Wokrjesna koparska liga, stafla II
Nowe Město II – Šćeńca 19:0 (11:0)
Bluń – Ralbicy/Hórki II 2:1 (2:0)
Lubuš – Rakecy II1:2 (0:1)
FC Łužica – Ćisk II1:3 (1:1)
HZ Łaz – Hory II0:0 (0:0)
N. Hrabowka – Njeswačidło 2:2 (2:1)
Wojerecy 1919 – Hórnikecy 3:0 (1:0)
1. Wojerecy 1919 14 38 : 13 32
2. Rakecy II 13 37 : 8 30
3. FC Łužica 14 29 : 14 28
Wokrjesna wyša koparska liga
Kulow – ST Ćisk1:1 (1:0)
Połčnica – Rakecy4:2 (2:1)
Hnašecy – Kinspork0:1 (0:0)
Kumwałd – Chrósćicy 3:4 (2:4)
Hory – Wachau4:0 (3:0)
Wjelećin – Bukecy1:1 (1:1)
Ralbicy/Hórki – Ramnow 1:1 (0:0)
Łuty – Großröhrsdorf 0:5 (0:2)
1. Chrósćicy 15 41 : 10 41
2. Hory 14 42 : 8 33
3. Großröhrsdorf 16 41 : 27 29
4. Kumwałd 14 38 : 26 26
5. Hnašecy 14 31 : 16 24
6. Ralbicy/Hórki 14 27 : 14 21
7. Póst Budyšin 15 36 : 34 21
8. Kinspork 15 31 : 29 21
9. Rakecy 15 27 : 24 20
10. ST Ćisk 14 27 : 27 20
11. Połčnica 15 27 : 24 19
12. Ramnow 13 26 : 26 17
13. Kulow 15 23 : 25 15
14. Bukecy 15 16 : 42 9
Wokrjesna koparska liga, stafla I
Hnašecy II – Załom0:3 (0:1)
Malešecy – Mały Wjelkow 7:2 (2:1)
Wjazońca – ST Budyšin 2:2 (0:2)
Wulka Dubrawa – Póst BudyšinII 0:1 (0:1)
Kubšicy – Hodźij3:0 (1:0)
Radwor – Porchow3:1 (1:0)
Wokrjesna koparska liga, stafla III
Großharthau – Hlinowc 3:2 (2:1)
Arnsdorf – Großröhrsdorf II 4:2 (2:0)
Wóslink – Großnaundorf 0:5 (0:4)
Ottendorf/Liegau – Frankenthal 6:1 (3:1)
Němske Pazlicy – Sepicy 0:3 (0:2)
Großdrebnitz – Marijina hwězda 1:6 (1:1)
Njebjelčicy – Kamjenc II 4:0 (2:0)
1. Frankenthal 13 37 : 21 31
2. Ottendorf/Liegau 12 33 : 13 29
3. Arnsdorf 13 36 : 14 27
4. Großnaundorf 12 41 : 19 22
5. Marijina hwězda 13 43 : 31 21
6. Großröhrsdorf II 13 26 : 19 21
7. Hlinowc 12 29 : 21 19
8. Njebjelčicy 12 28 : 21 18
MSV Budyšin 04 III 7 64:45 11:3
TSV Wóspork/Hrodźišćo 8 72:50 11:5
SZ Wocl Krušwica 8 70:52 11:5
SZ Ketlicy 8 65:58 10:6
Póst Zhorjelc II 8 64:59 10:6
SZ Wětnica/Hola 8 59:63 9:7
ST Viktoria Worklecy 8 62:59 8:8
TTF Běła Woda 7 45:61 4:10
TTSV Korzym/Załom 8 52:71 4:12
TTSV MB Hagenwerder 8 43:78 0:16
Kopańca
wokrjesna wyša liga
Großröhrsdorf – Bukecy 5:0 (3:0)
Póst Budyšin – Łuty1:1 (0:1)
Wachau – Kulow4:4 (2:3)
Rakecy – Hnašecy2:2 (0:1)
