu a srj 15:45 Feuerwehrmann Sam: nj 12:00 a 14:00 Schindlers Liste: nj 16:00 Das letzte Mahl: srj 18:00 Glass: wšědnje 20:15 | pj a so 23:00 Der Junge muss an die frische Luft: wšědnje 17:15 a 18:00 | štw, pj a so 20:15 Aquaman w 3 D: pj a so 22:30 Bumblebee: štw, pj a wu 13:30 100 Dinge: wšědnje 18:00 (nimo pó) Mary Poppins’ Rück­kehr: nj 12:15 Der kleine Drache Kokosnuss: nj 11:45

Kino-ekstra: Durch die Wand: pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

Chaos im Netz: wšědnje 14:45, 17:15 a 19:55 | so a nj 12:25 | pj a so 22:15 Glass: wšědnje 17:00 (nimo srj) a 19:45 | pj a so 22:35 Manhatten Queen: wšědnje 17:20 Robin Hood: wšědnje 19:35 (nimo srj) Aquaman: pj a so 22:00 Der Junge muss an die frische Luft: wšědnje 16:00 a 20:25 Kalte Füße: wšědnje 18:20 Polaroid: pj a so 22:30 Feuerwehrmann Sam: wšědnje 14.15 | so a nj 12:35 Immenhof: wšědnje 15:00 | so a nj 12:45 Der kleine Drache Kokosnuss: wšědnje 15:05 (nimo nj) Tabaluga: so a nj 13:00 Mia und der weiße Löwe: nj 15:00 Astrid: srj 17:00 Das letzte Mahl: srj 20:00 Die Anfängerin: srj 10:00

Do kina (17.01.19)

štwórtk, 17. januara 2019 spisane wot:

17.1.–23.1.2019 Budyski filmowy palast:­

Immenhof: wšědnje 13:30 (nimo srj) a 15:45 Glass: wšědnje 17:00 (nimo nj) a 19:45 | pj a so 22:30 | nj 17:15 Chaos im Netz: nj 14:30 a 17:00 Feuerwehrmann Sam: so 14:00 | nj 12:00, 14:00 a 15:30 Plötzlich Familie: srj 19:45 Der Junge muss an die frische Luft: wšědnje 18:00 a 20:30 (nimo štw a pó) Aquaman w 3 D: wšědnje 20:15 (nimo srj) | pj a so 23:00 Bumblebee: pj, so, wu a srj 16:00 100 Dinge: pj, so, wu a srj 18:15 Mary Poppins’ Rückkehr: wšědnje 14:15 (nimo nj a srj) | nj 12:00 Der Grinch: štw, pj a wu 14:00 Der kleine Drache Kokosnuss: nj 11:45 Phantastische Tierwesen: pj a so 22:45

Kino-ekstra: Grüner wird’s nicht: pó 14.30, 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

Manhattan Queen: wšědnje 15:30 (nimo so a nj), 17:45 (nimo so a nj) a 20:00 (nimo so a nj) | so a nj 15:50, 18:05 a 20:20 | pj 22:15 | so 22:35 Ralph reichts 2: Chaos im Netz: nj 15:00 Immenhof:­ wšědnje 15.10 (nimo nj) a 17:25 | so a nj 12.40 | nj 15:00 Glass: wšědnje 17:30 a 19:45 | pj a so 22:40 Robin­ Hood: wšědnje 20:10 (nimo srj) | pj a so 22:45 Kalte Füße: wšědnje 18:25 (nimo nj a srj) | nj 20:25 | srj 20:10 Aquaman:­ pj a so 22.30 Feuerwehrmann Sam: so a nj 12.15 a 14.15 Das krumme Haus: srj 18:10 Der kleine Drache Kokosnuss: so 15:00 | nj 13:00 Der Junge muss an die frische Luft: wšědnje 14:00 (nimo srj), 16:15 (nimo srj) a 20:25 (nimo nj a srj) | nj 18:25 | srj 13:55, 16:05 a 20:35 Tabaluga: so a nj 12:15 100 Dinge: wšědnje 15:00 (nimo so a nj) Der Grinch: so 13:00

Do kina (10.01.19)

štwórtk, 10. januara 2019 spisane wot:

10.1.–16.1.2019 Budyski filmowy palast:­

Feuerwehrmann Sam: so 14:00 | nj 12:00, 14:00 a 15:45 Immenhof: nj 14:30 Bumblebee: wšědnje 20:15 (nimo pó) Der Junge muss an die frische Luft: wšědnje 15:45, 18:00 a 20:15 Der kleine Drache Kokosnuss: wšědnje 14:00 (nimo pó a srj) Aquaman w 3 D: wšědnje 19:45 | pj a so 22:45 Mary Poppins’ Rück­keher: wšědnje 17:00 | štw, pj, so a wu 14:45 Der Grinch: wšědnje 16:00 (nimo nj a pó) | nj 17:15 Tabaluga: nj 12:15 | štw, pj a wu 14:00 Spider Man: nj 11:30 100 Dinge: wšědnje 18:00 (nimo nj a pó) Phantastische Tierwesen 2: pj a so 22:30 Mortal Engines: pj a so 22:45

Kino-ekstra: Abgeschnitten: pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

Immenhof: nj 14:15 Robin Hood: wšědnje 17:50 a 20:15 | pj a so 22:40 Kalte Füße: wšědnje 14:15 (nimo so a nj), 16:15 (nimo so a nj) a 20:35 (nimo so) | so 14:35, 16:40 a 20:55 | nj 16:30 a 18:30 Aquaman w 3 D: wšědnje 19:30 Aquaman: wšědnje 16:30 | pj a so 22:20 Feuerwehrmann Sam: so a nj 14:30 Der kleine Drache Kokosnuss: wšědnje 14:10 (nimo so) | so 12:50 a 14:45 | nj 12:20 Der Junge muss an die frische Luft: wšědnje 16:00 (nimo so), 18:10 (nimo so) a 20:20 (nimo so) | so 16:35 a 19:00 Juliet, Naked: srj 18:15 Mary Poppins’ Rückkehr: wšědnje 15:10 Bumblebee: pj 22:35 | so 12:45 a 23:15 | nj 12:45 Tabaluga: so 12:40 | nj 12.15 100 Dinge: štw, pj, pó a wu 18:15 Der Grinch: wšědnje 14:30 (nimo so a nj) | so a nj 12:30 Phantastische Tierwelten: pj 22:30 | so 22:55

nawěšk

nowostki LND