njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń
11:20 Oratorij „Podlěćo“ Korle Awgusta Kocora a Handrija Zejlerja.
12:00 Nabožne wusyłanje
(Florian Mróz)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim z přinoškom Bórkowskeho hamtskeho wuběrka wo Domizniskim muzeju Dešno a z kolumnu „Tak to widźu“
13:00 Hudźbne wusyłanje: Mjena Trjebinskich zahonow
13:40 Nabožne wusyłanje
(Manfred Hermaš)
po tym zbožopřeća
njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń z powěsćemi tydźenja
11:20 100 lět znowazałoženje biskopstwa Drježdźany-Mišno
12:00 Z 75. serbskeho ewangelskeho cyrkwinskeho dnja w Mosće
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
10:00 Live-wusyłanje Božeje słužby na Serbskim ewangelskim cyrkwinskim dnju w Mosće
12:30 Přinoški, powěsće a live-rozprawy z ewangelskeho cyrkwinskeho dnja
13:40 Nabožne wusyłanje
(Cyril Pjech)
po tym zbožopřeća
njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń
11:20 Rozprawy z Hłowneje a wólbneje zhromadźizny Domowiny
12:00 Nabožne wusyłanje
(Tomasz Dawidowski)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim z přinoškami wo Hłownej a wólbnej zhromadźiznje Domowiny kaž tež wo wustajeńcy „Wobrazy krajiny“
13:00 Tematiske wusyłanje: Mjez přiswojenjom a eksotizmom (4)
13:40 Nabožne wusyłanje
(Madlena Norbergowa)
po tym zbožopřeća
njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń
11:20 100. róčnica znowazałoženja biskopstwa Drježdźany-Mišno – Historiske kamuški (6)
11:50 Hudźba a pokiwy
12:00 Nabožne wusyłanje
(Krystof Rummel)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo wučerce hudźby, kotraž so na wuměnk poda
13:00 Zajimawostki wo serbskich listowych znamkach, 3. dźěl
13:40 Nabožne wusyłanje
(Cyril Pjech)
po tym zbožopřeća
njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń
11:20 150. narodniny
Mikławša Andrickeho
12:00 Nabožne wusyłanje
(Wito Sćapan)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim z přinoškomaj wo hłownej a wólbnej zhromadźiznje župy Delnja Łužica a wo serbskim slědźerskim dorosće
13:00 Serbska hudźba: Mjez přiswojenjom a eksotizmom, 3. dźěl
13:40 Nabožne wusyłanje
(Tobias Jachmann)
po tym zbožopřeća
njedźelu, hornjoserbsce
11:00 Łužica aktualnje, mjez druhim z powěsćemi tydźenja
11:20 Hdyž w zahrodkach wšo kćěje
(z nalětnimi spěwami)
12:00 Nabožne wusyłanje
(Tomasz Dawidowski)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Postrow za dźěći, powěsće a aktualne přinoški wo podawkach tydźenja w Delnjej Łužicy, mjez druhim k 40. posmjertninam Fryca Kitlarja
13:00 Hudźba a literatura k swjatkam
13:40 Nabožne wusyłanje
(Till Wojto)
po tym hudźba tydźenja a zbožopřeća
póndźelu, hornjoserbsce
11:00 Rozprawa wo premjerje inscenacije „Ganz anders wer: Erwin Strittmatter“ Złokomorowskeho Noweho jewišća
11:15 Serbska hudźba na Youtube
12:00 Nabožne wusyłanje
(Jan Malink)
20:00 Radijo Satkula
delnjoserbsce
12:30 Nabožne wusyłanje
(Christina Kliemowa)
12:45 Postrow dźěćom: Wowka baje „Kwakulu“
13:00 Wódne młyny w Błótach
13:30 Tematiske wusyłanje k dnjej biologiskeje wjelorakosće: Wo rybarstwje a wudźenju
po tym hudźba tydźenja a zbožopřeća
njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń
11:20 Tema: Přećiwo brojenju žiwidłow
11:40 Hudźba k 30. posmjertninam Jurja Winarja
12:00 Nabožne wusyłanje
(Krystof Rummel)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim z přinoškom wo akciskim planje za zwužitkowanje serbskeho kulturneho herbstwa
13:00 Serbska hudźba: Mjez přiswojenjom a eksotizmom
13:40 Nabožne wusyłanje
(Bernd Pitkunings)
po tym zbožopřeća
njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń
11:20 Hudźba a postrowy k dnjej maćerje
11:45 Portret maćerje składnostnje swjedźenskeho dnja
12:00 Nabožne wusyłanje
(Jadwiga Malinkowal)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mj. dr. z přinoškomaj wo serbskich mužach, dopominacych so na swoje maćerje, a wo rěčnym entuziasće Wylemje Janhoeferu
13:00 Hudźba k dnjej maćerje
13:40 Nabožne wusyłanje
(Hartmut Leipner)
po tym zbožopřeća
sobotu hornjoserbsce
11:00 Hudźba a krótkopowěsće
11:20 Powěsće za dźěći
11:30 Domizniske zajimawostki: Kobłarnja we Wudworju
12:00 Historiske kamuški (4)
12:30 Sportowe pokiwy
njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń
11:20 Status serbšćiny jako cuza rěč
11:45 Baćony tu zaso su
12:00 Nabožne wusyłanje
(Měrćin Deleńk)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim z přinoškomaj k 70. róčnicy załoženja Instituta za serbski ludospyt a wo oratoriju Korle Awgusta Kocora „So zwoni měr“
13:00 Tema: Dźěło a rytmus
13:40 Nabožne wusyłanje
(Hartmut Leipner)
po tym zbožopřeća
njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń
11:20 Bonus za studentow wučerstwa?
11:45 Nowe hudźbne nahrawanja
12:00 Nabožne wusyłanje
(Krystof Rummel)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim z přinoškom wo bywšim wučerju Delnjoserbskeho gymnazija Choćebuz Jurju Wroblu a z komentarom k Swětowemu dnju knihow
13:00 Serbske ležownostne mjena
13:40 Nabožne wusyłanje
(Madlena Norbergowa)
po tym zbožopřeća