Kinspork – Kumwałd 8:2 (2:1)
1. Chrósćicy 14 37 : 7 38
2. Hory 13 38 : 8 30
3. Kumwałd 13 35 : 22 26
4. Großröhrsdorf 15 36 : 27 26
5. Hnašecy 13 31 : 15 24
6. Póst Budyšin 15 36 : 34 21
7. Ralbicy/Hórki 13 26 : 13 20
8. Rakecy 14 25 : 20 20
9. ST Ćisk 13 26 : 26 19
10. Kinspork 14 30 : 29 18
11. Połčnica 14 23 : 22 16
12. Ramnow 12 25 : 25 16
13. Kulow 14 22 : 24 14
14. Wachau 14 22 : 49 9
15. Bukecy 14 15 : 41 8
16. Łuty 14 13 : 47 8
17. Wjelećin 13 16 : 47 7
Wokrjesna liga, stafla III
Großröhrsd. II – Großnaundorf 3:4 (2:0)
Kamjenc II – Arnsdorf 3:1 (1:1)
Frankenthal – Großharthau 5:0 (1:0)
Wósl./Skaskow – Ottend./Liegau 1:2 (0:1)
Marijina hwězda – Haselbachtal 7:4 (5:2)
Hlinowc – Němske Pazlicy 3:3 (2:1)
1. Frankenthal 12 36 : 15 31
2. Ottendorf/Liegau 11 27 : 12 26
3. Arnsdorf 12 32 : 12 24
4. Großröhrsdorf II 12 24 : 15 21
Regionalna koparska liga
Luckenwalde – Nordhausen 1:4 (1:2)
BFC Dynamo – Neugersdorf 2:1 (1:0)
Rathenow – Neustrelitz 0:2 (0:0)
Auerbach – Halberstadt 4:1 (1:1)
Budissa Budyšin – Hertha BSC II 2:3 (2:0)
Meuselwitz – Berlinski AK 1:1 (0:1)
FC Viktoria – RB Lipsk II 1:1 (1:0)
Schönberg – Babelsberg 03 1:5 (0:1)
Jena – Zwickau0:1 (0:0)
1. Nordhausen 16 35 : 13 37
2. Zwickau 16 30 : 11 34
3. BFC Dynamo 16 38 : 26 33
4. Jena 16 21 : 6 32
5. Berlinski AK 16 23 : 9 32
6. Babelsberg 03 16 22 : 8 29
7. Neugersdorf 16 25 : 18 28
8. Auerbach 17 29 : 23 28
9. Neustrelitz 17 25 : 22 24
10. Budissa Budyšin 16 26 : 19 21
11. Meuselwitz 16 19 : 25 19
12. Hertha BSC II 16 22 : 30 19
13. Schönberg 16 19 : 23 15
Wokrjesna liga, stafla I
Malešecy – HZ Budestecy 5:1 (2:0)
Hodźij – Mały Wjelkow 0:1 (0:1)
Załom – Wulka D./Minakał 5:2 (3:1)
ST Budyšin – Hnašecy II6:2 (2:1)
Póst Budyšin II – Kubšicy 3:1 (1:1)
Porchow – Wjazońca 1:3 (1:3)
1. ST Budyšin 12 44 : 16 34
2. HZ Budestecy 12 38 : 23 24
3. Wóspork 12 19 : 19 23
4. Malešecy 12 32 : 20 22
5. Załom 12 35 : 18 21
6. Radwor 11 25 : 12 21
7. Kubšicy 12 21 : 17 20
8. Wjazońca 12 25 : 32 17
9. Wjernarjecy 12 24 : 22 14
10. Porchow 12 31 : 41 13
11. Wulka D./Minakał 12 24 : 23 12
12. Póst Budyšin II 12 28 : 32 12
13. Mały Wjelkow 12 19 : 49 9
14. Hodźij 12 13 : 29 8
