Njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tónle tydźeń
11:05 Wjedrowanje w oktobru
11:20 Serbja na zapadźe
11:45 Powerserb
12:00 Nabožne wusyłanje
(Thomas Haenchen)
po tym Zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo zetkanju kulturow w Drjenowje
13:00 Z hudźbu w rozmołwje
13:30 Nabožne wusyłanje
(Dieter Schütt)
13:40 Zbožopřeća
Njedźelu, hornjoserbsce
11:00 Łužica tónle tydźeń z přehladom powěsćow tydźenja
11:15 Spěwy do nazymy
11:45 Recensija knihi Kita Lorenca „Wěsty dwustronski přinošk“
12:00 Nabožne wusyłanje
(farar Beno Jakubaš)
po tym Zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo prezentaciji Serbskeje pratyje 2016 w Turnowje a komentar „Tak ja to wiźim“
13:00 Smogorjow něhdy a dźensa
13:30 Nabožne wusyłanje
(Manfred Hermaš)
13:40 Zbožopřeća
Njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tónle tydźeń, mjez druhim wo posedźenju Zwjazkoweho předsydstwa Domowiny
11:10 Čmjeła Hana
11:20 Serbska protyka 2016
11:45 Hudźba k njedźeli
12:00 Nabožne wusyłanje
(Christoph Rummel)
po tym Zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin
13:00 Hudźbny portret:
Prof. Dieter Brauer
13:30 Nabožne wusyłanje
(Hartmut Leipner)
13:40 Zbožopřeća
Njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tónle tydźeń
11:15 Cyłodnjowske poskitki šulow
11:30 Mrěće rěčow
11:45 Wo premjerje pasionskeje hry
12:00 Nabožne wusyłanje
(Hans Friedrich Fischer)
po tym Zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo muzejowej nocy we wokrjesu Sprjewja-Nysa
13:00 Koncert po přećach připosłucharjow
13:30 Nabožne wusyłanje
(Hartmut Leipner)
13:40 Zbožopřeća
Njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tónle tydźeń z přehladom powěsćow tydźenja
11:10 Wjedrowanje w požnjencu
11:20 Zabyte hrodźišća – Kobličanske
11:45 Serbske wosady – kak dale?
12:00 Nabožne wusyłanje
(Jan Malink)
po tym Zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin mjez druhim z powěsćemi a přinoškami
13:00 70 lět Mosćanski chór
13:30 Nabožne wusyłanje
(Helmut Kurjo)
13:40 Zbožopřeća
Njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tónle tydźeń
11:15 Rozprawa z Hornjołužiskeho dnja w Praze, mjez druhim što serbska studentka Čecham wuči
12:00 Nabožne wusyłanje
(Tomasz Dawidowski)
po tym Zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo nowym projekće Serbskeho instituta
13:00 Brunica a wuměłstwo –
Karl Vouk
13:30 Nabožne wusyłanje
(Madlena Norbergowa)
13:40 Zbožopřeća
Njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tónle tydźeń z přehladom powěsćow tydźenja
11:15 „Mordarstwo w Róžeńće“ – kriminalka (zjeće)
12:00 Nabožne wusyłanje
(superintendent Jan Malink)
po tym Zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Live-wusyłanje z 9. mjezynarodneho dujerskeho swjedźenja w Janšojcach, mjez druhim z powěsćemi, přinoškami a rozprawami
13:30 Nabožne wusyłanje
(Cyril Pjech)
13:40 Zbožopřeća
Njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tónle tydźeń, mjez druhim wo nowym Wojerowskim wobydlerskim centrumje
11:20 Wurězki z oratorija „Žně“
11:45 Ćeže serbskich šwalčow
12:00 Nabožne wusyłanje
(Gabriš Nawka)
po tym Zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin z powěsćemi, z delnjoserbskimi wobrotami a wo „małej galeriji“ – Serbskej tkalčerni w Drjowku
13:00 Słowakska ludowa hudźba
13:30 Nabožne wusyłanje
(Cyril Pjech)
13:40 Zbožopřeća
Njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tónle tydźeń
11:20 Ze wšědneho dnja socialnych dźěłaćerjow
11:45 Dobra rada: priwatny wětrnik
12:00 Nabožne wusyłanje
(Wito Sćapan)
po tym Zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo klimowym a energijowym campje we Łužicy
13:00 Kak dale z brunicu w Slepjanskim regionje?
13:30 Nabožne wusyłanje
(Manfred Hermaš)
13:40 Zbožopřeća
Njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tónle tydźeń z „wjedrowanjom“ w awgusće
11:20 Nowe hudźbne nahrawanja
11:45 To a tamne wo padustwach
12:00 Nabožne wusyłanje
(Christoph Rummel)
po tym Zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo wustajeńcy molerja Jana Buka w Choćebuskim Serbskim muzeju
13:00 Serbske ludowe spěwy „Wjerś mě w rejce“
13:30 Nabožne wusyłanje
(Christiana Piniekowa)
13:40 Zbožopřeća