15. Hnašecy II 11 15 : 40 7
Wokrjesna liga, stafla II
Bluń – Njeswačidło1:2 (1:1)
Lubuš – Hórnikecy2:3 (2:1)
Wětnica/Hola – Ralbicy/Hórki II 0:5 (0:2)
FC Łužica – Rakecy II0:0 (0:0)
Nowe Město II – HZ Łaz 2:1 (1:0)
N. Hrabowka – Hory II 2:2 (1:2)
Wojerecy 1919 – Šćeńca8:0 (4:0)
1. FC Łužica 13 28 : 11 28
2. Wojerecy 1919 12 33 : 12 26
3. Rakecy II 11 33 : 6 24
4. HZ Łaz 12 19 : 12 23
5. Bluń 12 26 : 18 18
6. Njeswačidło 11 29 : 23 18
7. Lubuš 12 26 : 26 18
8. Nowe Město II 12 31 : 23 17
9. N. Hrabowka 12 28 : 20 16
10. Hory II 12 25 : 21 16
11. Hórnikecy 12 18 : 25 15
12. Ralbicy/Hórki II 12 21 : 28 13
13. Wětnica/Hola 13 19 : 49 11
Volleyball – wokrjes Budyšin,
stafla wuchod, mužojo
ST Marijina hwězda 4 8:0 8:0
SZ Wjazońca 4 8:1 8:0
SZ Budyšin-sewjer 6 8:8 6:6
VV Biskopicy 4 4:5 4:4
TSV Wóspork/Hrodźišćo 6 5:8 4:8
MSV Budyšin IV 2 1:4 0:4
Sokoł Budyšin 4 0:8 0:8
wokrjes Budyšin, stafla sewjer, mužojo
SC Wojerecy 2 4:0 4:0
Módro-běli Wojerecy III 2 4:1 4:0
SZ Kupoj/Nowa Łuka III 3 5:3 4:2
Módro-běli Wojerecy V 2 2:2 2:2
PZ Kamjenc 3 3:5 2:4
Módro-běli Wojerecy IV 3 2:4 2:4
Viktoria Worklecy 92 3 1:6 0:6
Kopańca, regionalna liga
Zwickau – Halberstadt 4:1 (1:0)
Babelsberg 03 – Jena0:0 (0:0)
Nordhausen – Rathenow 6:1 (4:0)
Neugersdorf – Schönberg 2:1 (0:0)
Hertha BSC II – Meuselwitz 0:0 (0:0)
Neustrelitz – Budissa Budyšin 2:1 (2:1)
Auerbach – Luckenwalde 4:0 (1:0)
RB Lipsk II – BFC Dynamo 1:2 (1:0)
Berlinski AK – FC Viktoria 3:1 (3:0)
1. Nordhausen 15 31 : 12 34
2. Jena 15 21 : 5 32
3. Zwickau 15 29 : 11 31
4. Berlinski AK 15 22 : 8 31
5. BFC Dynamo 15 36 : 25 30
6. Neugersdorf 15 24 : 16 28
7. Babelsberg 03 15 17 : 7 26
8. Auerbach 16 25 : 22 25
9. Budissa Budyšin 15 24 : 16 21
10. Neustrelitz 16 23 : 22 21
11. Meuselwitz 15 18 : 24 18
12. Hertha BSC II 15 19 : 28 16
13. Schönberg 15 18 : 18 15
14. RB Lipsk II 15 16 : 25 14
15. FC Viktoria 15 15 : 28 10
16. Luckenwalde 15 10 : 34 10
Kopańca, krajna liga
FSV Zwickau II – Glauchau 6:2 (2:1)
Heidenau – Markkleeberg 1:2 (0:1)
Hohenstein-E. – BSC Freiberg 6:0 (1:0)
Wocl Riesa – Pirna-Copitz 3:1 (1:0)
Zhorjelc – FC Grimma 0:1 (0:0)
Kamjenc – Chemija Lipsk 1:1 (1:1)
Rapid Kamjenica – FC Eilenburg 0:5 (0:3)
Reichenbach – Taucha 4:0 (3:0)
1. Wocl Riesa 13 30 : 15 27
2. Chemija Lipsk 12 32 : 12 26
3. FC Grimma 13 23 : 15 25
4. Kamjenc 12 22 : 8 23
5. FSV Zwickau II 13 20 : 13 23
6. FC Eilenburg 13 25 : 21 21
7. Markkleeberg 13 24 : 21 19
8. Hohenstein-E. 13 28 : 20 18
9. Zhorjelc 13 17 : 16 18
10. Pirna-Copitz 13 17 : 21 16
11. Heidenau 13 13 : 18 16
12. Glauchau 12 13 : 23 12
13. Reichenbach 13 12 : 19 11
14. BSC Freiberg 13 12 : 33 11
15. Rapid Kamjenica 12 14 : 26 10
16. Taucha 13 10 : 31 6
Wokrjesna wyša liga
Bukecy – Póst Budyšin 3:4 (0:3)
Kulow – Hory0:0 (0:0)
Połčnica – ST Ćisk2:1 (0:1)
Kumwałd – Rakecy1:0 (1:0)
Großröhrsdorf – Wjelećin 8:0 (2:0)
Ralbicy/Hórki – Wachau 1:1 (1:0)
Łuty – Chrósćicy1:3 (1:1)
1. Chrósćicy 14 37 : 7 38
2. Hory 13 38 : 8 30
3. Kumwałd 12 33 : 14 26
4. Hnašecy 12 29 : 13 23
5. Großröhrsdorf 14 31 : 27 23
6. Ralbicy/Hórki 13 26 : 13 20
7. Póst Budyšin 14 35 : 33 20
8. Rakecy 13 23 : 18 19
9. ST Ćisk 13 26 : 26 19
10. Połčnica 14 23 : 22 16
11. Ramnow 12 25 : 25 16
12. Kinspork 13 22 : 27 15
13. Kulow 13 18 : 20 13
14. Bukecy 13 15 : 36 8
15. Wachau 13 18 : 45 8
16. Wjelećin 13 16 : 47 7
17. Łuty 13 12 : 46 7
Wokrjesna liga, stafla II
Hórnikecy – Wětnica/Hola 0:0 (0:0)
Njeswačidło – Lubuš2:3 (2:2)
Šćeńca – Bluń2:5 (0:1)
Nowe Město II – Ćisk II 1:2 (1:1)
Hory II – Wojerecy 1919 0:1 (0:0)
Ralbicy/Hórki II – FC Łužica 0:5 (0:2)
HZ Łaz – Nadr. Hrabowka 2:1 (2:0)
Wokrjesna liga, stafla III
Großröhrsd. II – Wósl./Skaskow 4:1 (2:1)
Němske Pazlicy – Frankenthal 1:4 (0:3)
Haselbachtal – Sepicy 2:6 (0:2)
Wokrjesna koparska liga, stafla III
Kamjenc II – Großröhrsdorf II 1:1 (1:1)
Ottendorf – Němske Pazlicy 5:2 (4:0)
Frankenthal – Drjewnica 6:1 (5:0)
Wóslink/Sk. – Großharthau 2:2 (1:2)
Marijina hwězda – Arnsdorf 0:2 (0:0)
1. Frankenthal 10 27 : 14 25
2. Arnsdorf 10 30 : 8 23
3. Ottendorf/Liegau 10 25 : 11 23
4. Großröhrsdorf II 10 17 : 10 18
5. Großnaundorf 10 32 : 16 16
6. Njebjelčicy 10 21 : 17 15
7. Hlinowc 8 20 : 12 14
8. Němske Pazlicy 10 14 : 16 14
9. Kamjenc II 10 12 : 22 13
10. Marijina hwězda 10 26 : 23 12
11. Haselbachtal 10 21 : 26 10
12. Sepicy 9 19 : 31 9